IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2721  
Стар 22nd August 2016, 13:18
gabura7 gabura7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 46
По подразбиране

Аз броя общото време от упояването-почти веднага след влизането в операционната до излизането от нея и воденето в стаята, където вече бях будна, но тнесена.
Като минус и аз отбелязвам освен дългото висене пред кабината, така и бързо протичащите срещи с доктора. Общи взето по 2 изречения, аз си отодох на първата консултация със списък въпроси, на втората-въоръжена със снимки на носове, какъвто горе-долу тип искам и на последната пак с листче с въпроси, тъй като доктора не е много обстоятелстен, а и бърза, тъй като количеството чакащи пациенти е солидно.
Но важен е резултата-силно се надявам да ме удовлетворява напълно в бъдеще.

Последно редактирано от gabura7 : 22nd August 2016 на 13:26
Отговори с цитат
  #2722  
Стар 22nd August 2016, 13:37
Shtur4e Shtur4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Град: София
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabura7 Виж мнението
Аз броя общото време от упояването-почти веднага след влизането в операционната до излизането от нея и воденето в стаята, където вече бях будна, но тнесена.
Като минус и аз отбелязвам освен дългото висене пред кабината, така и бързо протичащите срещи с доктора. Общи взето по 2 изречения, аз си отодох на първата консултация със списък въпроси, на втората-въоръжена със снимки на носове, какъвто горе-долу тип искам и на последната пак с листче с въпроси, тъй като доктора не е много обстоятелстен, а и бърза, тъй като количеството чакащи пациенти е солидно.
Но важен е резултата-силно се надявам да ме удовлетворява напълно в бъдеще.
А направи ли ти доктора фотошоп на някоя от консултациите?
Отговори с цитат
  #2723  
Стар 22nd August 2016, 14:22
gabura7 gabura7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 46
По подразбиране

Да, само в профил показа какво горе-долу би се получило, но каза, че истинския нос става по-хубави от това,което се вижда на фотошопа. Аз му се доверих напълно, дори когато ме пита харесвам ли си широчината при ноздрите, отговорих незнам, а той каза ,че когато направи всичко останало по носа ще прецени и дали да пипа ноздрите.
Отговори с цитат
  #2724  
Стар 23rd August 2016, 14:52
Vi_Vi Vi_Vi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Хораа, здравейте и от мен. От доста време следя форума. Имах една ринопластика в България преди 4 месеца и първите три месеца резултатът беше изключително добър, но с всеки изминал ден носът ми се променяше и сега има много неравности по него. Обмислям втора операция в Турция и бих се радвала да споделяте снимки на нослетата си, как се възстановявате. Стискам палци да нямате проблеми.
Отговори с цитат
  #2725  
Стар 24th August 2016, 13:10
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkui Виж мнението
Благодаря , добре се чувствам . Носът ми е още твърд донякъде , обаче взе да придобива вид и някой части леко поомекнаха .Имам и едни конци още , които малко ме дразнят . Дишам еднакво и с двете ноздри . Много съм доволен , радвам се , че избрах д-р Илхан .
Интересно , доста дълга операция ще да е била твоята . Тези 3 часа от влизането в операционната ли ги броиш ? Чистото оперативно време , което пише на епикризата при мен е 1ч . и 50 мин . Иначе аз влязох в 17:30 и излязох в 20 : 30 от упойката . Айде пиши , като ти махнат тръбичките и пластмасата .
Направо пусни снимка
Щом вече ходиш по барове, значи си екстра
Да, 3 часа от влизането в операционната до събуждането. Аз още нямам епикриза. Ти кога си я получи?
Тръбичките и лонгетката ми ги махна в понеделник и дишах страхотноооооо Аз от години си ходя със запушен нос и бях забравила какво е да дишаш така.
Имам много снимки,ава суетата надделява Още са ми подпухнали бузките,а и нослето също. Ще кача като си махна и последните лепенки
Отговори с цитат
  #2726  
Стар 24th August 2016, 20:34
Shtur4e Shtur4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Град: София
Мнения: 16
По подразбиране

Честито, anich4ka, ще очакваме снимки с новото носле
Отговори с цитат
  #2727  
Стар 25th August 2016, 17:31
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте, съфорумци. Моята операция при Илхан наближава, на 21.10 е. Не съм резервирала хотел, защото възнамерявам да отседна при роднини в съседен град, който е на 100 км. от Истанбул. Имам въпрос към оперираните: какъв АБ се изписва и колко дни е приемът му? Питам, защото кърмя и трябва да проверя дали е съвместим с кърменето. На консултациите ще бъда със синът ми, защото няма на кой да го дам, Четейки обаче за закъсненията в графика, започвам да се притеснявам. Според вас като ме видят, че съм с малко дете, дали ще се смилят над мен и ще ме приемат без да чакам много,много? И още един въпрос: има ли някой, който е минал само с една консултация, вместо с две? Четейки написаното до сега май всичко се решава при последната консултация ( фотошоп, плащане и т.н.).
Отговори с цитат
  #2728  
Стар 25th August 2016, 20:55
hiiiiiie334s hiiiiiie334s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lakme 29 Виж мнението
Здравейте, съфорумци. Моята операция при Илхан наближава, на 21.10 е. Не съм резервирала хотел, защото възнамерявам да отседна при роднини в съседен град, който е на 100 км. от Истанбул. Имам въпрос към оперираните: какъв АБ се изписва и колко дни е приемът му? Питам, защото кърмя и трябва да проверя дали е съвместим с кърменето. На консултациите ще бъда със синът ми, защото няма на кой да го дам, Четейки обаче за закъсненията в графика, започвам да се притеснявам. Според вас като ме видят, че съм с малко дете, дали ще се смилят над мен и ще ме приемат без да чакам много,много? И още един въпрос: има ли някой, който е минал само с една консултация, вместо с две? Четейки написаното до сега май всичко се решава при последната консултация ( фотошоп, плащане и т.н.).
За къде бързаш? За ревю?!
Вчера родила и още кърми, а ще ходи да и разбиват сурата в ислямската държава.
Не е истина Орхан, Мураметко и сие кви пари вадят от глупави жени.
Аман.
Отговори с цитат
  #2729  
Стар 25th August 2016, 21:27
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

"Краставичко" разцепи мрака с изказване .
Иначе аз последно пих "Enfexia" , казвам последно , защото първо се пих
антибиотик 7 дни по 2 хапчета , а след това още 7 дни по едно .

anich4ka , не мога да изтърва баровете , лято е .
Епикризата я дават накрая , на последното виждане с доктора .
Обаче ти им напомни по-рано ,за да ти я напишат .
Да дишаш е екстра , нали ? Аз също много се израдвах на равномерното дишане .
Отговори с цитат
  #2730  
Стар 25th August 2016, 21:59
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkui Виж мнението
"Краставичко" разцепи мрака с изказване .
Иначе аз последно пих "Enfexia" , казвам последно , защото първо се пих
антибиотик 7 дни по 2 хапчета , а след това още 7 дни по едно .

anich4ka , не мога да изтърва баровете , лято е .
Епикризата я дават накрая , на последното виждане с доктора .
Обаче ти им напомни по-рано ,за да ти я напишат .
Да дишаш е екстра , нали ? Аз също много се израдвах на равномерното дишане .
Mitkui, благодаря за информацията Ако не ме лъже паметта, ти беше в Истанбул със собствен транспорт. Лесно ли се оправи там с шофирането и намирането на клиниката? Предполагам си ползвал навигатор....
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:06.