IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 5th November 2007, 20:47
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

всичко е включено, просто не се плаща на ръка на Динев, а на касата, дават ти и фактура
Отговори с цитат
  #412  
Стар 5th November 2007, 22:46
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

да кажа и тука: дават ти плик за писмо с формат А4 с логото на болницата и всички документи вътре -епикризи, платежни документи и прочие, каквото трябва. (дори и писмо до личния лекар в някои случаи)
Отговори с цитат
  #413  
Стар 5th November 2007, 23:04
juliakam juliakam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: СОФИЯ
Мнения: 15
По подразбиране

Благодаря на всички Ви за куража който давате на мен и на останалита.Деня Х е сряда 07.11.07 Наистина малко ме е страх ....но всичко което правим е за добро . Относно плащането не се плаща на Др.Динев а на касата на 5 ет . при Ели / май така се казваше/ .Нещото което ми каза док е , че предният ден трябва да се занесът 1000 евро или р-ст в лева за имплантите а самата операция може и в деня на операцията при приемането.Това имам като инфо .
Отговори с цитат
  #414  
Стар 5th November 2007, 23:06
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

мале колко сте ми експедитивни, най малкото за което съм се интересувал и питал е как да платя за престоя в клиниката. И нещо леко извън темата, но намаше как да не ми направи впечатление днес.Та ходих до една частна лаборатория, за да си направя нужните кръвни изследвания за следващата седмица и когато жената на регистратурата ми обясни, че е нужно на следващият ден да отида на гладно и неприемал нищо, нормалният въпрос който попитах е каква сума ще ми е нужна да подготвя да заплатя на следващият ден, и тя ми се изсмя и ми пожела приятен ден.Страшно унизително ми се стори, тъй като преди това ходих до банката, за да обменя бг пари, понеже не разполагам в наличност с бг валута и се интересувах каква сума трябва да платя на следващият ден и ми се изсмяха в лицето.Утре е деня ми за изследванията и незная дали е нормално тук, но навсякъде по света ще ти се извинят за дискомфорта който са ти причинили.Чувстваш се виновен че си попитал колко ще струва нещото, а те ти се смеят в лицето.Това е едно от нещата които не ми харесват тук и немога да приема.Иначе вие сте супер.
Отговори с цитат
  #415  
Стар 5th November 2007, 23:12
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

аз също си направих изследванията в частна лаборатория която работи със здравната каса носех си направление от личния лекар и платих само 2-3 лева не помня точно
Отговори с цитат
  #416  
Стар 3rd December 2007, 12:30
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Колко време след като пратихте писмото за включване в 5-годишната гаранция на имплантите ви потвърдиха от PIP,че на мен вече мисля седмица и половина не получавам отговор(а писмото е пратено не като обикновено от пощата, а от полицията).Май ще трябва да звънна и да ги питам???
Отговори с цитат
  #417  
Стар 3rd December 2007, 17:29
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Аз получих потвърждението си чак след месец, даже май повече беше. Явно се бавят...
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #418  
Стар 13th December 2007, 09:53
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

И аз горе долу след толкова време и чесно да ви кажа се замислям към края на 4 год дали да не има да използвам тази възможност
Отговори с цитат
  #419  
Стар 13th December 2007, 11:17
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

elinor, ти май отдавна беше оперирана. Кажи как си чувстваш гърдите сега? Още ли имаш риплинг?
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #420  
Стар 13th December 2007, 13:14
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

Абе хора имам си на едната едно като бабунка.Иначе съм ок.Много си ги харесвам.Сега са ми като естествени и шевовете не се виждат.трябва ли да продължавам да се мажа и даправя масажи .Като съм в цикъл ми са ужастно твърди и все едно имам капсула но после се оправят.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:34.