IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3641  
Стар 5th January 2014, 15:14
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението

Хайде по случай новата година да ви светна на една дяволия.
Колкото и да ви е смешно мозъка е нещо изключително и не случайно все още е загадка като цяло за учените. Наистина самовнушението или така нареченото плацебо оказва влияние и човек дори може да се излекува от всякакви болести по този начин, но принципа все още не е разгадан и няма да стане скоро, защото бизнеса с лекарства все пак трябва да върви !

Има го обаче и обратният ефект от самовнушението, примерно да си внушим, че имаме някакво заболяване, а всъщност да няма такова, но след като постоянно си мислим за него, то реално може да се появи и болките също.

Има много показателни случаи, сещам се за един такъв при който един човек се е заключил без да иска в хладилна камера, на сутринта го намерили мъртъв, свит точно като мръзнещ човек. Хладилната камера обаче въобще не е работела, но човека попадайки вътре си е внушил, че тя работи и от паниката въобще не се е усетил и от това внушение, че измръзва и, че ще умре се е случило точно това !
Отговори с цитат
  #3642  
Стар 5th January 2014, 15:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Всички само говорите за сутиените, а никой не се сеща да коментира и гащите, а те са не по малко важни !

Много прави си дума детето, кви са тея гащи верно, да не може човек са се нас...ре в тях Друго си е онея парашутните гащи от едно време, дето си бяха като памперс направо

Отговори с цитат
  #3643  
Стар 5th January 2014, 16:03
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Пуф, не обсъждаме гащури, защото откакто сме със силиконите не можем да си ги вдигнем от мераци та ходим без.

Аз спя без проблем с тези бюстиета с тънките презрамки. Вярно е, че бързо им се разтягат презрамките, но не е болка за умиране, те са евтинджоси.
Тези без презрамките са по-стегнати и стават за спане, но иначе много ми се смъкват, когато ги нося през деня и постоянно трябва да ги придърпвам нагоре.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #3644  
Стар 5th January 2014, 16:26
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз обаче без майтап вкъщи не слагам гащури, и го правя само когато излизам. Не мога да повярвам, че има хора който спят с гащи, а пък и с пижама е не по малко зле, чувството е все едно със си легнал с дрехите, супер гадно !

Вчера направих поредният си фотшоп, този път на едни цици на момичето което си е сложило последно снимките в темата, които като цяло са хубави и така, но аз ги пипнах тук там и ако искате ще ви ги покажа да си кажете мнението дали одобрявате фотошопа !
Отговори с цитат
  #3645  
Стар 5th January 2014, 16:33
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Пуф, не обсъждаме гащури, защото откакто сме със силиконите не можем да си ги вдигнем от мераци та ходим без.

Аз спя без проблем с тези бюстиета с тънките презрамки. Вярно е, че бързо им се разтягат презрамките, но не е болка за умиране, те са евтинджоси.
Тези без презрамките са по-стегнати и стават за спане, но иначе много ми се смъкват, когато ги нося през деня и постоянно трябва да ги придърпвам нагоре.
Добре де , тези бюстиета по моята логика като нямат презрамки , как поддържат гърдите ? Аз ходя само със стегнати спортни сутиени с широки презрамки и въпреки всичко гравитацията натделява а съм само на 9 месеца , чудя се какво ще се случи след някоя др. година , може би ще започна да ги запашвам в гащите дето не може да се на.......ри човек в тях .
Отговори с цитат
  #3646  
Стар 5th January 2014, 16:36
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Аз обаче без майтап вкъщи не слагам гащури, и го правя само когато излизам. Не мога да повярвам, че има хора който спят с гащи, а пък и с пижама е не по малко зле, чувството е все едно със си легнал с дрехите, супер гадно !

