IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 5th January 2008, 11:42
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Честито, Хрис. Дано много да ги харесаш и да нямаш никога проблеми с тях. Разкажи повече, колко ти струваше, колко сс, марка и каквото се сетиш.
Отговори с цитат
  #312  
Стар 5th January 2008, 12:05
miss_hris miss_hris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Варна
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до miss_hris
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Честито, Хрис. Дано много да ги харесаш и да нямаш никога проблеми с тях. Разкажи повече, колко ти струваше, колко сс, марка и каквото се сетиш.
Мерси Наталия ). Сложиха ми 335 cc ,подмускулно,разрез под гърдата гръгли на Мак Ган. Доктора искаше 360 но аз не се съгласих ,първоначално исках 300 ,но ...... )). Операцията ми струваше 5700 лв + 900 ЕU за имплантите и още 1100 лв за корекция на ухото,по принцип тя струвала 1500 но тъй като съм правила 2 операции на веднъж ми направиха "отстъпка" 400 лв . Имах и дренажи,но се търпят .) По нататък ще пусна и снимчици. Утре когато отида на консултация ще пиша пак ))))))))
Отговори с цитат
  #313  
Стар 5th January 2008, 16:18
alexa alexa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 6
По подразбиране

miss_hris здравей,моля те пиши ми ако ти е удобно по-подробно за операцията,доволна ли си,защо не те оперира Ильо Стоянов?Ох,имам толкова въпроси,че не знам от къде да почна Колебая се за гърди между Н.Георгиев и Ильо Стоянов.Хареса ли ти клиниката?Колко време стоя и много ли се чака за час?Анатомични ли си сложи?
Отговори с цитат
  #314  
Стар 5th January 2008, 16:20
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alexa
miss_hris Анатомични ли си сложи?
тя е написала, че са й кръгли.
Отговори с цитат
  #315  
Стар 5th January 2008, 17:51
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alexa
Хареса ли ти клиниката?
По важно е циците да и харесат
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #316  
Стар 5th January 2008, 18:42
alexa alexa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от alexa
miss_hris Анатомични ли си сложи?
тя е написала, че са й кръгли.
Да,бе не съм видяла А за харесването-нали не си ги е видяла още
Отговори с цитат
  #317  
Стар 6th January 2008, 03:50
miss_hris miss_hris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Варна
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до miss_hris
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alexa
miss_hris здравей,моля те пиши ми ако ти е удобно по-подробно за операцията,доволна ли си,защо не те оперира Ильо Стоянов?Ох,имам толкова въпроси,че не знам от къде да почна Колебая се за гърди между Н.Георгиев и Ильо Стоянов.Хареса ли ти клиниката?Колко време стоя и много ли се чака за час?Анатомични ли си сложи?
Alexa здравей,избрах си Стани Кръстев ,тъй като една моя приятелка си ги прави при него и ми каза че той бил по добър на гърди от Илъо, а и нейните гърди много ми харесаха,на 18дек. имах час за консултация при него и много ми допадна,първо ми даде час за 17 ти януари,но след няколко часа се обади и ме попита дали мога на 03.01.08 тъй като аз първоначално исках по рано. Много съм доволна от клиниката,дори мога да разкажа премеждията които преживях преди това. На 02 .01 .08 летях от Лондон за Варна ,но поради лошото време кацнахме в София ,а аз трябва6е да се прибера до Варна да си взема парите и багажа и да тръгна вечерта за София, тъй като операцията ми е сутринта,което естествено не се случи и останах в София.Много бях притеснена дали 6те ме оперира без да съм му платила ,но той прояви разбиране ,за което му благодаря! Както и да е ,гърдите още не съм ги виждала, утре 6те ги видя, болки минимални дори се бях уплашила че нямам. Когато ме черта доктора Илъо Стоянов също присъства,имах дренажи,цяла вечер ме наблюдава6е дежурната сестра и ме пита6е дали имам от нещо нужда,има и камера в стаята и като мръдне6 и тя идва ,дори и телефон бяха оставили да и звани6.. На другата сутрин ми махнаха дренажите и ме изписаха.)))). Незнам какво друго да напиша,по принцип много ме беше страх ,дори докато ме слагаха на операционната маса си мислех да ставам или да не ставам )))))(исках да избягам) накрая се оказа че не е болка за умиране,но при всеки е различно.
P.S направиха ми и корекция на ухото

Сама трябва да си избереш доктора мила,срещни се и с двамата,утре като ми сменя превръзката ще се щтракна на бързо и ще пусна снимки.Ако имаш други въпроси питай
Отговори с цитат
  #318  
Стар 7th January 2008, 09:38
alexa alexa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 6
По подразбиране

miss_hris Мерси за бързите отговори,ще се срещна с тях,и аз съм се спряла на около 300 сс,ама ще видя какво ще ми кажат
Отговори с цитат
  #319  
Стар 23rd April 2008, 14:44
kiki-miki kiki-miki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

miss_hris, честито за хубавите резултати!
Пишеш, че ти е направена корекция и на едното ухо! Дали е удобно да споделиш каква е цената на корекция за двете уши. Благодаря ти!
Може и на лични, ако искаш
Отговори с цитат
  #320  
Стар 23rd April 2008, 18:17
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Момичета аз също съм оперирана в Есте клиник преди месец и половина ,но при д-р Стоянов и мога да кажа с най-голямо удоволствие,че съм много доволна!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтояновquotЕстеклиникquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:47.