IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 23rd September 2007, 17:47
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Тя, но най-вероятно с неговите пари- това обаче си е тяхна работа.
За нас е важното качеството му на работа с пациентите.
Отговори с цитат
  #182  
Стар 24th September 2007, 11:21
isa2005 isa2005 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране re

Гвендолин,значи си била просто щастливка.
Картинката,на която аз присъствах не ми хареса особено.Представи си само две легла,на едното току що излизащо от упойката момиче разкъсвано от болка и недоумяващо какво се случва,естествено само с ефирната нощничка за еднократна употреба т.е почти голо.На съседното легло друго момиче,вече в еуфория,заобиколено от няколко приятелки,гледащи ту едната ту другата.Запитах се как ли се чувстваше първото,дали имаше нужда в този момент именно от такава компания и среда,дали и беше конфортно!Едва ли!
НГ има 2 или 3 двойни стаи и само 1 единична.
Относно лукса,защо не е толкова разточителен и в стационара си?!
Това имах впредвид аз,поне грижата за здравето и удобствата на пациента да беше осигурил.
А има много по-луксозни и удобни клиники,повярвай ми!
Цената му трябва да оправдава поне качеството на обслужването на пациента в следоперативния период,или той вече не е важен?
Пациента е опериран,парите са взети ,за възстановяването защо пък чак толкова лукс или удобства?
Отговори с цитат
  #183  
Стар 24th September 2007, 11:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Незнам какво разбираш точно под "лукс", но мисля, че това, което имаше в моята стая - климатик, телевизор, бутон за повикване, подвижна масичка, гардероб и сейф за ценности...без да обръщам особено внимание на др. дребни неща като щори, тераса, нощни лампи и пр. и наистина супер луксозна баня... Всичко това - издържано в цветове и стил. Доста по-стилно обзавеждане от леко кичозното му фоайе. Не виждам какво повече може да иска човек, току що излязъл от упойка. Е да, липсваше негър, който да ми вее с палмови листанад главата, но.. всичко друго го имаше - храната и напитките също - в изобилие. Наистина незнам за какво говориш. А картината, която ми описваш на момиче, излязло от упойка и с болки и незнаещо къде се намира повече ми прилича на жена, която е раждала - болките след нашата операция не са чак такива, определено... Вниманието на персонала беше на ниво -ф не са ми били нужни приятелки да ми държат ръката. Поне за мен беше така
Отговори с цитат
  #184  
Стар 24th September 2007, 12:32
isa2005 isa2005 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

ok,не ми се спори,явно имаме различни възгледи и очаквания
Жената наистина беше по-възрастна с две тежки операции и наистина я болеше доста,поне лицето и бе изкривено от болка.
Едни ги боли,други по-малко,не забравяй,че прага на поносимост е различен и тя нямаше нужда от свидетели.
Не всички,които отиват там са за корекция на бюст,нали така?
Отговори с цитат
  #185  
Стар 24th September 2007, 12:33
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Ехооо, това е темата за моя "любим" лекар Стоянов, а не за НГ.
ПП.Гуен, картината на момиче, разкъсвано от болка след операция на гърди я преживях и аз (и не само аз) , така че не съди само от собствения си опит...
Хайде, мир!
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #186  
Стар 24th September 2007, 12:43
isa2005 isa2005 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране re

Съжалявам,за разводняването на темата.
Подведох се по горните постове и не се сдържах
нека да е мир
Отговори с цитат
  #187  
Стар 24th September 2007, 12:50
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ок. Действително говоря от моя си опит и мисля, че когато говорим за лукс - изобщо не ставаше дума за гърди ли сме там или за друго. Просто представите ви за лукс явно наистина са различни. Обстановката не е причина да избера обаче или да пренебрегна някой хирург. Това ми се струва по-скоро лигавщина на фона на болките и очакванията, за които самите вие говорите. Знам много за болката - имах две раждания, от които от второто едва оцелях от тридневни непрестанни болки; така че съм наясно с болката и прага на търпимост. Изизам от тази тема, тъй като наистина е за друг хирург, макар че нещата които обсъждаме - за лукса - касаят всеки един от тях.
Отговори с цитат
  #188  
Стар 24th September 2007, 13:50
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
.. нещата които обсъждаме - за лукса - касаят всеки един от тях.
Права си, аз визирах само НГ , а не темата за лукса.
В спора за условията в болниците в този случай не съм влизала и няма и да вляза, защото първия път се оперирах при Стоянов- прословут с най-луксозната клиника в БГ (факт е), но ужаса, който ми се наложи да преживея после заради него, ми отвори очите за реалността- лукса не трябва да ми е основен фактор при избора на лекар!
Следващите ми операции бяха в държавна и нелуксозна болница, но помощта и чистата сърдечност , които ми оказаха там, са безценни в сравнение с хиперлуксозните, натруфени и напудрени клиники, и мазното отношение на тоя и оня !
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #189  
Стар 24th September 2007, 15:38
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

За леко кичозното фоайе и аз съм съгласна!
Отговори с цитат
  #190  
Стар 24th September 2007, 23:25
KANELLA KANELLA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 48
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ МАЦКИ
случайно попаднах на вас и се радвам за това
иска ми се да ви попитам за много неща относно операцията за уголемяване на бюста,че не знам от къде да започна,/че и малкия се разплака айде ще се включа утре /,а като начало- вярно ли е че по време на цикъл не може да се оперираш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтояновquotЕстеклиникquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:48.