Вчера направих поредният си фотшоп, този път на едни цици на момичето което си е сложило последно снимките в темата, които като цяло са хубави и така, но аз ги пипнах тук там и ако искате ще ви ги покажа да си кажете мнението дали одобрявате фотошопа !
Давай ги Пуф , обещал си ми да ми пипнеш носллето та да видим какво ще се получи , но нямам снимка без цайси , нали съм си снайперистка , но скоро ще се снимам без очила и ще ти я пратя .
Отговори с цитат
  #3647  
Стар 5th January 2014, 16:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не се притеснявай знам, че си с очила, то дори и с тях може да се направи корекцията, но ти още си далеч от ринопластиката, като дойде времето тогава ако искаш може да ми пратиш снимки. Аз все пак не държа хората да излизат от анонимност нищо, че само аз ще те видя !

Ето и фотошопа който направих, пипнал съм на доста места макар и най видното да е извивката отдолу, което всъщност е и причината да направя тази корекция. Най вече това не ми харесва, инак не смятам, че са лоши гърдите. Вижда се и дясната гърда (наше дясно), че горе има по плавно преливане, но не знам на лявата дали не изглежда така зарази по тъмното петно, което може да е зачервяване и заради него така да изглежда. Малко трябваше дори още да коригирам светлосенките, но го оставих така, инак може да се изпита още.

Кажете си мнението дали одобрявате ли фотошопа, на мен сега ми харесват повече като заоблих долният ръб !
Attached Images
Тип файл: jpg tits02.jpg (39,8 КБ, 43 views)
Отговори с цитат
  #3648  
Стар 5th January 2014, 17:12
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Добре де , тези бюстиета по моята логика като нямат презрамки , как поддържат гърдите ?
Както ластичния бинт, с който си се събудила след операцията. И той е без презрамки, но държи стегнато. Е, не чак толкоз, но почти.

Аз хич не ги пазя моите цици в интерес на истината. Не са ми на сърце и това е. Просто за момента не се замислям много за тях, защото имам други проблеми. Смяната с по-големи си ми е на дневен ред, но не съм решила твърдо кога. Само се моля и следващата ми операция да е толкова успешна, защото към днешна дата изобщо не усещам, че имам импланти в гърдите си. Като чета, какви неприятни усещания и дискомфорт имат някои от оперираните момичета и се плаша.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #3649  
Стар 5th January 2014, 17:49
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Както ластичния бинт, с който си се събудила след операцията. И той е без презрамки, но държи стегнато. Е, не чак толкоз, но почти.

Аз хич не ги пазя моите цици в интерес на истината. Не са ми на сърце и това е. Просто за момента не се замислям много за тях, защото имам други проблеми. Смяната с по-големи си ми е на дневен ред, но не съм решила твърдо кога. Само се моля и следващата ми операция да е толкова успешна, защото към днешна дата изобщо не усещам, че имам импланти в гърдите си. Като чета, какви неприятни усещания и дискомфорт имат някои от оперираните момичета и се плаша.
lidiya , аз не се съм била с бинтове , за какво се слагат всъщност , като се събудих бях с триумфа ? Моля се да ми мине операцията успешно колкото първата , нещо взе да ме тресе от сега ,а има още почти цял месец до операцията. Иска ми се да ми стоят една идея по - високо но дали ще се получи незнам , в момента ми слезнаха доста надолу и все едно съм с анатомични , нема ми го горния полюс, дали се получи така от джогинга , ако е така с новите трябва да го прекратя
Отговори с цитат
  #3650  
Стар 5th January 2014, 18:36
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Ами, доктора при който се оперирах държи сутиените да се купуват след операцията и като си ги премериш. За това първите дни, докато си купиш сутиен ходиш с един ластичен бинт препасан около циците. Аз обаче си бях купила предварително, и като го сложих на сутринта след операцията ми заспа /слава богу/

Същите притеснения имам и аз като теб, Хрис. Някак си, толкова добре ги чувствам сегашните импланти, че ме е страх да ги пипна заради единия размер. От друга страна си ми малеят и това е!
Какъв профил ще бъдат новите импланти?
Не мисля, че са се смъкнали от тичането. То по принцип тичането си е враг на бюста де, аз за това само ходя на пътеката. Но на Стоянов циците си стоят доста естесвено, за това ти изглеждат така. Според мен...
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:08.