IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 11th December 2009, 11:04
elegantna elegantna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Моя приятелка ползва техен продук за преди солариум и казва, че хидратирал добре и тена и се запазвал за по-дълго време. Веднъж съм разглеждала техен каталог и малко ме учуди, че предладат и напитки за редулиране на килограмите. Тази марка май е всестранно насочена.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th December 2009, 01:26
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Аз не бих пила каквато и да било добавка, предлагана в каталог, не знам вие как мислите... А една позната даваше някакъв имуностимулатор техен на бебето си
Отговори с цитат
  #63  
Стар 10th May 2010, 03:46
Hardwereus Hardwereus не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: Sofia
Мнения: 1
По подразбиране ;-)

Леле, в този форум е нещо страшно... Пълна боза от мнения на хора, който нямат и понятие за какво говорят, ама трябва да дадат мнение по въпроса... Първо искам да попитам колко от вас са сътрудници на тази фирма и колко от вас са пробвали някакви продукти произведени от LR? Виждам, че всички знаят, че продуктите са гадни и че за да те вкарат в "системата" искат около 150 лв. за рекламни материали и също така да ходиш на обучение, където ще ти направят мозъчна операция и ще ти промият мозъка... Също така чувам и, че мерцедесите са митове - ми много ясно!!! Марката мерцедес стана мит, откакто почнаха да произвеждат мерцедеси в турция. Съжалявам, че ще разочаровам всички, които са "компетентни" по въпроса, но наистина дават мерцедеси. За качеството на продуктите също мога да говоря много, защото аз лично ги използвам, както и още около 50 човека, който са около мен, пък не съм чул никой да казва, че нещо не му е харесало, но все пак това може да се разбере, когато един човек пробва тези продукти, защото за всеки човек това е индивидуално - на някой може да му харесат, на друг не... Въпроса е, че не може някой да каже, че са гадни, без да ги е пробвал. По същата логика мога да кажа, че Maybach е много гаден автомобил - няма значение, че не съм се качвал да карам такъв автомобил. От LR dават и пари, ама като гледам в този форум има можеби един човек, който е запознат с маркетинговия план на компанията. Държа да поясня, че става въпрос за мулти левел маркетинг, а не за дистрибуция! Но разбира се по тези форуми човек може да се наслуша на всякакви глупусти, защото е пълно с дървени философи, които си мислят, че разбират от всичко и трябва да си дадат мнението навсякъде... Ако някой се интересува как наистина да спечели от тази фирма да ми пише на маила - без значение дали вече е сътрудник, или не. Склонен съм да помогна на всеки да започне да печели, за да опровергая хората, които разбират от всичко...
__________________
Учи се от грешките на другите, защото няма да живееш толкова дълго, че да ги направиш всичките сам!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 13th May 2010, 15:42
Ev4u Ev4u не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте и от мен. Регистрирах се специално да пусна едно коментарче по тази тема, защото един приятел ме зарибява и мен и много се двоумя.
Първо явно от тази година стартовите пакети са два броя: на 250 и 300лв. Парите не са проблем, ако наистина "инвестицията" си струва. Ясно е , че действително плащат и че наистина има Мерцедеси при над 2 мил. и 400 или 600 (не помня) хиляди годишен оборот. (или поне така е в брошурката им). Стана ми интересно и реших да се поровя и попаднах на този форум. Преди 1 седмица не бях чувал за тази фирма (като цяло "интересувам" се от козметика)... и ме впечатли не дотолкова дистрибуторската част, доколкото създаването на мрежа. От Стара Загора съм ..голям град за БГ, а до сега не бях чувал за това и мисля, че е шанс. Видях в едно мнение, че можеш да загубиш МНОГО... 300лв не са чааак толкова много и според мен си заслужава да се опита. (това май е максимума, който можеш да загубиш като не броим и времето , отделено за събеседвания :Д ) Според мен в тази криза няма шанс да докараш повече от 100-200 лв доход, но при положение , че това не е развито в СтЗ за сега, има шанс след 2-3 години след като се пооправи пазарът и мрежата се разпростре (опр ще е по-лесно) да си от 1-вите позиции за района. Имам познат, който преди време се занимаваше с пирамиди ..събираха по 750лв и бая пачка направи, но като почнаха проверки.. почти психяса. Колкото до "промиването на мозъци" ми се струва, че е пресилено, защото какъвто и търговец да си, каквото и да продаваш естествено ще говориш само за своята стока, ще споменаваш само плюсовете и, защото все пак с това си изкарваш хляба. Ако не го правиш ще си останеш гладен. Друг интересен момент и разликата м/у това и пирамидата е , че тук може да стане така, че с повече усилия да печелиш повече от т.нар. твой "спонсор". Пак казвам ..за мен продуктите нямат значение..не се интересувам от дистрибуция. По-интересното е да се направи мрежа от хора, които да си печелят от поръчки за самите тях например и така постепенно да се разрастне. Всеки в един момент ще е на дъното и от него зависи дали ще се изкачи, а тези които са отгоре имат интерес той да се изкачи..това е ОГРОМЕН плюс на тази структура....не знам..пускайте още мнения интересно ми е да науча повече неща..
Отговори с цитат
  #65  
Стар 13th May 2010, 15:48
Ev4u Ev4u не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Колкото до линка даден от eternety ...не мисля че е коректно спрямо фирмата (до колкото знам е забранено за сътрудници) ...да правят сайтове на които има качени снимки на продукти директно свалени от сайта на фирмата... може ако ти си направиш снимка...това би трябвало да е copyright и се отговаря през закона и вашият "семеен бизнес" не е законен... а желая малко информация отностно по какъв начин се декларират евентуални доходи от тази компания... как се отразява вноса.. ако търговията минава през фирма и т.н. тъй като гледам има цени с и без ДДС, което означава, че може да се ползва кредит.. я раздуйте навлезлите навътре "търговци" ??
Отговори с цитат
  #66  
Стар 1st June 2010, 23:35
Аватара на elevation
elevation elevation не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Още преди фирмата да навлезе в България близки хора са ми донасяли тяхна козметика като подарък. Използвала съм доста от продуктите им от тогава досега, така че, за разлика от повече от повечето неуведоми тук, мога реално да кажа кои продукти струват и не могат да се заменят от други марки и кои не толкова.

