IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th February 2010, 01:29
wani wani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 5
По подразбиране help

хора моля кажете какво да правя мн съм изплашена в събота отидах и си пробих носа пробиха ми го с пистолет срещу 5 лева обеца с винтче е майка ми каза да не я махам същия ден в който ми я сложиха и не я промих на следващия ден е робвах да махна винтчето но не мога къточели напрал ми се е залепило за носа мн ме е страх немога да махна обецата да промия хубаво иначе имам кислородна вода страх ме е ами ако не успея да я махна ако я одрежа с нещо дали ще се махне страх ме е
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th February 2010, 09:14
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Първо, въобще не е трябвало да ти слагат такава обеца. За нос обеците са други, не са с винт, а с едно топче и доста свободно място между външната и вътрешната част, с цел обецата да се раздвижва. Пробвай да я размърдаш, колкото и да те боли, не е добре да зараства за носа ти, защото после ще те боли още повече. Като я раздвижиш, си вземи една обеца за нос, сребърна или златна, и я смени, като дезинфекцираш мястото. Не оставяй дупката без обеца, защото ще се запуши. Ако вземе да набира, отиди на лекар и ако решиш втори път да си пробиваш носа, направи го в някое тату-студио, при човек, който си знае работата. Цената на такава манипулация е над 20-30лв, за 5лв е съмнителен професионализма...Аз моята дупка на носа си я пробих сама, беше доста отдавна, бях още ученичка и си пробивах ушите, носа, абе метълски истории бяха )) Но не съм имала проблеми с дупките, общо взето трябва да е много чисто мястото, и да не стяга обецата, за това не се слага винт, тъй като тъкънта се подува и когато винта я стяга, започва един възпалителен процес, който е мн неприятен...особено на носа, не ти го пожелавам. Айде махай тоя винт и се пробвай да раздвижиш обецата
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th February 2010, 12:20
wani wani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 5
По подразбиране

като чели има гнои някфо такова бяло под обецата ако я одрежа дали щи падне винтчето мн искам да разкарам тая обеца
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th February 2010, 12:26
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wani
като чели има гнои някфо такова бяло под обецата ако я одрежа дали щи падне винтчето мн искам да разкарам тая обеца
Отивай да ти я махнат спешно,недей да чакаш да разбереш коло зле могат да станат нещата
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th February 2010, 15:56
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

пробмай да намажеш отвтъре с едно топферче с нещо мазно, вазелин, дефлвмол или нещо такова, изчакай малко и опитай да раздвижеш, мазното би трябвало да помогне. Ако не стане от първия път, давай отново. Успех!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th February 2010, 17:52
bumbarashka bumbarashka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: СОФИЯ
Мнения: 132
По подразбиране

Ти пък как можа да направиш такава глупост?! Първо-това отдавна не е модерно,второ-има и други начини да привлечеш внимание към себе си;трето-трябваше първо да поразпиташ,преди да предприемеш това решение!



P.SСлед време ако решиш да я разкараш,имай впредвид че дупката зараства само отвътре,но отвън ще се вижда.
__________________
"Всеки,в крайна сметка, се оказва някой друг"
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th February 2010, 02:04
wani wani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 5
По подразбиране .

оправих сее :P :P мерси на всички че се отзовахте на помощщ вече съм с черна обечка на която има розова лапичка мн и се кефяя
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th February 2010, 02:08
wani wani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wani
като чели има гнои някфо такова бяло под обецата ако я одрежа дали щи падне винтчето мн искам да разкарам тая обеца
това ми било кожата напразно се разтревожихме
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th February 2010, 10:56
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Браво Носи си я със здраве!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th February 2010, 23:31
wani wani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 5
По подразбиране

мерси многоо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: help
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:28.