IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1241  
Стар 15th September 2007, 13:13
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Стефи,как си мила? Скоро не съм те засичала .Двоен плант означава горната част на инпланта под мускула ,а долната част под жлезата.В България гоправят често ,д-р Заякова го предпочита, а например руснаците го отричат категорично-не зная защо.
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #1242  
Стар 15th September 2007, 13:18
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veselina manolova
.Двоен плант означава горната част на инпланта под мускула ,а долната част под жлезата.В България гоправят често ,д-р Заякова го предпочита, а например руснаците го отричат категорично-не зная защо.
Че това си е обикновено частично подмускулно.Всички работят така.
А знаете ли руснаците какво предпочитат?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #1243  
Стар 15th September 2007, 13:22
пилето пилето не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Spain
Мнения: 66
По подразбиране

благодаря ви милички,но моят доктор незнайно защо ми каза,че е по добре да не се залежавам много а да се движа из кьщи.Истината е,че когато се залежа при ставане имам чувството че ме дерат отпред-за секунди де,не че искам да плаша някой.Не е толкова страшно,просто е неприятно,тази нощ отново будувах и поврьщах за 1 пьт от операцията.Да,питам се за какво ми беше тьй като много се чудех дали да бьдат цици или носле-имам нужда от ремонт ,но в крайна сметка реших,че в БГ ще си направя носа,защото е по евтино,тук цената е сьщата като за едни цици,пьк банките не ни отпуснаха повече от 5000 е.Доколкото знам в БГ нослето е до 2000 лв.Дано си заслужава избора ми ЗА устни-цената е 1200 е като се ходи 3 пьти да се правят процедури,много е скьпо тук в сравнение с БГ.И това ще мине,както казва гаджето ми докато заспива удобно,а аз го гледам завиждайки му,докато си нагласям вьзглавничките и се опитвам да заспя седнала на леглото-крьста ме побьрка,нали сьм на 33,май ще е от годините
Отговори с цитат
  #1244  
Стар 15th September 2007, 15:27
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Руснаците предпочитат изцяло подмускулно с достъп под гърдата ,а на второ място под жлезата-информацията открих в руски сайт докато се ровех да търся нещо за МАК-ГАН
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #1245  
Стар 15th September 2007, 15:52
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Мога ли да те помля да ми дадеш линка,защото всеки разбира различно нещо под "напълно подмускулно".Имам предвид,че не се повдигат всички мускули и импланта на практика не е покрит целия с мускул,но въпреки това в БГ това е т.нар.напълно подмускулно,стига да не се реже муслула в долната му част.Чудех се при руснаците как е...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #1246  
Стар 16th September 2007, 18:40
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

За съжаление не си спомням,намерих го като препратка от наш сайт и не записах точно от къде-пишеше още,че като се среже мускула се вдигал нагоре и повече не можел да се върне на мястото си.Съжалявам,че не мога да ти дам повече информация.
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #1247  
Стар 16th September 2007, 18:55
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Привет момичета ,
и моите цицки направиха 1 месец. Чувствам се добре,болки нямам само усещам гърдите си леко изтръпнали.
Малко ме притеснява в долната част напипвам някъкви вълнички и на двете , дали ще се изгладят?
Отговори с цитат
  #1248  
Стар 23rd September 2007, 08:20
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Стефи,д-р Заякова какво ти каза за вълничките?И аз ще ходя скоро при нея за да уточня подробностите и датата на операцията-очаквам да стане към 25.10 .Иначе как е самочувствието ти с придобивките?Колко време се чувстват като чуждо тяло-това най ме тревожи-ами ако непрекъснато ще ги чувствам като два камъка за носене отпред ще се откажа.Една позната каза ,че 6 г. след операцията даже не си спомня за тях-нейните са под жлезата
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #1249  
Стар 25th September 2007, 09:03
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stefiela
Малко ме притеснява в долната част напипвам някъкви вълнички и на двете , дали ще се изгладят?
Няма да ти се изгладят - това е прословутия риплинг, дето уж го няма при подмускулното. Да не ти пука - 99% го имаме, ама не всички си го признават. Само някои щастливки с напълно подмускулно поставяне го нямат.
Отговори с цитат
  #1250  
Стар 25th September 2007, 11:38
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

момичета,наистина е минала само седмица от операцията ми,все още съм с конци и превръзки,но забелязвам,че дясната ми гърда е малко по на високо от другата.
дали ще остане тази разлика и занапред
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:55.