IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 30th December 2008, 15:58
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

точно
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th December 2008, 16:12
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
BERSHKA не беше ли младежката линия на ZARA
Да.И аз така мисля
Хм...не знаех че е така.


Аз в магазина на BERSHKA в Малта влезнах набързо и имаше хубави дрешки...жалко че тук си нямаме.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th December 2008, 19:49
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

аз пък съм виждала Зара да си имат отделен секшън с младежки неща и на тях пише ZARA TRF.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th December 2008, 22:07
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Не съм много в час, но мисля, че TRF е по-cаsual линията на ZARA, а Bershka си е младежката. Дори и да не е точно ZARA, е от Inditex групата.
В БГ още ги няма тези магазини, з'то имат големи изисквания за това къде е разположен магазина, на каква площ, големи парични гаранции и т.н.
Моето впечатление от Bershka е за ниски цени, не кой-знае какво качество, но и много свежарско. Повечето блузки и пуловерчета са акрил, което аз никога не купувам, но може да се избере това-онова. Имам няколко много свежарски неща (потури, когато още не се носеха, плетен пуловер с голи рамене и все такива изчекни).
H&M са си ежедневни, удобни, евтини, качествени. Купувам от тях за мъжа и детето. За мен - някоя вталена ризка. Един път донесох на мъж ми една блуза от Белгия и когато му я подарих, видях на етикета Made in Bulgaria. Той ме бъзикаше, че съм я купила в последния момент на гарата :P
Отговори с цитат
  #25  
Стар 1st January 2009, 13:56
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Първо ти откъде знаеш аз на колко години съм, може и да съм лелка, и ако е така щеше да е егати и обидата.
Второ в Bhs им дрешки за деца които са много хубави.

И трето ДА съгласна съм с теб, евтин magazin е , но не и ПО евтин от H&М или Зара.

Аз това и имах в предвид в поста си по горе.
Като ти гледам аватара едва ли си лелка ама ти си знаеш най добре
Между H&M u Bhs няма място за сравнение, единия е за лелки а другия за млади моми4етаМоже и да има хубави дрешки за деца но но като видя какво има на витрината на магазина и се отказвам да влеза вътре.Ли4но аз предпо4итам други магазини които са за по ''отраснали'' моми4ета като Бенетон,Босс, Диесел,Г стар, Геокс,Мисс 60,
Отговори с цитат
  #26  
Стар 1st January 2009, 15:53
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

want, никой от така изброените от теб предпочитани марки не попада в типа магазин, какъвто е H&M. Понеже и аз купувам главно от тях, BHS има неща като за мен.
Все пак за casual елегнатен стил, H&M може да предложи много неща на ниски цени и сравнително добро качество. Аз съм размер XS и там съм си намирала даже тесни ризки, сакенца и т.н. Виж Bianca, Marks & Spenser не могат да предложат толкова малки размери
Отговори с цитат
  #27  
Стар 1st January 2009, 21:36
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
want, никой от така изброените от теб предпочитани марки не попада в типа магазин, какъвто е H&M. Понеже и аз купувам главно от тях, BHS има неща като за мен.
Все пак за casual елегнатен стил, H&M може да предложи много неща на ниски цени и сравнително добро качество. Аз съм размер XS и там съм си намирала даже тесни ризки, сакенца и т.н. Виж Bianca, Marks & Spenser не могат да предложат толкова малки размери
Ами нали то4но това казвам 4е предпо4итам тях пред Х&М и Бхс
Виж от Марк анд Спенсър имам риза и пашмина които смятам 4е са много хубави независимо от бабешкия стил на магазинаДа когато си екстра смол размер Х&М е най уда4ния вариант.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th January 2009, 19:43
Ana_D Ana_D не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 108
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tricky
Цитирай:
Първоначално написано от Gia
Днес се разхождаме с приятеля ми по чикагската Витошка и разбира се, не подминаваме и H&M. Тъкмо си харесах едно рокле и му търся номера и поглеждам къде, мислите, че правено- в България. Така че още няма магазин, но се произвежда в Бг. Пиша това, ако някой намери къде ги правят дрехите, ще е от полза. H&M имат приятни дрешки на още по-приятни цени, а мъжките са направо страхотни.
не е мн по темата ама аз пък в един мол в САЩ виждам магазин на sisley(което btw е супер необичайно) и гледам на етикета made in Bulgaria
Всяка компания се стреми да произвежда на възможно най-ниски цени.Това е възможно само в страни като нашата.
__________________
http://www.iamchic.com
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th January 2009, 15:54
nels nels не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: varna
Мнения: 22
По подразбиране

BERSHKA се намират понякога в Z outlet-тите в BG
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd February 2009, 12:18
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

[/quote]
не е мн по темата ама аз пък в един мол в САЩ виждам магазин на sisley(което btw е супер необичайно) и гледам на етикета made in Bulgaria [/quote]

Ами да sisley и mango си се шият тук.
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:12.