IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 25th June 2010, 17:51
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
една чисто новичка от преди 20 мин - нищо, че пише януари ) фотоапарата ми е сбъркан

http://puppito.snimka.bg/other/az-az.335413.19366611

1234 пасс
Пупи,съвършено носле и страшно ти отива
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #172  
Стар 25th June 2010, 19:51
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

Уау! Puppito изглеждаш невероятно! Нослето ти е съвсем различно сега. Изобщо цялата си прекрасна! Пу-пу!

Извинявай, но ще се възползвам от новата ти снимка и красиви устни, за да попитам такъв естествен контур може ли да се постигне с хиалуронова киселина? Искам да подсиля очертанията на устните си и се колебая дали да пробвам с ХК...
Отговори с цитат
  #173  
Стар 29th June 2010, 11:23
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

aa hahaha искам първо да ви благодаря за хубавите думи, защото наистина много ме зарадвахте! да сте живи и здрави!

тези устни не са моите хахаха, една приятелка ми ги пооправи на фотошоп, ама тъй като много ми хареса как се е получило, а и отдавна си мисля по въпроса, вече съвсем се убедих че ще отида малко да ги налея. доколкото се консултирах по въпроса в моя случай няма нужда от контур, а само попълване. сега ще се допитам до светилата и като реша каквото реша и сторя каквото сторя ще ви известя.

съжалявам, но наистина не съм компетентна да кажа какво е добре в твоя случай и изобщо какво е подхдящо да се прави.
Отговори с цитат
  #174  
Стар 30th June 2010, 11:25
Аватара на Gerka_k
Gerka_k Gerka_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 92
По подразбиране

Пупито, много си красива!! :P Според мен и преди операцията си била такава, аз ако имах като стария ти нос, нямаше да легна под ножа Все пак новият е съвършен!
__________________
"Любовта е една и съща. Само мъжете се сменят"
Отговори с цитат
  #175  
Стар 5th July 2010, 08:08
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

една приятелка се оперира миналия понеделник при Док, ще я питам после дали иска да качи снимчоци. Док е много мил - понеже му звъннах да му кажа, че му пращам една другарка, той 2 пъти после ми се отчита какво е направил хихихи
Отговори с цитат
  #176  
Стар 12th July 2010, 23:59
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

Puppi мила нослето е стано невероятно Наистина изглеждаш като холивудска звезда Искам да те питам болеше ли много и как се почувства след упойката на мен от години това ми е болният въпрос Иначе и аз следя рабоата на Д-р Палаоро от години и съм се насочила и аз към негоНо винаги се радвам на нови мнения и впечетления от негоБлагодаря ти предварително
Отговори с цитат
  #177  
Стар 14th July 2010, 10:06
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Здрасти!
благодаря ти за хубавите думи!

след упойката се чувствах идеално, само дето много ми се спеше хаха и си спах.
аз даже мисля, че по-назад където съм разказва;а съм споменала (ама не съм сигурна), че му казах - Док, да знаеш, че аз много трудно излизам от упойка. и той много ми се смя. моята приятелка каза, че са ме събудили за няколко секунди. аз съм питала (ама много не го помня тва ахаха) - свърши ли вече? и после съм си легнала и съм си заспала. по едно време се събудих (след час примерно) и тя ме нахрани, ама си бях идеално. нито ми е било лошо, нито съм повръщала.
изобщо не ме е боляло нито за 1 секунда. беше ме страх, че ще ме заболи и все очакваш, че ще ме заболи, ама не пиех си антибиотици и болкоуспокояващи както ми бяха изписали и те така
Отговори с цитат
  #178  
Стар 18th July 2010, 23:23
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Puppito наистина си много хубава сега, ама и преди си сладка незнам какво не си харесвала в нослето, не е било зле
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #179  
Стар 22nd October 2010, 21:01
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

Момичета, записах си ден за операция при Др. Палаоро за 16.11.2010. Най-накрая се реших, след толкова години чакане. Не посмях да се оперирам в БГ, и това си е. Стискайте палци всичко да е наред!
Отговори с цитат
  #180  
Стар 22nd October 2010, 21:22
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Стискам и съм сигурна, че ще си доволна! Чакам и снимки после!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:17.