IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1681  
Стар 6th March 2009, 23:11
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Биби сигурна съм, че ще се справиш А при мен незнам дали върви след като излапах одеве една тавичка крем карамел от моя диетичния. Така става, когато родителите ми, който трябва да ме насърчават /макар, че вече съм голяма/ да се храня според това както съм решила, си купуват по 2-3 вафлички и по 1 сникерс на човек, защото им се прияло малко сладко.. И разбира се на мен ми се прияде та.. си правих крем карамел и бях твърдо решена, че ще го изям целия.. и успях на 3 пъти
Хайде лека вечер от мен.. няма да се излагам повече
Engel, мила, покажи характер и ги строй всички до един на диета
Отговори с цитат
  #1682  
Стар 6th March 2009, 23:14
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

невероятно , но факт ....... 90 дневната диета дава резултати
днес ден 12 от диетата аз съм на минус 5 килограма , хватката при нея е вечеря се с това , което се обядва и нито хапка нещо различно ....... пример обядвате боб яхния с хилия , вечеряте половин купичка боб яхния с половин филия , ужасен ден е плодовия голям глад е в началото , но има ефект , не отричайте и този режим...
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #1683  
Стар 7th March 2009, 09:11
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Здравейте и добро утро
hatred: Показах им!!!
daliq: Всичко има ефект стига да е продължително време спазвано, но за сметка на какво?!! Не разбираш ли, че тази диета е на принципа на разделното хранене, а и ако караш 6 дни в месеца на плодове ще има ефект. Радвам се, че си намерила своя път към отслабването и отслабваш, това найстина е хубаво, но не ни казвай да не отричаме торти и пасти. Защо трябва да свързваме наградата със сладкиш? - Тема за размисъл през уикенда Лек и отслабващ!
Отговори с цитат
  #1684  
Стар 7th March 2009, 09:59
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
...
hatred: Показах им!!!
...
А така

Отслабващ и на теб
Отговори с цитат
  #1685  
Стар 7th March 2009, 14:11
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Хубавите ми момочета, здравейте!
Аз снощи се поизложих- а алкохол. Значи така е тъпо като го написах, но да си прозная май е по-добре. Сега ще си гледаме резултата и това е. Приятен ден!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #1686  
Стар 8th March 2009, 01:37
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
marie_claire, дано си изкарате страхотно Ако изживяването е наистина хубаво, няма да ти остане време да мислиш за торти
Мерси, hatred Наистина хубаво си изкарах, но и тортата не я подминах.
Вчера празнувахме до късно, затова не съм се отчела. Хапнах от тортичката, но това е от любов към гаджето, все пак беше неговият рожден ден Към алкохола, обаче бях непреклонна. Менюто ми за вчера:

Обяд: протеиново блокче /85гр./; фреш от грейпфрут
Вечеря: 200 гр.ципура на скара с броколи като гарнитура; 1 парче торта; няколко солени бадема

Engel, взимам си точно от тези протеинови блокчета, които ти описа. На същата марка има едни от 60гр. /269кал./,тях също много харесвам. Аз обаче ги изяждам наведнъж и вместо едно хранене. Това много ме улеснява, когато не съм вкъщи и няма какво друго да ям. Освен това са страшно вкусни.

Днес направих много интензивна тренировка във фитнеса на хотела- 60 мин на пътеката /бягане и бързо ходене по висок наклон/. Чак получих поздравления от инструктора!
Иначе тази вечер отново имаше торта, т.к.приятелите на рожденника също бяха донесли. Не я докоснах, но аз и без това не си падам по сладкиши, само шоколад в чист вид. Ето и днешното ми меню:

Обяд: протеиново блокче /85гр./; фреш от грейпфрут
Вечеря:домати с моцарела; 1 варено яйце; 100гр.печен боб
Отговори с цитат
  #1687  
Стар 8th March 2009, 01:49
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

А, то станало 8-ми март Момичета, честит празник! Желая ви да сте много щастливи и обичани!
Отговори с цитат
  #1688  
Стар 8th March 2009, 06:42
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Честит осми март и от мен
Мислих, че като ставам за работа в тези ранни зори, ще съм първата, което ще отчете празника във форума, но marie_claire си ляга в късна доба

Желая ви ( а и на себе си ) винаги да олицетворяваме думичката "жена" в цялата й пълнота, с красотата, силата, деликатността, дързостта, умереността ... изобщо във всичките й очарователни противоречия. Нека бъдем обичани и ценени А, да, и слаби !!!
Отговори с цитат
  #1689  
Стар 8th March 2009, 09:36
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Честит Осми март!

Да сте красиви и много обичани! Винаги с чест и гордост да се справяте с нелеката задача, да бъдете истинкски жени!!!

Днес мислех първо да правя гимнастика, а после закуска, но бях много гладна и затова вече си хапнах Дюканското кексче. Искам да питам дали нямаше правило един час след упражнения да не се яде.

Слагайте празничните дрешки и още по-празничните усмивки и весело изкарване на празника
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #1690  
Стар 8th March 2009, 09:59
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Хайде и в тази темичка да се отбележа
Честит 8 март!!! Да сте живички, здравички, хубавки и слабички Приятен ден и приятно изкарване на празника Прегръщам ви

__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:18.