IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 1st July 2013, 22:01
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want Виж мнението
Да бе да всеки път Хайде моля те не на нас Пий няколко ракии и да те видя кога ще свършиш или сега ще кажеш, че никога не ти се е случвало да имаш гаф .
Ще отговоря в тази тема на want, аз нямам проблеми с това да не мога да свърша и такива случаи при мъжете са много по редки, за разлика от при жените. При мен е точно обратното, аз съм се научил да продължавам да го правя и след еякулация, но и нещо друго мога дори да свършвам (да получа оргазъм) без еякулация и това става с много тренировки с упражненията на кегел, които тренират този мускул, който може да спре еякулацията, след което да продължиш да правиш секс и този път по дълго до следващото свършване.

Това съм го правил точно с тази цел, защото не съм от тези, които на първото свършване могат да издържат много дълго и аз за мен съм си намерил начин дори сега съм доволен, че така е било, защото е много по добре и за мен да имам няколко оргазма за Х време, без да спирам да почивам от колко да клатя дълго и да свърша само един път. Не знам дали друг мъж би споделил това нещо, то моето не е хвалба, ами точно обратното, бях принуден да ги постигна тези неща, защото няма по гадно лично за мен от това да не си задоволил момичето, а секса е и за двамата. Съжалявам, че някои от вас са попаднали на по егоистични мъже, аз не съм някакъв магьосник в леглото, но най малко не съм егоист.

Цитирай:
Първоначално написано от want Виж мнението
Пуф паф, или си много първичен или ...
Това не го разбрах !

Радвам се, че се включихте в темата и също, че сте толкова откровени и това на Шоки не знам как да го коментирам, толкова млада и хубава, само не се отказвай да си намериш някой мъж с които да си пастнете, понякога така става, нужни да няколко опита, но ми харесва, че си силна жена и не търпиш ако усещаш, че не е това твоето щастие !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st July 2013, 22:05
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Тези техники сме ги гледали милион пъти и пробвали и нищо от този тантра масаж , ще взема да сменя масажиста ...
Еми то ако беше толкова лесно с гледане от едно клипче да се научи всичко, а това не е толкова просто. Жалко, че няма такива курсове в България на живо да се научи човек от специалист, в други държави ги има. Така от книжки и клипчета е много по трудно и трябва дълго да се експериментира и понякога пак нищо, щото ако бъркаш някъде няма кой да ти посочи грешките !
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st July 2013, 22:15
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Ако примерно мога да изпитвам оргазъм с един мъж, а с друг не мога, как мислиш? Чия ли е вината ?

п/с И въпреки уменията ти и само четейки те, мога да ти заявя твърдо, че никога не би ме развълнувал
Секса е нещо повече от чобанско клатене и грухтене като нерез ...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st July 2013, 22:39
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

WOW хаха, ние за какво говорим, а къде отиваш ти хаха, не знам да плача или да се смея, е на това се казва първичност, само ми кажи кое те подтикна да напишеш това:

Цитирай:
И въпреки уменията ти и само четейки те, мога да ти заявя твърдо, че никога не би ме развълнувал
Кое те накара да мислиш, че съм отворил тази тема и пиша тези неща, за да развълнувам някого, не ме познаваш какъв съм като човек, но веднага ме определящ по дефоут и ме причисляваш явно към определeна група хора.

Аз обаче мога да ти кажа, защо го написа, все пак не съм чак толкова прост, написа го защото съм казал нещо различно, което не съвпада с твоето мнение и за това реши да ме обстреляш в тази доста невралгична точка за мъжете и наистина правилно се целиш, но в грешната мишена

Някой да е казал, че при теб проблема не е във мъжът, а при теб, щото аз такова нещо не знам някой да е споменавал, но пък така темата ми харесва повече. Прекаленото спокойствие даже ме отегчава

Последно редактирано от Pufpaf : 1st July 2013 на 22:42
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st July 2013, 22:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Въобще нямам интереса да чета цалата тема, защото от позицията на скромния си опит, мога да твърдя, че няма такова животно като фригидна жена, но има много животни, които не познават ни най-малко женската анатомия и сексуалност.

Повечето тук знаят, че съм живяла в чужбина няколко години. Само ще вметна, че никога не съм свършвала с българин! А принципно, от личен опит знам, че мога да свърша 5 пъти за една нощ. С правилния мъж.
Не до жената - до мъжа е!

