IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 30th May 2008, 14:51
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra


всеки ден се тегля горе долу в един и същ час и вчера бях толкова щастлива че съм смъкнала още 1кг. днес обаче се оказа че съм с 2 отгоре! вероятно кремчето ми се е отразило. вчера ядох само режимна храна, но ПРЕГРЕШЕНИЕТО СИ Е ПРЕГРЕШЕНИЕ.
Предварително се извинявам, че нахлувам така, но искам да изкажа мнение.. НЕ Е ВЪЗМОЖНО ОТ ЕДНО КРЕМЧЕ ЗА 1 ДЕН ДА СЕ КАЧАТ 2 КГ.!!! По - скоро съм склонна да приема, че си задържала течности, примерно. И това мерене всеки ден, при това "под час", ще те побърка!! Мери се 1, макс. 2 пъти в седмицата. Не е необходимо повече.
Отговори с цитат
  #422  
Стар 30th May 2008, 14:53
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Здравейте момичета!

Днес ми е 5ти ден от ударния етап и засега съм свалила 3,200 (чудя се дали не е множко, страх ме е да не висна...). Не, че не се радвам, даже се чувствам страхотно и всяко минусче ме стимулира ужасно много. Ако има някоя, която да е сваляла с такива темпове, да каже, моля, как се е отразило на кожата й. Аз гледам да се мажа, не всеки ден го правя де, но почти нямам пропуски.

Ами май е това от мен, приятен ден!
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
  #423  
Стар 30th May 2008, 15:09
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nyssa
Момичета, аз се чудя дали да не мина за малко в 3-та фаза, защото пак ми дойде. Просто през 10 дена ми идва и не знам какво да правя вече, защото започнах да се притеснявам, въпреки че знам, че е заради режима. Дайте съвети, моля.
ходи на гинеколог или ендокринолог. прогестерона може да ти е малко.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #424  
Стар 30th May 2008, 16:04
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здрасти, аз пак се включвам да ви досадя малко. Днес ми е много крив ден, както всеки петък, не мога да се съсредоточа, нервно ми е ... Освен това ми е последен ден на П и вече ми писна от пилешките шишчета, които обядвам като съм на работа... Само чакам да стане 6 и 30, за да си ходя и да си почина. Странното е, че до скоро по това време на деня си мислех как ще се прибера и ще си сготвя нещо вкусно, а сега не мога и да помисля за храна. Може би е от жегите - те въбще не ми понасят. Добре поне че утре ще ходя малко на планина и ще спя на палатка и ще е хладно и ще подишам малко чист въздух. Единственото лошо нещо е, че засега се очертава там да ям ... пилешки шишчета. Иначе се надявам като се раздвижа малко това да се отрази добре и на кг. Днес уж бях 60.5, така че се надявам ако много се движа събота и неделя (а и няма да си нося разни млека по планината - само месце и домати) в понеделник най-после да сляза под психологическата граница от 60, дори 59.9 да съм пак ще празнувам!!! Просто няма да има по-стимулиращо начало на седмицата Но стига съм мечтала, това най-вероятно няма да се случи.. Малко дълъг ми стана поста, но нали два дни няма да пиша и сега се олях... Хайде включете се и вие, искам тази вечер да напишете много неща, за да ме заредите с положително настроение преди да замина утре
__________________
...
Отговори с цитат
  #425  
Стар 30th May 2008, 16:18
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kraska_Praska
Здрасти, аз пак се включвам да ви досадя малко. Днес ми е много крив ден, както всеки петък, не мога да се съсредоточа, нервно ми е ... Освен това ми е последен ден на П и вече ми писна от пилешките шишчета, които обядвам като съм на работа... Само чакам да стане 6 и 30, за да си ходя и да си почина. Странното е, че до скоро по това време на деня си мислех как ще се прибера и ще си сготвя нещо вкусно, а сега не мога и да помисля за храна. Може би е от жегите - те въбще не ми понасят. Добре поне че утре ще ходя малко на планина и ще спя на палатка и ще е хладно и ще подишам малко чист въздух. Единственото лошо нещо е, че засега се очертава там да ям ... пилешки шишчета. Иначе се надявам като се раздвижа малко това да се отрази добре и на кг. Днес уж бях 60.5, така че се надявам ако много се движа събота и неделя (а и няма да си нося разни млека по планината - само месце и домати) в понеделник най-после да сляза под психологическата граница от 60, дори 59.9 да съм пак ще празнувам!!! Просто няма да има по-стимулиращо начало на седмицата Но стига съм мечтала, това най-вероятно няма да се случи.. Малко дълъг ми стана поста, но нали два дни няма да пиша и сега се олях... Хайде включете се и вие, искам тази вечер да напишете много неща, за да ме заредите с положително настроение преди да замина утре
Мацка споко ще видиш как като се върнеш ще си минала жадната граница.....тази планина ще ти се отрази добре.АЗ ДРУГО НЯМА ДА ПИшА чЕ И БЕЗ ТВА НЕ МИ ОБРЪщАТЕ ВНИМАНИЕ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Отговори с цитат
  #426  
Стар 30th May 2008, 17:33
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Елица , Марги Илиева - благодаря ви!
още утре ще си направя кремчето - тази вечер няма време - трябва да готвя на любимия ....
вероятно нещата пред мен са предменструално. ще видим.
приятна вечер на всички РЕЖИМКИ!
Отговори с цитат
  #427  
Стар 30th May 2008, 17:51
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

borti79...хей момиче...не се ядосвай ...аз нали знаеш ако обръщшам внимание на някой е да 'чета конско"... или да размахвам заканително пръст ....шом не съм те "подбирала " значи си ОК и вървиш в "правата вяра"


ffiffelina....в началото е бързо темпотео на сваляне през ударния ...после темповете се забавят даже има дългииииии периоди на задържане ... аз за 3 месца съм с 15 кг средно по 5 кг на месец ...нооо в действителност 2 и 3 месец имам по 3-4 кг за цял месец така че СПОКО


