IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th March 2009, 14:26
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Предпочитам вечер,а ако преди това сме пийнали една-две чашки винце ставам тигрица
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th March 2009, 14:26
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chokladkaka
Че ме боли глава, корем, ръка, крак, списъкът е дълъг и отворен.
Винаги ми е било смешно това с оправданията просто защото почти всяка болежка доста успешно се лекува със секс особено главоболие. Като не съм на вълна - секс просто го казвам, това е нещо нормално все пак - за мен няма смисъл от глупави оправдания на които аз не вярвам, а какво остава за другия
Иначе Лилит, споко и аз съм за сутрешния секс В повечето случаи вечер последното нещо за което мисля е това. Не че не се случва но като цяло е по-рядко май.
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th March 2009, 14:36
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Не съм съгласна, че главоболието се лекува със секс, защото понякога при по-силен оргазъм може да ти причернее и да те заболи главата още повече. Не мога да се излагам на този риск.
Аз съм определено за секса вечер, защото след секс ми се доспива. Сутрин след секс не мога да се вдигна от леглото.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th March 2009, 14:36
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

в събота (без значение по кое време)
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th March 2009, 14:41
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chokladkaka
Не съм съгласна, че главоболието се лекува със секс, защото понякога при по-силен оргазъм може да ти причернее и да те заболи главата още повече. Не мога да се излагам на този риск.
хахаха на мен още не ми се е случвало чак да ми причернее и явно затова поемам рискове
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th March 2009, 14:41
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ами предполагам, че си измисляме оправдания, защото не искаме да нараним мъжа си с отказ от секс. Ако на нас ни откажат, ни е болно, и мисля, че затова, когато ние отказваме, гледаме да не го направим обидно...

Иначе, старите хора казват, че на съпруга секс не се отказва, колкото и да не ти се прави, защото това винаги води до скандал вкъщи. И са прави...

Сега, като си го прочетох пак мнението, излезе, все едно казвам, мъже, женете се (в смисъл - бракувайте се), за да не ви отказват жените... :P
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th March 2009, 14:44
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Май вечер по-често.А сутрин въобще и не ме пита,направо се озовавам в "ситуацията".И понеже съм добра,не се съпротивлявам
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th March 2009, 14:45
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Иначе, старите хора казват, че на съпруга секс не се отказва, колкото и да не ти се прави, защото това винаги води до скандал вкъщи. И са прави...
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th March 2009, 14:45
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

На една приятелка баба й казваше - и хляб в нощвите да месиш, ако мъжа ти иска спираш, за да му услужиш След време бабата (гледала някакъв филм и чула жената) попита приятелката ми какво било това оргазъм, на което приятелката ми отговори - ми бабо как да ти обясня като за тебе секса е вид услуга
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 17th March 2009, 14:47
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
На една приятелка баба й казваше - и хляб в нощвите да месиш, ако мъжа ти иска спираш, за да му услужиш След време бабата (гледала някакъв филм и чула жената) попита приятелката ми какво било това оргазъм, на което приятелката ми отговори - ми бабо как да ти обясня като за тебе секса е вид услуга
За баба ми думата свирка е най- мръсното нещо на света...
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Покоевременаденонощиетопредпочитатедаправитесекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:06.