IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 19th May 2009, 22:47
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
И ще ти кажа нещо, аз колкото и да не съм съгласна с даден пост никога не си позволявам да коментирам нечие образование или интелект............това, че ти го стори с мен, доказва твоя!
Винаги си добре дошла.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 25th May 2009, 03:55
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

имам точно такива черен питон сандалки-мммммм,италиански-по-скъпи са от други марки,но си заслужават определено-Чезаре Пачоти
Отговори с цитат
  #63  
Стар 25th May 2009, 04:07
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
Всеки има право да казва,каквото мисли и иска затова е и форум,никога не съм харесвала змии и крокодили и не съм го крила никога.
Не казвам,че природата ги е създала излишно,но не ги понасям и затова си правя колекция от обувки от тях,нека съм зла в очите на хората.
Дядо ми на времето е бил ухапан от ПЕПЕЛЯНКА,за тези които не знаят,тази змия е с много силна и токсична отрова.По чудо човека е жив и здрав,само ако ви покажа мястото където тази проклетница го е ухапала на какво прилича ще повръщате цял ден

"В миналото, когато много хора са ходели боси, смъртните случаи след ухапване са били относително чести.може да представлява опасност за деца или възрастни с влошено здраве."
браво,подкрепям те-обожавам,толкова много модели си харесах,че започвам да събирам кинти))))направо станах разногледа-много красоти на едно място
Отговори с цитат
  #64  
Стар 25th May 2009, 15:14
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Аз пак ще повторя - харесва ли ви или не в Природата няма нищо излишно. Тя - майката Природа е по-умна от всички нас взети заедно. Независимо на кой какво не му харесва. Един елемент да изчезне и всички отиваме във вечните ловни полета.
Но явно има хора, които се мислят за Богове и са решили, че за тяхно удобство може да премахват кой насекоми, кой животни, кой евреи... едните могат да станат на обувки и чанти, други на сапун.

Данис искрено съжалявам, че дядо ти е пострадал от змия, но това е глупава предпоставка и оправдание задето купуваш съответните продукти. Харесват ти и точка, не ти пуак за животните и точка. А и изказването ми не беше към теб насочено.

Змийската отрова е и лекарство както знаем всички.
Да ,но мяй не знаем всички
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 19th December 2010, 20:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Харесват ми, но ако са от изкуствена кожа, т.е имитация. Иначе съм против от хуманна гледна точка
И АЗ НИКОГА
ЗА ИЗКУСТВЕНОТО!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #66  
Стар 26th December 2010, 00:02
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

изчетох я цялата тема, бая се смях с "има ли смисъл от хлебарките?!"
Колкото до въпросните обуща, чанти... ми лееко кичозни са ми... ама само леко... не знам дали е виновно обществото в което сме заобиколени, но честно казано напомнят ми за, някоя чалга певица . Не бих носила... пък и струва ли си да се убие животно за някаква си чанта ?!
Единствената естествена кожа, която си позволявам да нося, е телешката и то само за обувките. Имам алергия от изкуствената.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 26th December 2010, 06:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://features.peta.org/StolenForFashion/
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #68  
Стар 26th December 2010, 07:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Точно това имах предвид, но не знаех, че ще е нужно чак такова обяснение. Тия неща се учат по природознание в четвърти клас.

Бобе не знам от кой университет си взе дипломата, но да си им върнеш парите на хорицата.

просто глупави изказвания от този род ме карат да немея.

А хлебарките освен, че са част от сложната еко система притежават в организмите си вещество, което единствено лекуваше някаква болест. Ядеш печена хлебарка и оцеляваш. За съжаление подробности не помня, де да знам че ще ми се наложи да развивам тези.

Едит: Данис без да целя да се заяждам, винаги си ми била симпатична - убиваме мишки и прасета и т.н., но не за да ги направим на модни аксесоари, а за да се предпазим от болести и глад. Усещаш ли тънката разлика?
Какво им обясняваш
Моята реакция беше същата с онемяването,ама кво да се прави имало и такива хора,които не знаят
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #69  
Стар 26th December 2010, 21:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://media.snimka.bg/7807/021869835.jpg
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #70  
Стар 1st January 2011, 21:15
Аватара на Radio Erevan
Radio Erevan Radio Erevan не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 330
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Харесват ми, но ако са от изкуствена кожа, т.е имитация. Иначе съм против от хуманна гледна точка
И АЗ НИКОГА
ЗА ИЗКУСТВЕНОТО!
Изчетох цялата тема и меко казано останах доста изненадан, защото очаквах да чета нещо за обувки от екзотични кожи, а се оказва че съм попаднал на поредната онлайн припирня. Темата - "За или Против естествената кожа". Дори малкото коментари свързани с екзотични кожи, бяха доста повърхностни от типа "Сладки са, умирам си за такива обувчици" и "Кичозни са". Не мислите ли, че това са доста категорични, но в същото време повърхностни позиции за толкова сложна тема като живота. Макар, моето лично мнение да не е толкова категорично За или Против животинската кожа (не че има друга), ако трябва да избера едната позиция, това би било За. И преди да ми се нахвърлят природолюбителите, трябва да уточня, че съм абсолютно против изтребването на цели животински популации, заради кефа и суетата на хората. Обаче има някои неща, които въпреки това ми убеждение, ме карат да предпочитам естествената кожа.
Един от най-гениалните ходове на модната индустрия е замяната на понятието "Синтетични материали" с "Еко материали". "Еко материалите" изобщо не са Еко, тъй като са продукти на химическата промишленост, която е основният причинител на заболявания и смъртност при хората и животните. Щетите върху природата, които годишно нанася "Еко" индустрията и броя на умрелите животни в ледствие на пряка и непряка химическа и нефтена промишленост, не могат да бъдат достигнати от кожарската индустрия и за 10 години. Само си спомнете големия разлив в Мексиканския залив. Значи избирайки "Еко материали" даваме тласък на една промишленост, която злоупотребява с понятията и наивността на масовия потребител, като в същото време нанася изключително тежки поражения на природата и в крайна сметка реализира ОГРОМНИ печалби като продава на природолюбителите, анти-природни продукти със съмнителни качества, при надценки постижими само за фармацевтичната промишленост. Та и в тази връзка - ДА за обувките, чантите, ръкавиците, коланите и други изделия от естествена кожа, в това число и екзотична. Щом са качествени и удобни. И най-важното, те са по-Еко от "Еко материите"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обувкиотекзотичникожи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:08.