тези дни направо въм като 'слон в клетка на канарче ".... уффффффффф добре че свърши гадния кръвоизлив иначе ще подивея в къщи ... вижте ме на какво мязам ( на нещо коеъо е довлякла котката)
http://www.album.bg/nadepetrova/
Отговори с цитат
  #428  
Стар 30th May 2008, 18:48
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от npp
borti79...хей момиче...не се ядосвай ...аз нали знаеш ако обръщшам внимание на някой е да 'чета конско"... или да размахвам заканително пръст ....шом не съм те "подбирала " значи си ОК и вървиш в "правата вяра"


ffiffelina....в началото е бързо темпотео на сваляне през ударния ...после темповете се забавят даже има дългииииии периоди на задържане ... аз за 3 месца съм с 15 кг средно по 5 кг на месец ...нооо в действителност 2 и 3 месец имам по 3-4 кг за цял месец така че СПОКО


тези дни направо въм като 'слон в клетка на канарче ".... уффффффффф добре че свърши гадния кръвоизлив иначе ще подивея в къщи ... вижте ме на какво мязам ( на нещо коеъо е довлякла котката)
http://www.album.bg/nadepetrova/images/4324269/
npp ......юра най после ме забеляза....ураааааа.само не разбрах какво слонско има в снимките НИКOЙ ДА ЗАБЕЛЯЗА НЕщО АЗ НИщО НЕ ВИДЯХ.мацка супер си а и лаптопа си го бива.........Мисля да си направим един сайт и да си сложим снимки ватр3е от преди и сега ще е много добре според мен...аз нали немога да се отзова на срещите а толко ми се искааа.....
Отговори с цитат
  #429  
Стар 30th May 2008, 19:15
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

borti79....тази идея с снимки преди - пореме на ..- и след ... много ми харесва .... ако можеш направи го ...аз съм голям лаик в тези дела
Отговори с цитат
  #430  
Стар 30th May 2008, 20:09
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Здравейте заслабващи мои дюканки!

Не съм минавала през любимия форум отдавна и ми липсвахте! Сега сигурно ще изфабрикувам някой дълъг пост, за което предварително се извинявам...

Набързо да поздравя абсолютно всички с минусчета - Nyssa, Краси, npp, ffiffelina, borti79, Endilana, lilito_84, ако съм изпуснала някого, моля извинете ме - браво, момичета ! Много ви се радвам и ви желая още по-големи резултати!!!

Тези, които са прегрешили... да не се тормозят много, просто да се постараят да не се повтаря...

Да не пропусна да кажа: npp, голяма си чаровница, точно такъв сладур си те представях и без тия слонски истории, няма такова нещо... Добре, че вече си и по-добре!

borti79, не знам защо все си мислиш, че никой не ти обръща внимание Тук всички се подкрепяме и ти не правиш изключение, ти си ни от групичката, така че СПЕЦИАЛЕН ПОЗДРАВ ЗА ТЕБ! Освен това си в много любима за мен страна. От колко време си в Испания? Ох, благородно ти завиждам Un beso muy grande para ti (Демек целувки й пращам )

Nyssa, миличка, и аз ще те посъветвам да отидеш на лекар, пък след като видиш какво ще ти каже, тогава реши дали да минеш на 3-та фаза... Това е моето скромно мнение... Погрижи се по-сериозно за здравето си!

Краси, отиди на планината, не мисли за килограмите, наслади се на чистия въздух, природата..., шишчетата .. и ще видиш колко добре ще се почувстваш и как стрелката ще падне под 60, но пък и да не стане така, страшно няма, близо си до този момент!!!!

Аллегричке, сладка, и аз от доста време не смъквам (даже някакви цифри все играят по кантара и ме дразнят), така че те разбирам, но най-важното сега е учобата да ти спори, така че горе главата и по-оптимистично настроение


Иначе какво да ви кажа за мен... През целия режим не съм си позволявала да ям ролца от раци, обаче като зачетох тук за тях ми се приядоха, купих си и си ги изядох, ама знам, че не са много режимни ... кофти. И за друго да се изповядам, малко наивно, но не съм се замисляла за количеството нишесте на ден, ама то кремчето само с една лъжица за кой зъб по-напред да ми стигне? И като го правя с 500-600 мл мляко (за целия ден, де, да си имам), една лъжица стига ли??? Абе явно, аз пак нещо съм съгрешила, както винаги

Няма повече да плямпам, че тва стана километрично изказване... Хубава вечер и мн цилуфки...
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:38.