IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 10th December 2020, 17:56
yana90 yana90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2020
Мнения: 8
По подразбиране

Ппрез тази година избягвам да ходя по физически магазини и главно пазарувам онлайн както за мен, така и ако харесам нещо за подаръци за рождении дни и прочие. Една колежка ми каза за https://napudreni.com/bg/ това лято и много се зарибих. Имат страхотни неща и цените са нормални, дори с доставката не се оскъпяват. Има както по-разчупени модели, така и по-официални
Отговори с цитат
  #572  
Стар 18th December 2020, 18:08
zornitsakirilova17 zornitsakirilova17 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2020
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, радвам се че не съм единствената, която пазарува дрешки онлайн. Любимо ми е да си пазаря дамски дрехи от Pause Jeans. Има страхотни модели и материите са супер.
Отговори с цитат
  #573  
Стар 23rd December 2020, 11:31
lolly9 lolly9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2020
Мнения: 1
По подразбиране

Аз съм много доволна от дрехите на Creative, a вече пишат и блог! https://creative-bg.net/blog/post/zi...t-izvun-sezona
Отговори с цитат
  #574  
Стар 30th January 2021, 22:06
TheNet TheNet не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 286
По подразбиране

мерси за препоръката
кухненски мебели,Моторно масло,UV стерилизатор за вода ,автоаксесоари

Последно редактирано от TheNet : 16th January 2022 на 12:57
Отговори с цитат
  #575  
Стар 13th February 2021, 14:40
denneris denneris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2020
Мнения: 6
По подразбиране

В тези времена не си е за ходене по молове и магазини. Затова онлайн пазаруването си остава чудесна възможност. Хубаво е, че вече има много опции за всичко, но тъй като съм по-пълничка, аз си пазарувам макси дрешки основно от loveyourcurvy.com. Има разнообразие от макси рокли поли в големи размери , блузки в големи размери, пуловерчета и жилетки, дънкови дрехи в големи размери, макси бельо и домашни дрешки в големи размери, както и много други интересни предложения.
Отговори с цитат
  #576  
Стар 1st January 2022, 13:04
petyadancheva petyadancheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2022
Мнения: 4
По подразбиране

Препоръчвам този онлайн магазин за дрехи . Актуални и модерни блузи, рокли, палта и т.н
Отговори с цитат
  #577  
Стар 4th February 2022, 14:42
Zvezd Zvezd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2022
Мнения: 1
По подразбиране

Напоследък са модерни сайтовете, които събират колекции от различни магазини за дрехи на едно място. Скоро попаднах на един от тях като търсехме кожено яке на жена ми. Идеята е добра, не ровиш с часове на ред и си готов с избора си много бързо.
Отговори с цитат
  #578  
Стар 18th March 2023, 22:14
mimsSsY mimsSsY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2023
Мнения: 3
По подразбиране

Аз преди няколко месеца попаднах на този онлайн магазин, казва се https://mkdreamstyle.com/ Имат много хубави дрешки и съм много доволно от качеството и отношението
Отговори с цитат
  #579  
Стар 13th April 2023, 17:23
vessy.1106 vessy.1106 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2023
Мнения: 18
По подразбиране

Не си падам много по онлайн пазаруването, защото съм предубедена. Още по-малко съм вярвала, че ще си купя бельо по интернет, но опасенията ми се оказаха напразни. Абсолютен фен съм на този онлайн магазин за стягащо бельо - Shaperfit.bg. Взех си няколко модела оформящо бельо, от които съм много доволна. Прикриват чудесно коремчето, с което всяка жена се бори и вече мога да облека и прилепнала рокля. Силно препоръчвам https://shaperfit.bg/collections/sha...m_content=A064
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сайтовезадрешки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:26.