Не харесвам гланцовете и Re - Styler-a.

Фон дьо тенът , който ползвах, е твърде матиращ за мен - просто не е мой стил, но за момичета, търсещи този ефект е супер.

Серията с шампоаните за обем Удо Валц- страхотна, но ако използваш и трите продукта едновременно утежнява косата. По- добре без спрея за обем.

Пастата за зъби със сребърни йони - ако разбирате малко повече и прочетете ще видите , че няма консерванти, оцветители и други алергени, флуор в допустими дози, а сребърните йони не са за красота- използват се в медицина поради силен антибактериален ефект.
Много доволна от Микросилвър сапун за лице със сребърни, мисля , че така се казваше - купих си го май 2009 и ОЩЕ го ползвам!! Помогна ми мноого, имах проблемна кожа, не знам дали заради него или крема ми за лице, но вече кожата ми е значително по-хубава.
Продуктите с Алое също си заслужават, особено Emergency spray

В общи линии мога да заключа, че не ми допадна декоративната им козметика, но съм впечатлена от почти всичко останало!!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 23rd June 2010, 23:46
Ev4u Ev4u не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Така..пак съм аз, захванах се с "работата" и за сега изобщо не мога да се оплача! За 3 седмици имам 600 лв оборот и нямам оплакване от който и да е продукт. Взех си стартовия пакет за 300 лв, за да мога да изпробвам повечето продукти. Единственото, което на мен НЕ ми харесва е лака на Удо Валц, слабо фиксира. Всичко друго е страхотно!
За мен най-голям прогрес ще имат хора, които се ориентират към пазара в Румъния. Преди 3 седмици завършиха при-лаунч периода и тепърва ще се отварят пазари. (това като хинт-4е) аз вече съм се ориентирал :Д ... Пожелавам успех и на тези с познати руснаци през 2011..това е нещо, което тепърва ще има БУМ! Просто фирмата набляга на продукти за здравето на хората, а тепърва ще се харчат все повече и повече пари за това. Според мен има хляб
Успех!
П.С.

За мен много по важно е преди да ховориш с който и да било за сътрудничество да му предложиш (ако ще и безплатно) да опита от продуктите....той сам ще дойде
Отговори с цитат
  #68  
Стар 29th June 2010, 11:21
katiti78 katiti78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 1
По подразбиране ЛР

наистина продуктите са им много качествени, да скъпички са , но ако станеш сътрудник ползваш 40 процента намаление, даже само заради това си заслужава да станеш такъв Жената на баща ми е сътрудник, лично видях с очите си чека, който е получила за миналия месец от ЛР - 2 000 лв Нямам време да се занимавам с това, но само за да си пазарувам с отстъпката обмислям варианта да стана сътрудник
Отговори с цитат
  #69  
Стар 4th August 2010, 13:27
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

обожавам продуктите им с алое вера и сребро. харесвам много златния крем за лице.
крема за тяло за суха кожа - не ми допадна.
има един лифтинг крем не се сещам в момента как се казва - червено шише с бяла капачка - много добър!

и аз съм сътрудник, но сътрудничеството ми се изразява в купуване за мен
Отговори с цитат
  #70  
Стар 4th August 2010, 13:37
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

това не е ли укриване на данъци?
В смисъл, че сътрудниците най-вероятно не декларират доходите си от продажбите на подобни продукти, или?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: cosmeticsотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:09.