IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 29th January 2009, 15:56
DrAgI DrAgI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Аз съм твърдо против всякакви ултразвуци и тн....
Майка ми е зъболекар от повевче от 20 години и след истерията ми по време на бала за перфектна усмивка ме засипа с ужасни факти и доводи нейни пациенти , които преди са се избелвали и това на моменти много ме шокира , единственото което ми направи беше избелване на водородна основа, то обаче трае само месец и разликата е доста малка , но твурди, че то е наи-безопасно.....
Отговори с цитат
  #292  
Стар 29th January 2009, 19:12
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Има ли някаква граница на избелване , която като се достигне - гела "спира" да избелва ?
Отговори с цитат
  #293  
Стар 29th January 2009, 22:35
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stefaniandre
А ще ми дадете ли на някой зъболекар кординатите който да прави това избелване с ултразвук , за да отида и аз да си го направя да видя дали ще има ефект
Вероятно имате предвид почистване на зъбите с ултразвук, а не избелване (аз лично не съм чел/чувал за такава технология - избелване + ултразвук). Понякога пациентите погрешно възприемат почистването с ултразвук за избелване, защото с него зъбите се почистват от зъбния камък и оцвветяванията и накрая изглеждат по-бели (без да са си променили цвета).
За целта можете да се обърнете към вашия личен зъболекар.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #294  
Стар 29th January 2009, 22:46
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DrAgI
Аз съм твърдо против всякакви ултразвуци и тн....
Майка ми е зъболекар от повевче от 20 години и след истерията ми по време на бала за перфектна усмивка ме засипа с ужасни факти и доводи нейни пациенти , които преди са се избелвали и това на моменти много ме шокира , единственото което ми направи беше избелване на водородна основа, то обаче трае само месец и разликата е доста малка , но твурди, че то е наи-безопасно.....

Моите уважение към майка ви. Тя сигурно е прекрасен специалист.
Същността на избелването е използването на "водородна основа" или по-точно с водороден прекис (перхидрол 35-37%) или карбамиден прекис (7-20%). И в двата случая, ако се спазват предписанията и показанията на производителя опастност няма. Казвам ви го от личен опит.
Ако се интересувате от повече подробности можете да погледнет темата от началото или да прочетете тук: http://www.venelinov.com/pdf/26.pdf
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #295  
Стар 29th January 2009, 22:52
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Има ли някаква граница на избелване , която като се достигне - гела "спира" да избелва ?
Ами общо взето да. Това обаче не е поради ограниченията на гела, а заради зъбите. Про изрусяването на кодата не можете да я направите бяла или прозрачна нали. Същото е и със зъбите. Избелват до един момент и след това повече не може (ето защо при много бели зъби ефекта след избелване е по-малък, отколкото при много тъмни).
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #296  
Стар 30th January 2009, 12:24
DrAgI DrAgI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д-р Венелинов
Цитирай:
Първоначално написано от DrAgI
Аз съм твърдо против всякакви ултразвуци и тн....
Майка ми е зъболекар от повевче от 20 години и след истерията ми по време на бала за перфектна усмивка ме засипа с ужасни факти и доводи нейни пациенти , които преди са се избелвали и това на моменти много ме шокира , единственото което ми направи беше избелване на водородна основа, то обаче трае само месец и разликата е доста малка , но твурди, че то е наи-безопасно.....

Моите уважение към майка ви. Тя сигурно е прекрасен специалист.
Същността на избелването е използването на "водородна основа" или по-точно с водороден прекис (перхидрол 35-37%) или карбамиден прекис (7-20%). И в двата случая, ако се спазват предписанията и показанията на производителя опастност няма. Казвам ви го от личен опит.
Ако се интересувате от повече подробности можете да погледнет темата от началото или да прочетете тук: http://www.venelinov.com/pdf/26.pdf
И аз това казвах , че до колкото знам то е най-безопасното или едно от наи-безопасните ..,. а относно майка ми и аз смятам че е мн добър специалист , биждам че сте от Варна така че може и лично да се познавате
Отговори с цитат
  #297  
Стар 31st January 2009, 23:43
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DrAgI
Цитирай:
Първоначално написано от д-р Венелинов
Цитирай:
Първоначално написано от DrAgI
Аз съм твърдо против всякакви ултразвуци и тн....
Майка ми е зъболекар от повевче от 20 години и след истерията ми по време на бала за перфектна усмивка ме засипа с ужасни факти и доводи нейни пациенти , които преди са се избелвали и това на моменти много ме шокира , единственото което ми направи беше избелване на водородна основа, то обаче трае само месец и разликата е доста малка , но твурди, че то е наи-безопасно.....

Моите уважение към майка ви. Тя сигурно е прекрасен специалист.
Същността на избелването е използването на "водородна основа" или по-точно с водороден прекис (перхидрол 35-37%) или карбамиден прекис (7-20%). И в двата случая, ако се спазват предписанията и показанията на производителя опастност няма. Казвам ви го от личен опит.
Ако се интересувате от повече подробности можете да погледнет темата от началото или да прочетете тук: http://www.venelinov.com/pdf/26.pdf
И аз това казвах , че до колкото знам то е най-безопасното или едно от наи-безопасните ..,. а относно майка ми и аз смятам че е мн добър специалист , биждам че сте от Варна така че може и лично да се познавате
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #298  
Стар 7th February 2009, 21:22
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Моля за съвет професионалистите в клуба д-р Венелинов и Явор, при избелване и в дните след него, когато трябва да се избягват оцветяващи храни, може ли да се яде: пчелен мед, грах, моркови, броколи, зехтин, масло, яйчен желтък, гъби, банани, фурми, червено месо, дроб, ръжен хляб, кашкавал? Според моя стоматолог най-добре било да се придържам към бели храни, обаче на мен ми писна от кисело мляко, ябълки, пиле и ориз. Та се чудя, дали някои от гореизброените храни няма да може да се включат в менюто, че не се виждам още 20 дена без нормална храна?


Благодаря предварително за отговорите ви!
Отговори с цитат
  #299  
Стар 8th February 2009, 07:40
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Да не заблудя някой и аз ще изчакам мненията им .
Отговори с цитат
  #300  
Стар 8th February 2009, 19:57
Аватара на Shonned
Shonned Shonned не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofiqqqqqq
Мнения: 108
По подразбиране

Аз може да съм писала в тази тема, но и аз си избелвам зъбите. С гел и шини. Даже трябва да си взимам ново гелче, че са започнали да ми потъмняват пак Вече 1 година мина и отгоре
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:46.