IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th July 2009, 14:40
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Не е кризисна мярка. Защо? Просто наяла се въшката и излезнала на челото. За това става въпрос.
Аз първо отивам в Първа градска, после следва Токуда (при Славчев и Кръстинова) и след това Енчев. Следователно, ти ще си първа.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th July 2009, 18:00
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

мда, така е

А, Кръстинова дава ли консултации в БГ? Някакви отзиви имаш ли за Славчев?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th July 2009, 19:48
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Кръстинова не дава консултации. Тях ги прави Славчев, който е в отпуска до 20 юли .
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th July 2009, 08:20
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране широко носле

ilovemycat,
и аз мисля, че ваобще не е необходимо да си пипаш нослето! Хубаво ти е и не е голямо за лицето ти! Стои ти страхотно! Но ако все пак решиш да си махаш и без това едва забележимата гърбичка, бъди наясно че въпреки че нослето ти не е широко, то не е и тънко. И като ти се махне гърбичката, ако не се направи някакво стесняване, ще изглежда по-широко отколкото сега! Казвам ти го не като предположение, а защото при мен така се получи- имам широк нос в основата, направиха ми ... извивка като носа ми беше изтънен само към гърба, но не и в основата и сега изглежда много, много широк въпреки че на практика си е както си беше преди! Но мислълта ми беше, че не е просто да ти се премахне гърбичка- нещата са свързани! И е малко по-сложно! Освен това нослето ти е супер! И ти самата си много сладка с него! Иска ми се да бях на твоето място- не бих си и помислила да се оперирамм! Все пак каквото и да решиш- стискам ти палци всичко да се получи!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 7th July 2009, 15:33
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Тази тема провокира един философски въпрос у мен. Имат ли лекарска етика пластичните хирурзи в България или са най-обикновени търговци?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 7th July 2009, 16:40
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране търговия

Ами ако ще и търговци да са, ама да са и добри хирурзи! Но някой са само търговци! Тежко на тези, които попаднат на такива!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 7th July 2009, 19:27
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

Valq, благодаря за тези думи. При консултацията с Емил Георгиев, той ми каза точно това, което и ти забелязваш. А, именно че след махането на гърбичкатра, носа трябва да се стесни и да се прибере към лицето. Моят проблем с неговия стил е, че той има тенденцията доста да прибира нослетата към лицето, и това ме притеснява. Най-най абсурдното е, че аз никога не бях забелязала тази гърбичка, никога за 31 години на които съм. Винаги мислех, че проблемът ми е във върха на носа.

Исках да те попитам защо твоя нос не е бил стеснен след премахването на гърбичката? Като чета в интернет, по прицип това винаги се налага след премахване на гърбица.

Tainichka, аз също разсъждавам по този въпрос и по принцип не съм привърженик на прехвалените доктори. Старая се да чета по един и същи начин както негативните отзиви така и позитивните.

Като пример ще ти дам Кръстинова защото заговорихме за нея. Гледам направеното й лице, и не мога да проумея защо е позволила да изглежда по този странен начин - лицето и стои възможно най-неестествено и гротеско. За мен изводът е, че това да си добър хирург и да разбираш от възтановяване и имплантиране на тъкани при изгаряния и аномалии не значи, че имаш ръката и визията на скулптор или художник образно казано. Разрових се за Кръстинова и в един сайт намерих лошо мнение за нея от някаква французойка. Но това, че една, две или пет пациентки не са доволни, какво значи...че е лош хирург, търгаш...или просто едно субективно мнение на пациент. Много е трудно да се каже според мен.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 9th July 2009, 09:33
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Ами моя нос не е бил стестнен и е прекалено изрязан заради ... лекарска некомпетентност! Много, много меко казано. Аз също не бях забелязала, че имам гърбичка докато той не ми каза- Венцислав Цветков! И съжалявам, че се оперирах! Харесвах си се и не се вглеждах толкова. Сега вече е друго- търся си друг хирург, който да оправи мазаниците на предния и толкова много се вглеждам в носовете на хората и в моя, че и чудо да стане не вярвам, че ще започна да се харесвам както се харесвах преди! Затова много мисли дали да го направиш ваобще и кой лекар ще избереш! Не искам да ти давам съвети, но ако можеше да върна времето на зад не бих се пипала ваобще!
Пожелавам ти къснет, каквото и да решиш!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th July 2009, 18:31
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Знам ли какво да кажа за Кръстинова. Наживо казват, че изглежала добре. На мен ми прилича на Лили Иванова - лифтинги, ботокси, джуки. Бабе, което иска да прилича на 17-годишна.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th July 2009, 20:38
Аватара на lambar
lambar lambar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 52
По подразбиране

стесняването на носа , било лесна работа и аз така си мислех , моя и той беше малко широк , но сега така е направен все едно са го е лял скулптор , ако кажеш кой град си , ще ти дам един лекар
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластиканаширокносгърбичка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:54.