IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 19th October 2006, 23:24
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Да, то Георгиев ми обясняваше нещо като (цитирам по спомен и не гарантирам на 100% за паметта си)- че ушичките често тръгват да се връщат към предишната си форма и за това носенето на лентата е много важно, каза също че първите 15 дена трябва да гледам да е непрекъснато на тиквата ми, а в следващите 15 да я нося през ноща и след това
Отговори с цитат
  #52  
Стар 20th October 2006, 00:01
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Носенето на лентата наистина е важно, но не по-важно от качеството на самата операция. синът ми я носи стриктно първия път- и двете уши щръкнаха след3-4 месеца. После рекламация, пак стриктно носене (даже още по-дълго) а сега едното му ухо стърчи, а другото е много прилепено към главата. Е, кажете ми това на какво прилича?
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 25th October 2006, 17:45
vessiana vessiana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета знам вече GSM на Евстатиев ще ви го дам,но дано да не ви се налага да го ползвате за неприятности по операции 0888 708 567 В понеделник съм на консултация при Анастасов в Пловдив,а вторник може би и при Евстатиев
Отговори с цитат
  #54  
Стар 25th October 2006, 17:57
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Ееееееее супер мерси много.
zuzina синът ти с пилене ли е бил или с друг тип? А и при кой лекар?
Отговори с цитат
  #55  
Стар 25th October 2006, 20:13
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Не Трини ти,не беше по този метод и безумно съжалявам, избирай внимателно!Хирургът е от Бургас, така че няма да попаднеш на него.
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 25th October 2006, 21:09
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Нали няма много голям проблем да се повтаря и даже потретва този тип операция и без това никога не са ме шили (е освен един много много малак шев на пръста) така че съм настроена положително.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 4th November 2006, 14:50
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Няма гаранция обаче, че и след втора и трета корекция ще харесаш резултата.При нас се получи точно така. При някои методи било много трудно да се правят поправки и вида след тях далеч не е задоволителен. Освен това ако не си доволна , няма да потърсиш същия хирург за 3 или четвърта корекция, нали? И при всеки опит с друг лекар ще плащаш по 700-800 лв, за незнайно какъв резултат.
Затова според мен е по-добре да избираш внимателно без да бързаш, отколкото да се надяваш, че ако не си доволна всичко е поправимо.Защото понякога не е . Аз не постъпих така, мислех, че този вид пластики са шега работа и почти всеки може да се справи с тях, и сега ме е яд безумно! Моля те, не го прави и ти!
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 5th November 2006, 21:41
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Аз точно това и правя, не желая по 100 пъти да ме кълцат за нищо, пък и защо да давам по няколко пъти пари за едно и също нещо като може да ги дам за други корекции или добавки
Отговори с цитат
  #59  
Стар 6th November 2006, 11:53
mieshutka mieshutka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 4
По подразбиране ????

Преди пет дни си оперирах ушенцата... и много ще се радвам ако някой,минал през това, ми драсне някой ред за усещанията,който е имал след операцията..
Вчера/на 4тия ден/ превръзката започна много да ме стяга и се поподух, едното о4енце оте4е. Иначе ушенцата не ме болят- само ми горят,от време на време ме сърбят и са някак изтръпнали,4увствам подръпване ту от едната , ту от др. страна,но не е болезнено...
Но съм се притиснила ,4е леко съм отекла и превръзката ме стиска,глави4ката сякаш ми изтръпва/което вероятно е от това,че съм се подула и ме е стегнал бинта/, а и спането ми е много неудобно..не си 4увствам главата...много е схванета сутрин..
РАЗКАЖЕТЕ...плаша се ,че се случва нещо страшно..!
P.S В сряда отивам за смяна на превръзката!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 6th November 2006, 11:57
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Разкажи ни повече, кой лекар те оперира например ?
Аз нямам такава операция и не мога да ти помогна с информация, но ми е интересно
Честита промяна, дано ти донесе само положителни емоции
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:18.