IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 22nd October 2010, 21:38
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

мн мило, мерси
Отговори с цитат
  #182  
Стар 25th October 2010, 14:32
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Когато ви казах,че преди бях сестра на Квазимодо,вие не ми вярвахте,но обещах да го докажа,при мен разликата преди и след е доста голяма.Аз бях най-грозното и комплексирано момиче......за това съм ЗА промяната. ПРЕДИ И СЛЕД http://www.snimka.bg/album.php?album_id=220027 парола 7272 ще ги оставя няколко дена и ще ги махна-много ми е гадно като ги гледам връщат ми спомена за душевните ми болки и ме е срам,до сега никога не съм ги показвала на когото и да е....
Супер!
Това за сестрата на Квазимодо са глупости, естествено, но промяната е огромна. на лекаря, промяната е огромна.
Искам и аз да се променя по такъв начин!
Отговори с цитат
  #183  
Стар 31st October 2010, 18:00
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ilovemycat
Момичета, записах си ден за операция при Др. Палаоро за 16.11.2010. Най-накрая се реших, след толкова години чакане. Не посмях да се оперирам в БГ, и това си е. Стискайте палци всичко да е наред!
хейй! радвам се за теб! желая ти успех, дано да останеш много доволна и щастлива с резулата!
какво искаш да получиш като резултат, какво те притеснява в сегашното носле?
Отговори с цитат
  #184  
Стар 1st November 2010, 22:18
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте моми4ета, бихте ли ми споделили, тези от вас които са се оперирали в Италия, бяха ли с придружител, комуникацията с доктора на английски ли се осъществява, сумата от около 4500 евро само за операцията и преилежащите консумативи ли вклю4ва или и престой? Затрупах ви с въпроси, извинявам се предварително ако някъде сте обсъждали тези теми
Отговори с цитат
  #185  
Стар 2nd November 2010, 14:12
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ами обсъждали сме ги, ама нищо не ми пречи пак да кажа
сумата варира от 3000 до 4500 евро според случая. доктора преценя.
моята лично струваше 4500 и в нея се включваше, операционна, операция, престой в апартамента към клиниката - 2 легла - на придружителя ти му е безплатен престоя. лекраствата след операцията ти си ги купуваш. храна не се включва - има на по 1 мин хранителен магазин и ресторанти и кафенета около паратамента - болницата те са един срещу друг.
с доктора на английкси ако знаеш италиански - бравос!
Отговори с цитат
  #186  
Стар 3rd November 2010, 22:06
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Благодаря за информацията
Отговори с цитат
  #187  
Стар 4th November 2010, 11:51
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

Момичета, по всичко изглежда че ще остана без придружител за моята операция на 15.11.2010. Това проблем ли е според вас?
Отговори с цитат
  #188  
Стар 26th November 2010, 05:28
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ilovemycat
Момичета, по всичко изглежда че ще остана без придружител за моята операция на 15.11.2010. Това проблем ли е според вас?
Какво става с теб ?
Как мина ?
Отговори с цитат
  #189  
Стар 26th November 2010, 16:18
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

Всичко е точно за сега. Утре си махам превръзката и ще видим резултата. Но това, което виждам под нея е доста добре. Като цяло всичко мина перфектно, толкова се радвам, че не го направих в Бг. Беше ме страх да си видя носа при първата смяна на превръзката, и доктора ми каза само да си опипам носа. Беше уникално - гладко, нямаше нищо обще със старото носле….дано се харесам, малко ме е страх. мисля, че ще припадна

Бях сама между другото. В последния момент ме остави и друга приятелка, та двата билета, които бях купила останаха неизползвани и не можах да ги върна Но здраве да е! Това не е важно сега
Отговори с цитат
  #190  
Стар 26th November 2010, 17:35
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Браво и честито!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:39.