IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd October 2007, 22:45
VeRiffY VeRiffY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 20
По подразбиране скапвам се

Не знам дали някой е имал подобен проблем, имам чувството, че нещо моят организъм е немощен. След тренировка съм като парцал. И не говоря за сладката умора от натоварването (то и нея я има) , а за една неприятна умора и липса на енергия.
Тичам около 5-6 обиколки на стадиона и след това правя фитнес или вкъщи импровизирам нещо. Натоварвам се добре, но гледам да не прекалявам и въпреки това ставам отпаднала. И това най-добре се усеща като тренирам 2 поредни дни - на втория просто нямам почти никакви сили. Храня се добре - пържоли, яйца , плодове.. не знам къде бъркам - ако някой е имал такъв проблем, ще съм му благодарна да сподели .
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd October 2007, 23:04
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране Re: скапвам се

Цитирай:
Първоначално написано от VeRiffY
И това най-добре се усеща като тренирам 2 поредни дни - на втория просто нямам почти никакви сили.
по-добре през ден....за да има резултат при едни тренировки, трябва да има пълноценна почивка, но не повече от 48 часа

"мускулът расте докато почива" - са казали билдърите
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th October 2007, 00:01
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

да добавим това че след кардиото правиш тежката тренировка ( тежестите ) и ти става ясно защо си уморен/а ... не пресилвай нещата . добро тяло се прави не с 1000 вида упражнения а с по малко но с постоянство и КАЧЕСТВЕНА ХРАНА И СПАНЕ
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th October 2007, 22:14
VeRiffY VeRiffY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 20
По подразбиране

Ами да, аз вече не правя два поредни дни тичане, но пак се уморявам..
Сега пробвам да засиля приема на желязо , пък ще видим.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th October 2007, 22:25
VeRiffY VeRiffY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 20
По подразбиране

[quote="stivn"]да добавим това че след кардиото правиш тежката тренировка ( тежестите )

То без да се позадъхаш преди това ,фитнесът е малко дървен. Може би трябва да тичам по-леко просто, защото аз все гледам да тичам с високо темпо и спирам, когато вече наистина не мога повече .
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th October 2007, 10:16
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

[quote="VeRiffY"]
Цитирай:
Първоначално написано от stivn
да добавим това че след кардиото правиш тежката тренировка ( тежестите )

То без да се позадъхаш преди това ,фитнесът е малко дървен. Може би трябва да тичам по-леко просто, защото аз все гледам да тичам с високо темпо и спирам, когато вече наистина не мога повече .
лятото аз правех кардио след тежестите .... и повярвай ми толкова бях уморен че не можех да се мръдна .... ти как дигаш тежести
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th October 2007, 17:54
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

по добре тичай през ден.аз така правя защото и аз имам навика да тичам и после във фитнеса и като направя 2 дена така и на 3-тия не мога да мръдна.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th October 2007, 13:22
VeRiffY VeRiffY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 20
По подразбиране

.... ти как дигаш тежести [/quote]


Ами вдигам гири от по 5кг (по най-различни начини) , за някои упражнения и по-леки и после с лост от 10кг (може и малко повече) правя клекове и има едно като мъртва тяга ,само че свиваш ръцете в лактите и лостът ти идва над гърдите , после отпускаш ръцете и пак се навеждаш. От мъртвата тяга ме заболява кръста нещо.

И въобще каквото се сетя правя - мисля скоро да започна с опитите да се набирам, много ми се иска да мога
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th October 2007, 18:53
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VeRiffY
Цитирай:
Първоначално написано от stivn
.... ти как дигаш тежести

Ами вдигам гири от по 5кг (по най-различни начини) , за някои упражнения и по-леки и после с лост от 10кг (може и малко повече) правя клекове и има едно като мъртва тяга ,само че свиваш ръцете в лактите и лостът ти идва над гърдите , после отпускаш ръцете и пак се навеждаш. От мъртвата тяга ме заболява кръста нещо.

И въобще каквото се сетя правя - мисля скоро да започна с опитите да се набирам, много ми се иска да мога
добре е пък за мъртвата тяга щом те заболява кръста ... има колани за набиранки не съм виждал жена , но ти стискам палци
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th January 2008, 17:56
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Това с умората не ми хареса-провери си функцията на щитовидната жлеза
__________________
v_62
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: скапвамсе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:38.