IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th November 2010, 10:47
Аватара на Eveto
Eveto Eveto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Eveto
По подразбиране

и при мен имаше страшно вдлъбнати белези,ама от друго... жестоко падане и челото ми отиде на кино.мога да пусна снимка,ама ме е срам много,щото е отвратителна,буквално се бях обезобразила и започнах да се мажа с дефламол 1 месец,след това отидох на дерматолог и тя ми изписа контратубекс (въпреки,че каза че вдлъбнатото няма как да мине,освен операция,а тя трябвало да се прави есента като застудее ,просто искаше да се изравни тена,че бяха много червени) ,но кожата не ми го понесе въобще,получих алергия,и отидох пак другата седмица и ми изписа Содермикс,помогна ми много,мазах се един месец и видимо се подобри,после ми подари няква френска козметика за избелване да изравни тена на лицето и ми каза по 15 мин рано сутрин да стоя на слънце и така ... но понеже не я познавах и не ми вдъхваше доверие отидох при стария дерматолог като се върна от отпуска и на него му се стори абсурдно това с слънцето и ми каза тая година шапки на челото и така нататък до като белезите зачезнат.... После ми прещтрака че не му се занимава с мене и пак се върнах при старата дерматоложка и започнах стриктно да се мажа със содермикса и върху него избелващото и след 3 месеца белезите няма и следа от тях дори и вдлъбнатото изчена напълно,но тия 3 - 4 месеца живота ми беше ад,затворих се в нас никой да не ме вижда така с белезите,щото не съществуваше нещо което да може да ги покрие...

така че много се радвам за този содемрмикс златен е,въпреки че мина бая време за да минат
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th November 2010, 11:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Аз съм за почистването на лице при проблемна кожа, но не и ръчно
:P ,така така
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #33  
Стар 18th November 2010, 22:39
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Почистването с ултразвук вече се предлага на много места и тук. Друг е въпросът за предпочитанията на клиентките.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 23rd September 2012, 15:12
lemmy lemmy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Eveto Виж мнението
и при мен имаше страшно вдлъбнати белези,ама от друго... жестоко падане и челото ми отиде на кино.мога да пусна снимка,ама ме е срам много,щото е отвратителна,буквално се бях обезобразила и започнах да се мажа с дефламол 1 месец,след това отидох на дерматолог и тя ми изписа контратубекс (въпреки,че каза че вдлъбнатото няма как да мине,освен операция,а тя трябвало да се прави есента като застудее ,просто искаше да се изравни тена,че бяха много червени) ,но кожата не ми го понесе въобще,получих алергия,и отидох пак другата седмица и ми изписа Содермикс,помогна ми много,мазах се един месец и видимо се подобри,после ми подари няква френска козметика за избелване да изравни тена на лицето и ми каза по 15 мин рано сутрин да стоя на слънце и така ... но понеже не я познавах и не ми вдъхваше доверие отидох при стария дерматолог като се върна от отпуска и на него му се стори абсурдно това с слънцето и ми каза тая година шапки на челото и така нататък до като белезите зачезнат.... После ми прещтрака че не му се занимава с мене и пак се върнах при старата дерматоложка и започнах стриктно да се мажа със содермикса и върху него избелващото и след 3 месеца белезите няма и следа от тях дори и вдлъбнатото изчена напълно,но тия 3 - 4 месеца живота ми беше ад,затворих се в нас никой да не ме вижда така с белезите,щото не съществуваше нещо което да може да ги покрие...

така че много се радвам за този содемрмикс златен е,въпреки че мина бая време за да минат
Eveto, дай моля те някакви координати на тази дерматоложка, че ми трябва добра такава.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th March 2015, 21:35
estrella_pearll estrella_pearll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Samo da vi kaja da ne hodite pri doktor BURDAROV,DA SI INJEKTIRVATE NESHTO POGREBA ME JIVA S UJ TAKA NARECHENA HILORONOVA KISELINA I SUM NA LEGLO I VSEKI DEN YMIRAM OT BOLKA TAKA CHE NE HODITE PRI TOZI DA NE GO NARICHAM KAKUV CHOVEK KOITO NIAMA SKRUPOLI!!!!NE HODETE PRI NEGO!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: изгарянеотлазер
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:48.