IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1251  
Стар 25th September 2007, 14:15
woly woly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Варна
Мнения: 145
По подразбиране

Lady, и при мен беше така вече съм на 5 месеца и всичко е О.К.При мен е така за по принцип не знам.Аз съм подмускулно и преди операцията имах разлика в гурдите,не в обема, а в положението и Заякова ми обеща да го коригира и го направи.Имам в предвид, че първите два месеца не беше така разликата си стоеше и после се изравниха.Абе имах си проблеми и едната ми беше по - мека от другата и конци ми излизаха,но ништо сериозно.Силиконовия бюст не е съвсем като естествения.
Отговори с цитат
  #1252  
Стар 25th September 2007, 14:29
пилето пилето не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Spain
Мнения: 66
По подразбиране не съм доволна

на 2 седмици от операцията съм,но не ми харесват,най вече това,че зърната ми не са по средата а по надолу.Май нещо не се разбрахме с моя лекар,казах му че искам обиране на кожа но такова няма,има само разрез през ареолата и нищо по вече.И няма да става по добре,всички тук пишете че с времето се отпускат леко на долу,значи при мен няма шанс да се дигнат нагоре Малко сьжалявам за тази операция,и 1 месец да мине няма да имам този им вид който исках,явно няма значение дали в бг или в чужбина ги правиш,ако имаш кьсмет да попаднеш на мн. добьр специалист-имаш шанс да си довилен от резултата.Ще пратя снимки тия дни да видите,не за мнение-защото и аз не сьм сляпа,просто да ги видите.
Отговори с цитат
  #1253  
Стар 25th September 2007, 20:54
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране Re: не съм доволна

Цитирай:
Първоначално написано от пилето
зърната ми не са по средата а по надолу.
Ами така е, защото имплантите са ти все още нагоре.
Цитирай:
Първоначално написано от пилето
И няма да става по добре,всички тук пишете че с времето се отпускат леко на долу,значи при мен няма шанс да се дигнат нагоре
Напротив визуално зърната ти ще се "повдигнат", защото, когато имплантите слизат надолу, те увеличават леко обема на гърдите в долната им част, като по този начин зърната един вид се центрират и гърдите придобиват естествена форма.
Ти си едва на две седмици, а трябват месеци, за да видиш крайния резултат.
Пусни снимки, но съм сигурна, че всичко е въпрос на време
Отговори с цитат
  #1254  
Стар 25th September 2007, 21:04
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady Blue
момичета,наистина е минала само седмица от операцията ми,все още съм с конци и превръзки,но забелязвам,че дясната ми гърда е малко по на високо от другата.
дали ще остане тази разлика и занапред
При мен пък е лявата по-нагоре. Днес ми свалиха конците и...о,ужас, много грозни, неуформени, качени на врата ми....ахахахха! Добре, че съм изгледала хиляди снимки и знам, че така е първите дни и седмици, иначе и аз като Пилето щях да се притесня.
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #1255  
Стар 26th September 2007, 08:35
roxy roxy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 79
По подразбиране чувсвам се добре след операцията си

Здравейте момичета!!!!Ето че и моята операция мина(24.09.2007)Чувствам се перфектно!!!Искам да благодаря на всички вас и най-много на Кременка и Стефи за това че търпеливо отговаряха на безбройните ми въпросиЧ Минали са само 2 дни от операцията ми и разбирам че това не е окончателния вид на гърдите ми,за това искам да кажа на всички онези като пилето-не се притеснявайте ,всичко ще си доиде на мястотоБъдете по-търпеливи,защото хубавите неща стават бавно!!!Много съм радостна и от това че след операцията не ми се наложи да изпия нито едно обезболяващо хапчеПожелавам го на всички на които им предстои!Още веднъж БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ!
Отговори с цитат
  #1256  
Стар 26th September 2007, 09:17
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

Честито със здраве да си ги носиш и много приятни емоции ти пожелавам с тях
разкажи повече,при кой доктор се оперира,с колко кубика си?
Отговори с цитат
  #1257  
Стар 26th September 2007, 13:46
пилето пилето не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Spain
Мнения: 66
По подразбиране

Благодаря,дано да сте прави,но има и още нещо,както казва Даниелка-качени на врата и,е мойте никога не са били там,а им казах,че ги искам високи.Абе ще видим какво ще стане.На всички скоро оперирани-да са ви честити и доволни А за обезболяващите-пия ги на 4 часа,прескочих няколко и започнаха да ме боцкат гьрдите,какво ще става -незнам,дано само да не ги отхвьрля.Май за много неща не помислих преди операцията.А пьк и дано да се притеснявам напразно Ще взема да ида на прическа да се успокоя малко,че и тая моя руса коса ми сьздава ядове,все цвят се губи,все се кьса,абе луда работа-не се изрусявайте,а и тук едни цени,подстригване и боядисване-50 евро,ей обирджии Като сьм почнала-и кожата ми една бляскава,добре,че прочетох вьв форума,и като заприпках днес в една парфюмерия-естее лаудер си купих,и ако и с него льщя като тиган-ще взема да се самоубия вече.Айде сьс здраве мацки
Отговори с цитат
  #1258  
Стар 5th October 2007, 10:38
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Стефи, моята операция ще бъде на 24.10.-320 кк Мак ган 410 подмускулно.Стискай палци .А ти как си сега,свикна ли им вече?
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #1259  
Стар 5th October 2007, 13:11
anita79 anita79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте и моята операция мина всичко беше идеално до 5 ден след операцията ,но на 5 ден си ударих ляватя гърда в една врата ,започна да посинява с всеки ден синината ставаше по голяма .Ходих при докторката си ,тя ми изписа хепароид .Още след първото намазване започна от разреза да излиза съсирена кръв конците са ми махнати ,но още излиза съсирена кръв .Дали има някой с подобен случай ще се радвам много ако ми пише защото вече откачам от притеснение.
Отговори с цитат
  #1260  
Стар 5th October 2007, 13:14
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

А лекарката ти какво каза?

Хепароид Зентива ограничава съсирването на кръвта в мястото на възпаление или контузия при травми. Възпрепятства образуването на кръвни съсиреци, ускорява разсейването на кръвоизливи, намалява появата на подутини и има противовъзпалително действие. След като отоците и кръвоизливите отминат, усещането на напрегнатост и болка в мястото на възпаление или нараняване намалява.

Не виждам нищо обезпокоително
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:56.