IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th July 2014, 21:05
talz talz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 1
По подразбиране Дерматолог в София?

Здравейте, имам един доста неприятен проблем и вече не знам какво да правя...
Става въпрос за предотвратяване на появата на нови пъпки по дупето, както и премахване на следи от по-стари такива. Имам този проблем от няколко години и е на приливи и отливи, най-много се повлия от много стриктен хранителен режим и спорт всеки ден, но не винаги мога да полагам съответните усилия за това...
Пробвала съм всякакви възможни мазила, които се използват за подобен проблем но на лицето, както и обтриване със спирт 1-2 пъти на ден, разни сапунчета и т.н.... Ефект няма. От цялото тяло се появяват само там, на гръб, ръце, лице и т.н. никога не съм имала,или поне не от този тип.
Сега по същество: търся добър дерматолог в София, може да е към здравната каса, а може и частен кабинет, няма значение... важното е да се отърва от тази глупост, както и белезите от нея в най-скоро време...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th March 2015, 21:28
estrella_pearll estrella_pearll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Ne hodi pri doktor Burdarov SUSIPA MI JIVOTA I ME VKARA NA LEGLO NA VSICHKI DA KAJA NE HODITE PRI TOZI CHOVEKA,MENE ME YBI JIVA I DA SI INJEKTIRVATE NISHTO PRI NEGO.SLAGA BOKLUCI AZ SUM NA LEGLO OT TOVA KOETO MI SLOJI S BOLKI POSTOIANNO PRED YMIRANE NE HODETE PRI NEGO!!!NE PRAVETE TAZI GRESHKA!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
дерматолог, пъпки


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДерматологСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:32.