IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 21st March 2008, 18:16
maria8105 maria8105 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: VARNA
Мнения: 4
По подразбиране

Аз имам подобни усещания вечер когато си сложа колана ,дясната гърда силно пробождане ,иначе на 3 тия ден спрях аулина т.е бях добре ,днес излязох да се разходя и пак ме заболяха ,но значително по-слабо .4 ти ден ми е..
Отговори с цитат
  #322  
Стар 23rd March 2008, 13:02
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Болката е неприятна и различна при всяка от нас-при мен силните болки бяха около месец и повече вдясно,после постепенно чувствах ,че изчезват,но до 3 месец си ме боляха.Вече минаха 5 месеца-добре съм,спуснаха се ,омекнаха,но не ми е приятно примерно да ги масажирам-не съм правила масажи-докторката не ги одобрява масажите,но забелязах,че всекидневната домакинска работа доста добре раздвижва тъканите над импланта и всъщност си е един естествен масаж .Доволна съм от резултата,а съпругът ми колкото пъти ги види казва-БРАВО НА ДОКТОРКАТА!Аз лично не съм чула или прочела оплаквания от пострадали пациентки Искам също да поздравя и теб моя бойна приятелко СТЕФИЕЛА-благодаря за голямата духовна помощ в моменти на страх и колебание.И на всички останали, които сте съпричастни с мечтите на непознатите от форума.
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #323  
Стар 24th March 2008, 13:46
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veselina manolova
.Искам също да поздравя и теб моя бойна приятелко СТЕФИЕЛА-благодаря за голямата духовна помощ в моменти на страх и колебание.И на всички останали, които сте съпричастни с мечтите на непознатите от форума.

Веси отдавна не се беше появявала , радвам се че всичко при теб е добре .
Цитирай:
Доволна съм от резултата,а съпругът ми колкото пъти ги види казва-БРАВО НА ДОКТОРКАТА!
.....и у дома е така , мъжът ми май е по-доволен и от мен....
Отговори с цитат
  #324  
Стар 25th March 2008, 21:56
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Мацки,искам да попитам нещо,което е изписано сигурно по другите теми,но понеже аз следя тази с интерес заради Др.Заякова,ще съм ви благодарна ако споделите каква ви е чувствителността на зърната след операцията,има ли момичета,които имат оплаквания от намалена чувствителност или липсваща такава,или всичко си е както преди операцията??Благодаря ви предварително!!И се радвам,че всички до една сте толкова доволни от Др.Заякова,което ме успокоява,че съм направила и аз правилния избор.
Отговори с цитат
  #325  
Стар 26th March 2008, 17:04
marti4ka marti4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Macinka_vn тъкмо и аз щях да попитам същото. Минаха 19 дена от операцията ми и вече започвам да се притеснявам. С дясната ми гърда всичко е ок , имам чувствителност както преди операцияна , но при лявата не усещам нищо , все едно е мъртва кожа и не е моята като пипна зърното .....има ли още някой с подобен проблем и ако да ...оправя ли се ?
Отговори с цитат
  #326  
Стар 27th March 2008, 00:37
roxy roxy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 79
По подразбиране

При мен е точно обратното-болезнено чувствителни са.След операцията нямах такава чувствителност,но сега след толкова време(6 месеца) са много, много по-чувствителни отпреди.
Отговори с цитат
  #327  
Стар 27th March 2008, 08:34
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Гледам че тук сте засегнали темата за зърната ..аз искам да попитам друго нещо..Вече ми е 4 ден от операцията,а зърната са ми напред както казват като,,лисичи муцунки,,а не искам да си остават така.Искам нормално настръхнало зърно.Момичета,след като сте с импланти гърдите ви настъхват ли,както обикновените цицки?
Отговори с цитат
  #328  
Стар 27th March 2008, 10:30
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Marti4ka, не се притеснявай ще ти се възвърне чувствителността но трябва да мине още време. До колкото си спомням аз започнах да чувствам гърдите си като мои след 2-я месец, и сега си имам нормална чувствителност както преди, но подмишниците където са ми разрезите, чувствителността се възвърна доста по-бавно...но не се тревожи, трябва време и всичко ще е ОК , а и двете гърди се водят различни операции, така че е нормално да има разлика
Отговори с цитат
  #329  
Стар 31st March 2008, 16:48
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Прекалено рано е да се тревожиш-все още си е жива рана.Нужно е доста време докато всичко се нормализира.
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #330  
Стар 31st March 2008, 17:28
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Гледам че тук сте засегнали темата за зърната ..аз искам да попитам друго нещо..Вече ми е 4 ден от операцията,а зърната са ми напред както казват като,,лисичи муцунки,,а не искам да си остават така.Искам нормално настръхнало зърно.Момичета,след като сте с импланти гърдите ви настъхват ли,както обикновените цицки?
здравей Борянка,
и моите гърди са както твоите,настрахват само ако ми е студено или.. .... в спокойно състояние са си муцунки
чувала сам някъде че се прави нещо на зърната(оперативно) ако искаш да ти стоят постоянно настрахнали или си ги имаш естествени така?!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:57.