IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 9th June 2009, 09:48
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Irra
Здравейте, момичета! Назолабиалните ми бръчки бяха нещото, което най-много ме дразнеше в лицето ми. Бях опитвала всякакви филъри и чудеса - ресталейн, перлейн, скулптра - резултат никакъв. До вчера. Направих си ендоскопски чийк лифтинг при д-р Стоянов в Есте. Въпреки че още съм леко подута и бинтована (правих и брау лифтинг и липофилинг на уста) резултатите са поразителни. Самия чийк лифтинг струваше около 4000 - не мога да съм точна заради големия брой неща, които ноправих имах и остъпка. Екипът тук е невероятен. Снощи цяла нощ бдяха над мен и изпълняваха и най-малките ми прищевки. Но най-важното е че за следващите 7-8 години казвам сбогом на назолабиалните вещици!
Привет,
в момента съм на вълна брау и чийклифт.

Моля те сподели какъв е ефекта на тези процедури към днешна дата .

Обмислям ги , да са при Стоянов, явно само той има нужния инструментариум и опит, но пък е много завишена цената за тези процедури -според мен.
И там където са ти разрезите в косата на челото, получи ли се опадане на косата, и уголемяване на челото - ( пише го в обясненията за манипулацията по сайтовете им )
Отговори с цитат
  #52  
Стар 9th June 2009, 15:52
Irra Irra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Общо взето съм доволна, въпреки че, едната ми вежда според мен е мааалко по-ниско. Всъщност ефекта от брау лифтинга е толкова добър, че е малко пристрастяващ ))) От чийклифтинга също имаше ефект, но определено не беше това което очаквах... Резултата е такъв, че трябва да продължавам да слагам филър, което обезсмисля малко нещата, особено на тази цена. Иначе нямам окапване на коса или подуване на челото. Белезите са изцяло скрити в косата и не се забелязват. Леко се напипрат тези от браулифтинга, но не е нещо фрапиращо.
__________________
Трай бабо за хубост!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 9th June 2009, 15:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Irra
Общо взето съм доволна, въпреки че, едната ми вежда според мен е мааалко по-ниско. Всъщност ефекта от брау лифтинга е толкова добър, че е малко пристрастяващ ))) .
Най-после някой друг да го потвърди
Отговори с цитат
  #54  
Стар 10th June 2009, 06:35
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Гуен неразбрах какво визираш с тези думи. Ира сигорно е права,понеже при нея е направено както трябва, а нея рязал под очите без да я предупреди.Аз съм 20 годишен пушач,мислиш ли че щях да се съглася.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 10th June 2009, 09:06
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Irra
Общо взето съм доволна, въпреки че, едната ми вежда според мен е мааалко по-ниско. Всъщност ефекта от брау лифтинга е толкова добър, че е малко пристрастяващ ))) От чийклифтинга също имаше ефект, но определено не беше това което очаквах... Резултата е такъв, че трябва да продължавам да слагам филър, което обезсмисля малко нещата, особено на тази цена. Иначе нямам окапване на коса или подуване на челото. Белезите са изцяло скрити в косата и не се забелязват. Леко се напипрат тези от браулифтинга, но не е нещо фрапиращо.
Браулифта след като ти е правен в горната част на челото, опъна ли ти и бръчките- ако си имала такива на челото или трябва да се продължава с ботокс?
Ти с каква цел си прави чийклифт , за скули или да ти повдигне отпусната кожа? Филър къде продължаваш да слагаш, в назолабиалните ли ? И чийклифта не ги ли опъна ?
И нали , като се опъне кожата нагоре с ендоскопа излишака от кожа се реже или нещо аз не разбирам
Отговори с цитат
  #56  
Стар 10th June 2009, 09:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisa_69
Гуен неразбрах какво визираш с тези думи. Ира сигорно е права,понеже при нея е направено както трябва, а нея рязал под очите без да я предупреди.Аз съм 20 годишен пушач,мислиш ли че щях да се съглася.
Сиса, чети внимателно, моля те. През цялото време говоря за ефекта от браулифта, който наистина е доста ....приятен....а не за чийк лифтинги и пр.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 10th June 2009, 09:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

И още нещо да допълня, за да ме разбереш правилно В изречението "Най-после друг да го потвърди" не визирам твоя случай, който е неуспешен и за който съжалявам да чуя, че е такъв, а това, че Ира е единствения друг човек в този форум, освен мен, който си е правил браулифт. Просто намерих "съмишленик" така да се каже... т.к. смятам, че това не е така често срещана процедура и е нещото, от което съм може би най-доволна, че я направих, принципно.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 10th June 2009, 09:27
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Irra
Общо взето съм доволна, въпреки че, едната ми вежда според мен е мааалко по-ниско. Всъщност ефекта от брау лифтинга е толкова добър, че е малко пристрастяващ ))) .
Най-после някой друг да го потвърди
Мисля,че много малко от дамите пишещи тук , са си правили тези интервенций и затова нямаме по обширна- практическа информация за тези процедури.

За твоя браулифт, ти ли пожела да бъде опънато в слепоочието , а не в челото, или док. ти предложи така.
Защото аз като си опъвам кожата в слепоочието , бръчките вследствие на придърпания шеф от блефаропластиката под окото ми се изглаждат , става много добре. Пък за челото да си продължавам с ботокса докато може.
Та за това съм се замислила за твоя метод в слепоочието.
Ама кой решава това ,лекаря ли те оценява , или ти можеш да кажеш ,че искаш да ти е опънато в слепоочието.
И пак, нали се реже опънатата , излишна кожа.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 10th June 2009, 09:56
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Ама кой решава това ,лекаря ли те оценява , или ти можеш да кажеш ,че искаш да ти е опънато в слепоочието.
И пак, нали се реже опънатата , излишна кожа.
Браулифтът е опъване (лифт) на веждите и не съм чувала да се прави вна разл. от слепоочията място. Ако веждите се опънат откъм челото - говорим за forehead лифнитг, т.е. на челото, което е съвсем друга работа. Браулифтът е доста по-щадящ, защото опъването на кожа а есамо във външния горен участък на д окото и е само няколко шев-чета (при челния са повече и опъването е по-драстично).
При мен след браулифта се опъна изцяло гневната бръчка над носа между веждите и няколко гънки над веждите. Като цяло обаче бръчките в горната половина на челото останаха. Тях ги опънах впоследствие с ботокс.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 10th June 2009, 10:15
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Извинявам се Гуен, погрешно съм тълкувала. Надявам се разбираш защо съм толкова докачлива пък и това чакане да заздравеят тъканите ме убива,ти намерили решение за твоя проблем.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчкиотносакъмустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:14.