IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 1st July 2013, 07:44
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Аз вече съм си поръчал за следващият живот да се родя жена, щото не е честно жените да имат 10 вида оргазми и къде по мощни, а мъжете само няква си еакулация, :
Незнам колко вида оргазма имат жените, но си е цяло събитие да достигнат до един дори . А вие мъжете винаги си свършвате.

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Голените дини и големите краставици винаги са си много търсен зеленчук обаче, тва са си много свежи зеленчуци, особено за летният сезон :
А относно големите, аз специално хич не ги обичам, може би понеже моите атрибути са малки и от големите боли.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 1st July 2013, 15:34
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Oще когато го пишех това за мъжката еякулация, като оргазъм, първото нещо, което си помислих и бях убеден, че някой ще го каже именно, че за разлика от жените, ние поне винаги достигаме до оргазъм. Това обаче нищо не и въобще не е честно егати, при вас е много по силно усещането и аз много ви завиждам.

Това е важна тема и аз ще направя една такава, но да не стане така само аз да си пиша в нея !
Отговори с цитат
  #23  
Стар 1st July 2013, 16:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Еее,то има жени,които свършват винаги.А има мъже,които не винаги могат да свършат и това да не зависи изцяло от тях.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #24  
Стар 1st July 2013, 21:01
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Oще когато го пишех това за мъжката еякулация, като оргазъм, първото нещо, което си помислих и бях убеден, че някой ще го каже именно, че за разлика от жените, ние поне винаги достигаме до оргазъм. Това обаче нищо не и въобще не е честно егати, при вас е много по силно усещането и аз много ви завиждам.

Това е важна тема и аз ще направя една такава, но да не стане така само аз да си пиша в нея !
Да бе да всеки път Хайде моля те не на нас Пий няколко ракии и да те видя кога ще свършиш или сега ще кажеш, че никога не ти се е случвало да имаш гаф .
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd July 2013, 14:10
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ако си под мускул има значение да ги тренираш. /това ми е казано от лекарката. За фитнеса като работа за гърди добре е при под мускула да има тренинг за там.Но без излишно натоварване ама след като мине оперативния период при мен беше доста време в месеци, поради физиката ми. /както при мен с боен спорт/ Все пак имплантите са на четене докато се поддържат. \Не забравяйте/ Не поддържате ли после ще ходите на ъпдейт. Това що го пропускат разните светила в пл. хирург. сектор?!? Успех!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23rd July 2013, 19:24
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Ако си под мускул има значение да ги тренираш. /това ми е казано от лекарката. За фитнеса като работа за гърди добре е при под мускула да има тренинг за там.Но без излишно натоварване ама след като мине оперативния период при мен беше доста време в месеци, поради физиката ми. /както при мен с боен спорт/ Все пак имплантите са на четене докато се поддържат. \Не забравяйте/ Не поддържате ли после ще ходите на ъпдейт. Това що го пропускат разните светила в пл. хирург. сектор?!? Успех!
Аз този пост хич не го разбрах... на кво поддържане са имплантите...и какво точно значи, че имплантите са на "четене" докато се поддържат... какво точно тренираш и как? Много объркано ми звучи... ако тренираш гърди ли ще ходиш на ъпдейт или ако не тренираш? Какво точно пропускат светилата и тъмнилата в пластичната хирургия?

Последно редактирано от lily.ana : 23rd July 2013 на 19:30
Отговори с цитат
  #27  
Стар 24th July 2013, 12:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Шадоу,разбрах само от този объркан пост,че трябва да се тренират гръдните мускули,за да не ходим на ревизия.АМи да ти кажа,не е много правилно,защото имплантите може да са частично под мускула и колкото и да е минимално натоварването винаги има риск силата на мускула да избута,измести импланта.Което следователно води до ревизия,репозициониране= ПАК НА ОП.МАСА.
Всички хирурзи съветват носенето на сутиен почти през цялото време,за да няма по-нататъшна птоза
Неносенето на сутиен/което аз доста често правя/ води да разтягане на джоба,което от своя страна след време може да доведе до нуждата да се увеличи кубика.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 24th July 2013 на 12:27
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАИЛИПРОТИВТРЕНИРОВКИТЕЗАПЕКТОРАЛИС
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:38.