IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 17th March 2011, 21:19
Аватара на коте
коте коте не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране Някакви мнения за д-р Краси Вачкова?

Здравейте, момичета!
Надявам се, че не ви е писнало да се пише за липосукция.... За мен ще е първата, заедно с липофилинг и докато си чакам датата вече Умирам от притеснения! Приятелка ми препоръча Краси Вачкова. Не знам дали съм избрала подходящ лекар? Из нет-а намерих толкова противоречащи мнения за други лекари, че не мога да избера никой.... Няма с кого да поговоря по въпроса. Някакви идеи, препоръки??

Липосукцията мисля да си я правя само на задната част на бедрата(банани) и на бричовете (мразя ги!!). Занимавам се с активен спорт, колко след операцията ще трябва да чакам, за да подновя тренировки? Док ми каза 7-10 дни, ама тя не предполага може би, че ще имам мнооого движение, скокове, ей-такива работи! Моля ви, напишете някакви съвети? Имам тренировки, които не мога да отменя в последния момент и ми трябва да знам отрано по-обективно какво е положението....

Липофилинга ще е на назолабиална гънка (която е огрооомна при мен) и на устни. Ще е много ценно за мен, ако някой, който си е правил липофилинг, сподели как е после?

Поздрави!
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякаквимнениязаКрасиВачкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:06.