IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 30th January 2011, 19:11
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Нелс,бързо ли свикна с живота в Лондон?Понеже и на мен ми предстои да се местя натам. :P
Отговори с цитат
  #222  
Стар 30th January 2011, 19:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Нелс,бързо ли свикна с живота в Лондон?Понеже и на мен ми предстои да се местя натам. Razz
Бързо свикнах. Ама аз с голямо желание отидох и желанието си е още на лице. Езиковата бариера ми беше най-големия проблем, макар че говорих английски, все пак ме приеха да уча, но ми беше голямо предизвикателсво да си отворя устата и да проговоря. Обаче си хванах гадже и го проговорих много бързо.
Хората са доста дружелюбни според мен, чудя се на всеки, който твърди обратното.. Англичаните са малко особени хора, но те пък са малцинство в Лондон. Има всякакви националности и раси и е толкова интересно, само ти трябва да си отворен към новото. Българина по принцип е доста тесногръд човек, за това там не му харесва.
не се оставяй никой да ти промива мозъка за лондон, не отивай с определена нагласа. Ти за учене или работа отиваш?
Отговори с цитат
  #223  
Стар 30th January 2011, 19:49
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ооо,аз бях вече в Лондон и много ми хареса.Вярно е че има хора от всякакви националности,но това не ме притеснява.Езика и за мен ще е проблем въпреки че съм го учила тук.Твърде бързо говорят и почти нищо не им разбирам Май ще се налага да ми повтарят по няколко пъти.

Ще се местим семейно :P Надявам се децата да свикнат бързо,както и ние с мъжа ми.Все пак е ново място,ще е нужно време за адаптация.
Отговори с цитат
  #224  
Стар 30th January 2011, 20:44
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Бабри, ти сериозно ли?
Децата ще свикнат по-бързо от теб дори.
И на теб също няма да ти е трудно - няма да си сама, а със семейството си. Това е най-важното
Отговори с цитат
  #225  
Стар 30th January 2011, 23:09
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Да,мацка,сериозно :P Решихме се най-накрая и мисля че сега е точното време.Надявам се бързо да се адаптираме,особено аз и децата.Понеже мъжа ми е непукист,може да живее навсякъде и не се отдава на сантименти като мен Та той ще ни е опората за да не си хвана полета за насам още в първите дни
Отговори с цитат
  #226  
Стар 31st January 2011, 08:28
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Ауууу Бабринце, скоро ли
Отговори с цитат
  #227  
Стар 31st January 2011, 11:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Да,мацка,сериозно :P Решихме се най-накрая и мисля че сега е точното време.Надявам се бързо да се адаптираме,особено аз и децата.Понеже мъжа ми е непукист,може да живее навсякъде и не се отдава на сантименти като мен Та той ще ни е опората за да не си хвана полета за насам още в първите дни
Според мен ще ти хареса иманно заради децата. Има толкова много предимства да отглеждаш деца там.
Успех! )
Отговори с цитат
  #228  
Стар 31st January 2011, 13:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Предполагам, че най- вече заради по- добро бъдеще за децата сте се решили на такава крачка Те със сигурност ще свикнат много бързо, а като видиш, че те се чувстват добре, и на теб ще ти е много по- лесно. Успех, сигурна съм, че няма да съжалявате за това си решение
Отговори с цитат
  #229  
Стар 31st January 2011, 13:46
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Мацки,благодаря ви :P Малкия ми е много срамежлив и трудно завързва запознанства,но се надявам да се отпусне.

Мимка,сравнително скоро ще е.
Отговори с цитат
  #230  
Стар 31st January 2011, 21:54
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Децата покрай училището ще свикнат много бързо и ще си намерят приятели- ти само стой и гледай
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Къдесенамиратечужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:10.