IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 13th March 2009, 12:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Пак съм аз с въпрос... Колко време след поставянето трябва да се сведат до минимум мимиките? Само в деня на интервенцията или...?(смях, учудване, мръщене и пр.) И още един въпрос: пачият крак на едно място ли се третира - тоест с едно боцване под окото или с повече?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 13th March 2009, 13:53
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

В деня на процедурата след поставянето му е препорачително да се правят мимики , да се бръчкаш, и 4 часа не трябва да лягаш- това е .
Пачия крак- боцка се където и колкото трябва, защото някой има по малко бр., друг по вече, док. преценява , но не е страшно, повече ме боля около устата,там е по чувствително.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 13th March 2009, 13:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
В деня на процедурата след поставянето му е препорачително да се правят мимики , да се бръчкаш, и 4 часа не трябва да лягаш- това е .
Ти ме изуми!!! Моя приятелка дето няколко пъти си слага вече, в деня след процедурата ме караше да не съм я разсмивала, щото не трябвало да прави много гримаси.... надявам се и тя да се включи тук с мнение, щото може и аз да не съм разбрала нещо като хората.... Иначе за "лягането" и тя ми го беше казала. Благодаря ти още веднъж, Ина...ти наистина си страшно полезна в тази темичка!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 13th March 2009, 14:23
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Ами така ни каза док. даже аз се бръчках,бръчках ама по едно време забелязах ,че не го правя, еми то не може само това да правиш. Може би както на мен вече ми поотминава ефекта , сега вече гледам да не се бръчкам(днес ходих на консултация за други неща при друг пл.док. и той каза ,че още ми държи ботокса )
Но непосредствено след процедурата трябва да се бръчкащ, може би за да се "понамести" препарата по хубаво на точните места , а именно бръчките, като те се изглаждат-опъват след около 10-ина дни.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 13th March 2009, 14:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
а именно бръчките, като те се изглаждат-опъват след около 10-ина дни.
При момичето, дето споменах, ефектът беше поразителен още в деня на процедурата. Можех да направя разликата защото я виждах предния ден и няколко часа след ботокса на другия ден.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 13th March 2009, 14:48
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Да може ,зависи от състоянието на бр. кожата и усвояемостта .На мен ми се опъна -опъна постепено до около 7 дни.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 17th March 2009, 15:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от grace
Здравейте момичета,
аз съм се записала за ботокс при д-р Тонев и чакаме още две желаещи.
Ако има такива от София, нека се обадят и да стане по-бързо, че хич не ми се чакат 2-3 месеца
Ина, обади ми се с един ред (може и на лични) като решиш да ходиш за ботокса; имам приятелка дето ме разпитва за групичка и иска да си слага...
Цитирай:
Първоначално написано от Aset
А иглата доста ли се забива, т.е. по дължина и при изваждането се пуска по мъничко разтвор през зоните, в които минава или се боде на "плитко", в няколко зони. Мислите ли, че е възможно в зоната около очите /все пак е с много тънка кожа/ да се засегне нещо с иглата, за стане оток или белег, нещо такова?
Иглата се забожда отсечено, рязко, но не дълбоко, а "плитко" по протежение на бръчките (ако са начелото) на няколко пъти. Естествено се усеща боцването, но не боли, тъй като кожата се захваща с пръсти на мястото, където трябва да бъде забодена иглата и това "притъпява" усещането за болка... Отоци няма - има червени малки плюски като ухапвания от комар в продължение на около час. Чувала съм, че понякога може да се засегне клепач и той да остане леко "свлечен", но това е при случаи, когато се боде в близост до веждата; принципно това се прави само при належаща нужда, иначе се процедира с бодване в зоната над повдигането на веждите - около един пръст над тях (карат те да направиш леко учудена физиономия, за да се предотврати бодване на място, което ще наруши мимиката).
Отговори с цитат
  #58  
Стар 17th March 2009, 16:44
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

В петък бях на консултация за друго при д-р Денкова , казах й ,че имам ботокс на 02.04. прави 6 м. и тя също ми каза ,че още ми държи .Съжалявам , ама ще изчакам още.
Тонев ми каза , че 1 см на веждата не се слага (аз имам там бр.) защото ще получа "смъкнат клепач", така,че си я търпя бр.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 17th March 2009, 16:56
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
В петък бях на консултация за друго при д-р Денкова , казах й ,че имам ботокс на 02.04. прави 6 м. и тя също ми каза ,че още ми държи .Съжалявам , ама ще изчакам още.
.
Ина (приятелката ми) също не може сега точно...но другия или по-другия месец...
Иначе да- принципно знам, че не е хубаво дасе слага и въпреки това се практикува от някои (гледах доста филмчета по темата )Аз също не бих рискувала в тази зона, макар че нямам точно там такъв проблем.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 17th March 2009, 18:00
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Вече май ще си променя мнението за д-р Тонев . С доста години съм над ina79d , ако ника й е свързан с набора . И всеки път ми е отказвал ботокс . А излиза , че слага - направо на малки .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:35.