IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd April 2007, 12:16
Убавица Убавица не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране Debussy thermodermie

Здравейте момичета. искам да ви питам някой подлагал ли се е на тези процедури, защото аз май НИКОГА няма да отслабна.
http://www.aphroditabg.com/news.aspx?lang=bg

Д-р Динев ми ги препоръча, за да смъкна десетина кила преди операцията, но сега виждам в нета, че ги има само в афродита - варна, а в панацея, както ми беше казал той, ги няма. Вярно че това беше ноември месец и може доста неща да са се променили...
Има ли някой експерт по въпроса?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd April 2007, 12:40
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Тая работа с 10те кг. няма да стане с дебюси-то. В "Панацея" има от септември 2006. Така че може да отидеш или да се обадиш и да се запишеш.
Идеята на този апарат е да се направят по 5 процедури на зона. Аз си направих по 5 на външната и вътрешна страна на бедрата. Ефекта е, че се свалят обиколки, а не килограми. Кожата се заглажда, ако имаш стрии или целулит. Затова по-добре се обади, сподели ти какво очакваш и след това отиди.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd April 2007, 16:11
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

blondi, би ли споделила каква е цената на една процедура и през какъв интервал се правят
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd April 2007, 16:23
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blondi
Идеята на този апарат е да се направят по 5 процедури на зона. Аз си направих по 5 на външната и вътрешна страна на бедрата. Ефекта е, че се свалят обиколки, а не килограми. Кожата се заглажда, ако имаш стрии или целулит. Затова по-добре се обади, сподели ти какво очакваш и след това отиди.
А за корема дали има ефект-за изглаждане и намаляване на стрии и за намаляване на мазнините.
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd April 2007, 16:34
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Цената е 50лв. на ходене т.е. за 5 те процедури = 250. Ако обаче направиш две зони, имаш отстъпка 25 лв. Аз платих 475лв. Правят се 5 дни поред и по едно и също време (в един и същи час) казаха че било най-добре.
Относно стриите. Аз от първото раждане имам малко, не много дълбоки и те се загладиха доста. Кожата ти става една гладичка, готина. Те както знаем не могат да изчезнат, но релефа им се намалява много. Като обиколка свалих по 4-5 см. Казаха ми, че по-пълните хора свалят и малко повече и най-вече се записват за корема и краката. Аз не посмях да си правя на корема, защото си мисля че е рано от липосукцията и пак ще ми отлепят кожата.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th April 2007, 09:32
stels stels не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Amsterdam
Мнения: 1
По подразбиране

КИРИЛИЗАТОР
Блонди, при процедурите с Debussy се сваля по 3-4 см на процедура или 3-4 см общо след 5-тте процедури?
__________________
There's a sign on the wall but she wants to be sure coz u know sometimes words have two meanings.In a tree by the brook there's a songbird who sings sometimes all of our thoughts are misgiven...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th April 2007, 15:07
Убавица Убавица не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Mersi, blondi,
Utre ще им се обадя. сантиметри-сантиметри. Проблемът е да ВИДЯ, че нещо се променя, за да имам стимул. три години ям зелени салати, и просто вече ми е писнало от всичко що се яде и не се яде и ... не знам къде да се дена.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th April 2007, 21:59
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

А подходяща ли е тази процедура за след липосукция, нали нещо се препоръчва за да не станат бучки или това е друг тип процедура и въобще може ли да се сучетае с липо в смисъл да помогне отоците да спаднат след като има повече дренираш ефект.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th April 2007, 08:24
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Мисля, че за след липосукция не е подходящо. Целта е кожата след това да се залепи, а с този вакум ще стане обратното. Иначе сед липосукция се правят едни процедури с ултразвук, за да ти изчезнат по-бързо синините и масажи за да не се появят тези бучки.
А на процедура се свалят по около 1-2 см.
Сега чувам реклами, че има някакъв нов дебюси център на бл."Витоша" и още някоя пряка-на ъгъла, ама сега не помня.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th April 2007, 08:57
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Аз миналия месец пробвах Дебюсито във Варна.. При пакет от 10 предплатени процедури правят отстъпка.. Цената е 50 на процедура, а 10 са 400 лв.. Правих 2 зони едновременно ( по 5 на зона- 5 последователни дни) и свалих м/у 3-5 см за всяка зона за целия цикъл... Но комбинирах с басейн преди Дебюсито и масажи веднага след него...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Debussythermodermie
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:41.