IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 23rd December 2013, 07:48
d-r Tiankov d-r Tiankov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 93
По подразбиране

|Добро утро! Споменатите професионални избелващи с-ми са добре познати в нашите среди,з-то показаха наистина добри резултати в желанието на пациентите да се промени цвета на зъбите. Разбира се,че има случаи,в коиро процеса на избелване трябва да се индивидуализира според спецификата на пациента,но затова се наричат професионални. Често ми се задава въпроса: "Кой метод да използвам–домашно избелване или това в кабинета?" Отговорът е различен за различния човек. Взима се предвид пола,общия статус на съзъбието, алергии,общи заболявания,времето на пациента и дентиста и финансовите възможности. От моята практика съдя,че ефектът на домашните с-ми е еднакъв с тези в офиса,но по-продължителното време на избелващия цикъл пречи на пациента да оцени крайния резултат,з-то окото не ги регистрира поради ежедневното самонаблюдение. Цената също е определящ критерий. При адекватни действия от страна на дентиста и пациента,резултатът е положителен и при 2-те с-ми. Лек ден!
__________________
http://www.alphadent-bg.com/
Отговори с цитат
  #372  
Стар 23rd December 2013, 13:56
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Тези Ultradent не бяха ли професионални системи за избелвани които се прилагат от стоматолозите. Отрих в един сайт малко пояснително инфо, че ми беше интересно което ще постна тук. Аз ако си избелвам зъбите бих направил комбинация от избелване в кабинет в който се облъчват зъбите и с лазер и се комбинира с домашно избелване, така знам, че се постига най добър ефект ако се комбинират двата метода.

Ти предполагам си се ровила в нета за мнения за различните избелващи системи. Аз съм чувал, че зъбите с жълтеникав отенък по добре се избелват от колкото тези със сив отенък. другото което сигурно го знаеш е ако зъбите са жълти заради приема на антибиотици в детството като тетрациклин примерно, такива зъби не могат да се избелят и остава варианта с фасети. Това просто го споменавам като информация.
Ако научиш нещо интересно ще е добре да го сподели в темата !
Значи Ultradent ми го поръча стоматолога ми , като ми обясни че и др. негови пациентки са го ползвали и са избелили зъбите драстично , но при мен не се случи , опитах да си поръчам по голям процент но ми отказаха като ми обясниха че е опасно защото все пак е химикал и не е желателно да се прави домашни условия ... Моя приятелка си избели зъбите преди 5 години с nite white 22% много успешно , зъбите и бяха доста жълти , а сега са толкова бели все едно е с изкуствени тя ми обасни , че два пъти годишно за по няколко дни носи шините с препарата за поддръжка на цвета
Отговори с цитат
  #373  
Стар 24th December 2013, 13:23
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Аз се загледах по избелващите системи като тази - http://bg.strawberrynet.com/skincare...104417/#DETAIL
Ползвал ли е някой такъв тип продукти и доволни ли сте?
Отговори с цитат
  #374  
Стар 24th December 2013, 14:05
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokona26 Виж мнението
Аз се загледах по избелващите системи като тази - http://bg.strawberrynet.com/skincare...104417/#DETAIL
Ползвал ли е някой такъв тип продукти и доволни ли сте?
Само като погледнах цената и вече съм скептично настроена , не мисля че ще е нещо читаво
Отговори с цитат
  #375  
Стар 25th December 2013, 19:30
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

А някой има ли впечатления от тези ленти http://www.whitestrips.bg/bg/home/ ?
Отговори с цитат
  #376  
Стар 16th January 2014, 13:03
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Някъде четох и за избелване с домашни средства като сода за хляб - опитвали ли сте?
Отговори с цитат
  #377  
Стар 24th January 2014, 13:41
Daniela.zhekova Daniela.zhekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokona26 Виж мнението
Някъде четох и за избелване с домашни средства като сода за хляб - опитвали ли сте?

Гледай да не ти опадат зъбите от тази сода. Със сигурност може да наруши емайла. При стоматолог ходих да си правя шини и да ми избелва зъбите. Хем скъпо хем болезнено, тъй като имах много силна чувствителност след това. Не знам какви са тези гелове, но ми се разрани устата чак. Сега използвах лентичките за избелване на зъби на Crest. Поръчах си ето тези
http://usa-kozmetika.com/produkti/iz...sional-effect/ , обадих се се на посочения номер и се консултирах с едно момче, каза ми какво да си поръчам и мога да ви кажа, че ефекта си е уникален.
Отговори с цитат
  #378  
Стар 31st January 2014, 09:34
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Daniela.zhekova, благодаря за мнението за лентите Крест. Доста чаках, докато някой се включи с отзиви.
Днес смятам да ги поръчам ! После ще споделя резултати.
Отговори с цитат
  #379  
Стар 31st January 2014, 16:12
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не забравяй и да спазваш същите правила по отношение на храните и напитките, които трябва да избягваш, както е и при професионалното избелване. Всички оцветяващи храни и напитки, като кафета, вино и най важното цигарите, ако пушиш сега е момента да спреш завинаги тази отрова !
Отговори с цитат
  #380  
Стар 31st January 2014, 21:40
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Досега съм правила само избелване при стоматолог. За първи път ще ми е с такива ленти, но ще избягвам известно време оцветяващите храни. Кафе пия рядко, предимно сутрин, но цигарите няма как да ги спра.

Днес поръчах въпросните лентички, ще споделя резултати после в темата.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:06.