IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st April 2011, 03:08
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Pupito , правила ли си теста за поносимост към храни /не знам как точно се казва / , ама тоя дето се взема кръв и се праща в чужбината ?
И дето струваше около 1300 лева преди 2 години / сега не знам колко е / .
Мой близък се спаси от главоболие като ограничи някои от храните , към които показа непоносимост . Имаше и други положителни ефекти . На няколко мои познати в тази зона се явява " мая за хляб " - започвам да мисля , че е натоварваща за организма .
Тука имаше тема за тоя тест май ...
Аз се излекувах без да искам от главоболие с хомеопатия , по точно попаднах на правилния хомеопат . Отидох на маитап за други проблеми , и се оправи и това . Говоря за главоболие с непоносимост към шум и светлина и с тонове аналгин . Сега ми се вижда смешно и наивно , но така или иначе не ме боли глава . Ако искаш ще ти дам координати на хомеопата на лични /ако практукува още в БГ , че не съм ходила от 3 години/ . При мен резултатите са трайни вече доста години .
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st April 2011, 20:51
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora Виж мнението
Аз се излекувах без да искам от главоболие с хомеопатия , по точно попаднах на правилния хомеопат . Отидох на маитап за други проблеми , и се оправи и това . Говоря за главоболие с непоносимост към шум и светлина и с тонове аналгин . Сега ми се вижда смешно и наивно , но така или иначе не ме боли глава ..
. Мис, няма "правилен" и "неправилен" хомеопат, така както няма и доказателства за ефикасноста на хомеопатията. Просто ти е дошло време да спре главобола ти. Можем да спекулираме до безкрайност, коя е причината за неговото спиране- винаги ще бъдем някъде в средата. А понякога глава боли просто от пълнежа й. Празните глави от болка се неоплакват
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st April 2011, 21:10
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Desiro , и аз си мислех , че съм изкуфяла и главата ми се е поизпразнила и затова спря да ме боли

Доказателство за действието на хомеопатията съм аз - отиваш в правилното време , на правилното място , дават ти капки и въпреки , че не вярваш в това - си тръгваш нов човек Дори да е нещо като самовнушение / въпреки , че не очаквах ефект / - пак съм доволна .

Че случайно , точно в същото време спонтанно съм се излекувала приемам също .


По темата -доста повече надежда възлагах на Акупунктурата , но при мен имаше доста гадно чувство от иглите и никакъв ефект .

Последно редактирано от diadora : 1st April 2011 на 21:15
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd April 2011, 00:38
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Пил съм няколко пъти хомеопатия. Не станах от нея човек. Че дори и човек май не станах. На 13г получих два комоциума в интервал 6 месеца. Структурата на главата се наруши от тези два тежки удара, с видими последствия и до ден днешен. Самата глава зверски ме боля месеци наред. Постепенно отшумя. Главата лека и полека се изпразни. Но пък характера се промени. В час ставах непоносим и постоянно ме местиха от чин на чин, намаляване на поведение, изключване и т.н.. Минах и през акупунктурата. С едвам доловим резултат. Сега залагам на класическата химия.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th April 2011, 00:14
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ох много ви благодаря че се включвате в темата! много сте мили, че споделяте.

така като гледам дотук едно мнение не видях - ей ме на излекувах си болежката чрез акупунктура. хм...

ще се радвам да получа контакт на хомеопата, мерси много!

аз не съм добе запозната с хомеопатията, но режима си на хранене за нищо на света няма да го променя. ако ще и до края на живота си да си ходя с главоболие.

тоновете аналгетици по някое време ще спрат да действат да ти кажа. аз колкото хапове в живота си съм изпила.. ахаха нали съм докторско чадо и само а да кажа и ми даваха антибиотик. хаах това само за пример. сега обаче съм голяма и вече знам (много ми е лигаво нещо хахах) - толкова повече вреди от лекарства има колкото помощ. пия ги в много много краен случай. не отричам медицината, но и не се залъгвам че лекува причината. с билки си оправих хормоните и хилядите проблеми от тях. за жалост както казах главоболието не се повлия. камо ли пък потенето.
тази мацка швейцарката ми каза че широките пори също благоприятстват тази гняс да му се незнае. пък аз .. бе широчки са бе пфу
ей на днес пак кръгове на ризата. без причина. нито е жега нито съм нервна... не разбирам.
ще ида да си изследвам онази жлеза, която отговаря за потенето - искочи ми името й от ума в момента. ама като знам, че дори и да има нещо пак ще ми изпишат лекарства....

последно преди не знам колко години като прекарах 1 месец във всички възможни изследвания за главата накрая ми бяха изписали антидепресанти - нали се сещате кога си ги купих - на куково лято.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th April 2011, 19:41
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

оф,това с потенето е кошмар и при мен,лятото с потник нямам проблем,но през останалото време съм все с петна ,http://www.farmaciacampoamor.com/ger....html,това е поредното което пробвах,уви пак без резултат...ризите си остават само мечта
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th April 2011, 19:44
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране ре

http://www.shopmania.co.za/shopping~...p-1443152.html
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th April 2011, 19:53
Аватара на magito023
magito023 magito023 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Потенето е напълно нормално. Важното е да се ползва анти-перспирантен гел някакъв, за да се ограничава по някакъв начин.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29th November 2012, 15:24
ivanf ivanf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
По подразбиране акупунктура

Имам хроничен симузит от 20 г, алергия от 15, изразяваща се в течен секрет
направиха ми отлична септопластика, от един от най-добрите хирурзи в България, и съм му страшно благодарен за златните му ръце.
Появиха се полипи в пустия ми нос, които лекарите започнаха да лекуват с кортикостероиди (пазаете се от тях!), за да отсрочат операцията.

От лекарства и алергията ми се изпорти лигавицата на носа и...
От кортикостероидите - да дебелея

През цялтото това време главоболието ме съпътства непрекъснато - то стана част от живота ми, от ставане от сън, до вечерта всеки божи ден. И носът ми - вечно запушен. Ужасно е да нямаш качествен сън!
Няма лекар, който да ми е помогнал до сега.

От една година ходя на акупунктура. Полипите ги няма! Хремата драстично намаля. Синузита го търсиме с лупа по рентгеновите снимки. Случва се да ме боли главата (все пак това го мъкна от 20 г.) И всичко това се постигна без антибиотици, аналгетици и.....

А също така, някак междувременно, се освободих и от доста излишни мазнини и килограми.

Моят съвет е: открийте добър специалист по акупунктура. Най-добре да е изучавал от първоизточника традиционната китайска медицина. Имайте търпението и следвайте съветите и бъдете редовни за процедурите. Ще станете нов човек. Обещавам ви го.

За успокоение на съмняващите се. Специалистите по традиционната китайска медицина комбинират лечението с акупунктура с правилно хранене, билки, хомеопатия и, когато се налага, прилагат и методите на познатата ни медицина.

Ето и един елктронен адрес, в случай, че имате въпроси: ivan_ferry@yahoo.com

Успех на упоритите и желаещите да намерят начина да се излекуват!

Иван

Последно редактирано от ivanf : 29th November 2012 на 15:48
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акупунктура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:11.