IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th January 2010, 13:40
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране изгаряне от лазер

Чудех се къде да я лепна тая тема, за някой може да е за "красота", но за мен си е направо за "здраве", защото скоро време ще се поболея. Преди 3 седмици ходих на лазер в Пикасо за махане на кръвоносна звезда на лицето, на вид стандартна процедура за 2 мин ( да -ама не). Така ми я махнаха че ми отнесоха половината брадичка. Резултата беше един огромен мехур и в последствие си хода с дупка на лицето колкото грахово зърно :-...(. Ама тва е квото сам си направи човек , никой друг не може , пък при мен тва важи 10кратно, щото все лицето се опитвам да си обезобраза. И въпроса ми е ако на някой му се случвало подобно нещо какво мога да си взема, че да зарасне по-бързо и да не ми остане белег. Да отбележа мазах се с дефламол, вит.Е, цикапласт на Ларош, взех си и контратубекс, но за него май е рано и още един 2 крема, но никакъв резултат за сега - стоя си с дупката и няма изгледи да се маха.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th January 2010, 18:19
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Пробвай с ЗЕРАДЕРМ
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st January 2010, 09:46
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Благодаря за съвета, след като видях листовката май тоя гел ще е решението.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th January 2010, 14:09
tricky tricky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Jeni84 Това е Picaso в Пловдив, нали? И аз имам кръвоносен съд на лицето за махане, моя е близко до окото, да не вземат да ме ослепят Знаеш ли за други начини за справяне с такива капиляри? Btw процедурата болезнена ли е?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th January 2010, 14:58
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Капиляри се махат и с ток. Процедурата се прави от доктор дерматолог обикновено. Едно малко инструментче, като игла, се докосва до мястото на капиляра и се чувства съвсем лек ток еднократно. Поне моя опит беше такъв, капиляр на носа ми махаха.
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th January 2010, 11:52
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Не, за Пикасо в София става въпрос.
Иначе аз преди бях пробвала и с ток, но нищо не стана.
Между другото съм доста изненадана, защото дерматоложката в Пикасо ми предложи да ми махат белега за тяхна сметка и сега ще се подложа на няколко процедури в рамките за 2,3 месеца за заличаването.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th January 2010, 15:16
tricky tricky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Мерси за отговора и на мен ще ми се наложи такава процедура
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd March 2010, 17:53
happiness happiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Izvinqvam se predvaritelno,4e ne pi6a na kirilica,no ne sum v Bg i...Mili momi4eta nikoga ne se doverqvaite na takiva izmisleni studia za krasota,dermatologut si e dermatolog.Za mahane na kapilqri az edinstveno se doverqvam na D-r Paskova Derma Vita,kum 100leva izliza i e ednokratno.estestveno,ako si po4istva6 4ernite to4ki moje da se poqvqt sled vreme otnovo.Ima i lazer za premahvane na belezi.V klinika Malinov su6to ostanah mnogo dovolna ot dermatologa im- Dr Mal4evski.Ne pravq reklama na nito edin ot dvamata,prosto rezultatut be6e nalice!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th March 2010, 17:03
joro_velashape joro_velashape не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Прави сте за Пикасо, напълно съгласен, работят с техника от преди 20години за 20хил.лв, докато някои други се опитват с 1 000 000. Потърсете за Елос технология.
__________________
Kineziterapevt, esteti4na medicina!
www.medefect.com
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th November 2010, 18:49
anri anri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 7
По подразбиране

jeni 84,ако си решила проблема с вдлъбнатия белег моля да споделиш как.Подобен проблем се получи при мен след лазерно премахване на съвсем мънички образувания на лицето уж при най- добрите- вма,Кадурина.Още мажа с мадекасол, но кой знае какъв ефект няма.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: изгарянеотлазер
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:06.