IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st January 2014, 22:22
Hristo12 Hristo12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 1
По подразбиране Помощ за хранителният ми режим

Здравейте.Както се вижда от заглавието имам нужда от помощ за хранителният ми режим(ходя на фитнес).Изчислих калорийният си баланс и той заедно с добавените 300 калории отгоре е 3300.Съставих си плана,но като го пресметнах се изумих.Всичко е много далеч от нормата.Сега ще ви го опиша.
Закуска в 6.45- мюсли(с една кофичка кисело мляко) и три яйца.След три часа два банана и 100гр кашу или бадеми.В 13.30 отивам на тренировка.В 15.00 се прибирам и ям пълнозърнест хляб с извара.Към 18 часа ям някакъв плод,като ябълки или фурми.И за вечеря ям готвено-най често нещо с месо.Това е всичко.Като знам другите какви по-сложни режими имат,сигурно моят няма да ви се понрави много,но аз няма да мога да ги спазвам.Това за мен е предостатъчно храна,няма да мога да поема ощеТова е най-доброто,което измислих.Висок съм 185 и тежа 80кг.Искам да кача ММ.Ще се радвам да разбера мненията ви.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th February 2014, 16:52
Aris Aris не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 43
Smile

Моля, поясни каква ти е целта- да натрупаш маса или да отслабнеш? Има разлика.
При всички положения трябва да наблегнеш на белтъчините. За натрупване на маса ще са нужни и въглехидрати, но не си обяснил степента на натоварването.
То и аз ходя на фитнес, но по-скоро за раздвижване.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th February 2014, 08:08
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Според мен въглехидратите са ти много. Примерно банани и фурми не се препоръчват при диета. Ти искаш да качиш мускулна маса, не мазнини, т.е. за да се получи изчистен мускул ти трябват по-малко въглехидрати и повече белтъчини. Освен това не споменаваш какво е "готвеното с месо". Защото ако е ориз или картофи с месо, ето ти още въглехидрати, при това в края на деня, когато няма къде да ги изразходваш.
По принцип плодовете са нужни в диетата, но ябълка, портокал, круша е за предпочитане пред банан или фурми. Освен това имай предвид, че повечето фурми, които се предлагат на нашия пазар са обработвани със захарен сироп за по-добър търговски вид, ето ти още скрити въглехидрати. Иначе като цяло за добра форма не е непременно необходимо да спазваш някакъв много специален режим, освен ако не възнамеряваш да ставаш професионален състезател.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th March 2014, 10:23
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Точно бананите са идеални за качване на чисто тегло. Добави и картофи и ориз, че яденето ти е малко. Отделно можеш да добавиш и още яйца и месо.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th April 2014, 14:04
Vaklin Vaklin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Ама предполагам, че искаш да качваш само мускулна маса, нали така? Или греша? Колко кила искаш да сложиш?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помощзахранителниятмирежим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:17.