Никой не искам да обидя - и аз от българин съм правена. Скромния ми опит сочи, че българския мъж може да става за много неща(още търся кои са те), но умел любовник не е едно от тях...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st July 2013, 23:08
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
WOW хаха, ние за какво говорим, а къде отиваш ти хаха, не знам да плача или да се смея, е на това се казва първичност, само ми кажи кое те подтикна да напишеш това:



Кое те накара да мислиш, че съм отворил тази тема и пиша тези неща, за да развълнувам някого, не ме познаваш какъв съм като човек, но веднага ме определящ по дефоут и ме причисляваш явно към определeна група хора.

Аз обаче мога да ти кажа, защо го написа, все пак не съм чак толкова прост, написа го защото съм казал нещо различно, което не съвпада с твоето мнение и за това реши да ме обстреляш в тази доста невралгична точка за мъжете и наистина правилно се целиш, но в грешната мишена

Някой да е казал, че при теб проблема не е във мъжът, а при теб, щото аз такова нещо не знам някой да е споменавал, но пък така темата ми харесва повече. Прекаленото спокойствие даже ме отегчава
Нали говореше за оргазъм само от поглед или от тембъра на глас и не знам си още какво, та от тази гледна точка не би ме развълнувал
Сигурно си готин човек, но това твое мотане по женски теми ми идва малко в повече и определено убива всякакви сексуални помисли
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st July 2013, 23:09
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Въобще нямам интереса да чета цалата тема, защото от позицията на скромния си опит, мога да твърдя, че няма такова животно като фригидна жена, но има много животни, които не познават ни най-малко женската анатомия и сексуалност.

Повечето тук знаят, че съм живяла в чужбина няколко години. Само ще вметна, че никога не съм свършвала с българин! А принципно, от личен опит знам, че мога да свърша 5 пъти за една нощ. С правилния мъж.
Не до жената - до мъжа е!

Никой не искам да обидя - и аз от българин съм правена. Скромния ми опит сочи, че българския мъж може да става за много неща(още търся кои са те), но умел любовник не е едно от тях...
Въх Нелке, ти утрепа рибата с тия 5 пъти бе трябва да обменим малко инфо или партньори, ако трябва
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st July 2013, 23:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want Виж мнението
Въх Нелке, ти утрепа рибата с тия 5 пъти бе трябва да обменим малко инфо или партньори, ако трябва
Въпросния е много по-близо до теб в момента, от колкото до мен. Няма да те върне!
Но понеже не се занимваш с българи отдавана, едва ли имаш спешна нужда от качествен секс...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st July 2013, 23:40
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Сега се питам дали е добре колкото може повече мъже да прочетат тази тема или да не я четат, но една от причините беше именно това да изкарам проблема на яве, разбира се, че уменията на мъжа са едни от най важните, за това съм го и написал това на първо място.

Искам да пишат и други жени, които не са били задоволени от партньорите си и да си го кажат на висок глас, вие мъжете мислите повече за себе си от колкото за жените, може пък някой мъж, като чете това да се замисли и да си промени отношението си. Има усещането, че вие жените си ги премълчавате тези неща, а не бива.

А това, което най ме притеснява, че може би някой много погрешно ме е е разбрал и си мисли, че се опитвам да защитавам мъжете или че искам да изкарам жените виновни, че не могат да достигат до оргазъм, а това е голямо недоразумения, ако някой си го е помислил.

Но от друга страна бих го разбрал, защото коя жена би очаквала някой мъж да отвори тема и да каже, ние мъжете сме големи егоисти и животни и заради такива като нас, жените не са щастливи, някои ни зарязват, други изневеряват. Аз не се влияя от половете и ако заемам нечия страна то това винаги е страната на правдата.

want разбирам те, щеше да е абсолютно нереално и друг път съм го казвал, да няма хора, които да не се дразнят от мен. За съжаление тука освен женски теми други няма, а не мен пък ми харесва да си контактувам с жени, аз кво да направя, че в тоя форум съм само аз коч
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st July 2013, 23:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

И щях да забравя, вие да не мислите, че ще съм постоянно тук и ще съм много активен, сега защото имам време та си драскам, но това ще се промени !
Важно е да ме запомните с добро е ако някой съм засегнал, аз ще му се извинявам, но ще ме изтърпите още малко де
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонякоиженимогатдаизпитатмощнимноговидовеоргазъмдругине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:29.