IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 16th February 2008, 18:56
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Джангълче, значи аз съм си точно за 350 сс, както ми е казал Тонев. Моите са 300 и малко над 300 според него. И аз мисля като теб, че като станат огромни, вече не са хубави. И не само това, ами и не са удобни

Той ми каза, че мога да побера и повече, което не знам точно как да го разбирам. Аз понеже подхвърлих, че съм се спряла на 375 (от многото четене така реших) и той каза, че може и 375 да сложа. Притеснението ми, обаче е, че ако сложа толкова много ще стана по-едра от вас, определено! Щом и двете сте били с по-малък начален материал, то е ясно..Така че май за сега 350сс изглеждат точно като за мен. Остава да поизчакам някоя и друга годиина и да се мятам и аз на операционната маса
Отговори с цитат
  #122  
Стар 16th February 2008, 19:24
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

А бе и други фактори се отразяват много,като подгръдна обиколка,ръст,кг и т.н,като ти дойде времето ще го мислим
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #123  
Стар 16th February 2008, 21:59
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
А бе и други фактори се отразяват много,като подгръдна обиколка,ръст,кг и т.н,като ти дойде времето ще го мислим
Определено
Отговори с цитат
  #124  
Стар 12th March 2008, 13:24
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

мислите ли че чрес надмускулно поставяне на имплант над 300 кубика увисвал много по бързо от подмускулното поствяне при същите кубици?Говорим за срок от 2 години?ТРЯБВА МИ БЪРЗ СЪВЕТ!
Отговори с цитат
  #125  
Стар 12th March 2008, 14:09
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Какво значи за срок от две години ?Не вярвам някоя от нас да си прави корекция с мисълта че след 2 години пак ще ляга на операционната маса.Подмускулно или над е строго индивидуално зависи от състоянието на пациента това го преценя лекаря и ти казва кое е подходящо за теб .Аз по принцип мисля че по бавно увисват подмускулните ,но при мен беше възможно частично подмускулно.Логичното обяснение е че при надмускулното импланта се придържа само от кожата а тя се разтяга по лесно .
Отговори с цитат
  #126  
Стар 12th March 2008, 16:17
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Зависи и от собствената кожа,моя приятелка беше със над мускулно и след 2години и половина се наложи да ги смени със по голям кубик и под мускулно поради увисване и капсулна контрактура.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 21st March 2008, 16:00
bebka bebka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Привет дами!

Нова съм във форума и много се радвам, че ви открих. Прочетох много полезна информация, която ми беше страшно нужна преди да се реша и аз на тази стъпка. Целувам и ви прегръщам

А сега и моето питане. След консултация с моя лекар решихме да ми сложи Макган, анатомични 310сс, подмускулно. Този размер го определи след взети мерки на сегашния ми бюст. Какво рискувам ако си сложа по-голям сс? Дали това ще се отрази на крайния резултат или пък ще доведе до някакви усложнения?

Благодаря
Отговори с цитат
  #128  
Стар 22nd March 2008, 02:31
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gemi
Странно, и аз си мислех, че Динев не слага подмускулно след онзи провал с едно момиче от форума. Мен той лично ме убеждаваще за преимуществата на надмускулното- "Виж колко е нежна обвивката на импланта. Това ли искаш да се напипва или груби мускулни влакна?" WhyNot, и аз започвам да се замислям, че 390сс кръгли ще са ми големи. Май анатомични 375сс ще е по-добрият вариант заради плавния преход в горната част на гърдата.
o, ужас, кажете ми за динев, че във вторник съм при него и на мен ми каза над мускула. по-добре или по-лошо? да настоявам ли за под мускула?
Отговори с цитат
  #129  
Стар 22nd March 2008, 13:06
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Какъв метод е добър за теб зависи от резултата които искаш и какво имаш в момента.

Когато аз се оперирах при Динев той слагаше Надмускулно и този метод препоръчваше. Имам едно момиче във форума, която тогава се оперира при него, но настоя за ПОД, сигурно си чела за проблемите и.

Оттогава мина доста време(между другото тогава и Николай Герогиев слягаше НАД, просто подмускулното беше още нов метод). Виждам, че тук-там във форума някои момичета са писали, че Динев вече също прави и подмускулно, но не помня дали имаме такава съфорумка тук.

Съветвам те просто като отидеш на консултацията да попиташ за снимки на оперирирани при него ПОДмускулно, ако държиш на този метод.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 23rd March 2008, 14:34
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Аз все още се колебая дали изобщо да се реша на операция,макар че ми е мечта от много години,освен това вече знам на кого ще се доверя,направих си консултация,това което искам е гърдите ми да се изпълнят до толкова,че да имат възможно най-естествен вид,да не са кръгли и топчести като портокали/това винаги ми е било много грозно/,да няма много голямо разстояние между тях.Лявата ми е почти незабележимо по-голяма от дясната и така ще бъдат и след операцията по мнението на лекаря.Според моите изисквания ми препоръча 320 сс Мак ган/това е като максимум/,а минимума е 280 сс.Ако с спра на 320 сс,ще могат да се доближат малко повече,отколкото с 280 сс.Висока съм 169см,тегло 57 кг.,когато ми сложи 320 сс да се видя с тях сякаш ми паснаха идеално за фигурата,освен това ми каза,че когато са поставени под мускула,изглеждат малко по-малки,отколкото в момента на пробата със придържащия сутиен.Но аз все още се чудя дали да не се спра на малко по-малките 280 сс,за да не личи прекалено,че съм се тунинговала,а и за да не ми натежат или да се чувствам некомфортно.Какво бихте ме посъветвали вие?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:21.