IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1741  
Стар 31st January 2012, 16:40
pantsiani pantsiani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 9
По подразбиране Да Ви науча как се отслабва

Вижте, отслабването е елементарен процес, ако осъзнаете "процеса", как всяка една храна и напитка се отразява. За тези които са от София, мога да им обясня на живо за около час - час и половина. За тези които не са, но не интересуват, най-практично е на скайп - pantsiani. Без диети, без психически тормоз, без тежки физически упражнения, без да се товари бюджета и без хранителни добавки и лекарства!
Отговори с цитат
  #1742  
Стар 1st February 2012, 08:39
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

В деня за варива може да се яде салата. Пример: печени картофи на фурна със салата. Уточнението тук е, че картофите и оризът са въглехидрати, но се ядат в ден варива. В плодовия ден се ядат зеленчуци, сурови и неовкусени, но закуската е плод, както през останалите дни.

Що се отнася до това как да се справим с желанието за нещо сладко по никое време, аз лично си правя много слабо кафенце (без мляко и захар), изпивам литър, литър и половина вода и гледам снимки на мацките от един друг форум, който не знам дали е редно да споменавам тук. Постигнали са чудеса със себе си и искрено им се възхищавам. По-голям стимул здраве му кажи!
Отговори с цитат
  #1743  
Стар 1st February 2012, 12:30
emilia7 emilia7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 7
Thumbs up

Здравейте ,аз днес реших да я почна тази диета,надявам се,че ще успея да смъкна някое др килце
Отговори с цитат
  #1744  
Стар 2nd February 2012, 10:33
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Еми, ако я спазваш точно няма как да не свалиш.
Отговори с цитат
  #1745  
Стар 2nd February 2012, 10:34
Аватара на Glamma
Glamma Glamma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране

Момичета здравейте. Търсих как да си панирам кашкавала за белтъчния ден и попаднах на вас. Искрено ви се радвам и много ми станахте симпатични.
Аз съм майка на 25 години съм, родих преди 9 месеца и имам още да свалям. Висока съм 173см и съм 80кг. Започнах мои си диетки за 2 седмици, но имах нужда да се водя по нещо. Отдавна следя диетата, много мои познати постигнаха чудесни резултати, но аз исках да я почна като съм напълно сериозна и мотивирана.
Та, момента дойде. От 25.01.2012г. съм на 90-дневната.
Ще се радвам да споделям резултати и мнения.
Само да вметна, че се мерих преди около седмица и нямаше резултат от предишното ми диетстване, макар видно да изглеждах по-добре. Имам цели 15-20 кг за сваляне. Успех на всички!
Отговори с цитат
  #1746  
Стар 2nd February 2012, 11:56
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Гламче, желая ти успех! За килограмите които искаш да свалиш според мен трябва да избягваш панираното, макар в режима да пише, че може. При него има въглехидрат от брашното, има пържене... От 16-ти до сега съм -3 кг. Аз съм 163см и в момента съм 55кг. Ще се докарам до 50 ако ще да се разчуе. Не искам да съм по-малко. И аз съм раждала, но преди малко повече време от теб - година и месец. Килограмите, които искам да сваля не са ми от бременността, аз нищо не качих почти. Просто за мое удоволствие искам да съм готина мама.
Отговори с цитат
  #1747  
Стар 2nd February 2012, 12:22
Аватара на Glamma
Glamma Glamma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране

Хана, аз панирах в тефлонов тиган без никаква мазнина и съм си спретнала една огтромна купа с домат и краставици. Обожавам краставици.
Много благродно ти завиждам за малкото качени килограми от бременността. Успех с диетата, ще се радвам да се подкрепяме взаимно!
Отговори с цитат
  #1748  
Стар 2nd February 2012, 12:31
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

И много да бях качила все тая! Най-важното е ти и детето да сте живи и здрави. За първи път ли я правиш? Аз я започнах миналата есен, но като стигнах до 54 кг реших, че съм отслабнала и вече нямам грижи. Спрях режима и пак си станах 58. Просто трябва да си се кара до край. Сега съм по-мотивирана някак.
Отговори с цитат
  #1749  
Стар 2nd February 2012, 13:21
Аватара на Glamma
Glamma Glamma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране

Да, първи път ми е. Някак много отчаяно се надявам после да ми остане навик, поне нещо де.
Именно заради мотивацията сега започнах.
Иначе видах, че си писала за мотивацията - имам си блог, в който си пускам снимки на мацки, които са много силен стимул, особено като попадна на "Преди и След" снимки...
Отговори с цитат
  #1750  
Стар 7th February 2012, 20:48
Vanyass Vanyass не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте и аз ще започвам 90 дневна диета. Имам 3-4 килограма за сваляне и до сега винаги съм се опитвала да ги контролирам с лунна диета, но рано или късно килограмките се връщат. Дано 90 дневната диета ми помогне да се отърва от тях за по-дълъг период от време.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:36.