IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 21st January 2008, 13:02
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

А колко горе долу струва една опаковка и колко хапчета има в нея?
Отговори с цитат
  #102  
Стар 21st January 2008, 13:29
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

някой ползвал ли е л карнитин на гел?
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #103  
Стар 21st January 2008, 15:03
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от new_lady
А колко горе долу струва една опаковка и колко хапчета има в нея?
Различно(на Мусаши са по 50 лв мисля),но не че има голяма разлика.Има на Адифарм,на Биогейм,и на двете фирми съм ги използвала и на Биогейм мисля че е по-добър.Ако капсулата е от 500 мг струва около 22 лв и е 60 капсули,от 250 мг беше около 13 лв мисля,пак 60 капсули,но и без тва е добре да се пие от 500 мг така,че е по изгодно така.
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #104  
Стар 22nd January 2008, 20:14
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
Цитирай:
Първоначално написано от new_lady
А колко горе долу струва една опаковка и колко хапчета има в нея?
Различно(на Мусаши са по 50 лв мисля),но не че има голяма разлика.Има на Адифарм,на Биогейм,и на двете фирми съм ги използвала и на Биогейм мисля че е по-добър.Ако капсулата е от 500 мг струва около 22 лв и е 60 капсули,от 250 мг беше около 13 лв мисля,пак 60 капсули,но и без тва е добре да се пие от 500 мг така,че е по изгодно така.
Благодаря за изчрпателната информация
Отговори с цитат
  #105  
Стар 23rd January 2008, 16:19
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от new_lady
Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
Цитирай:
Първоначално написано от new_lady
А колко горе долу струва една опаковка и колко хапчета има в нея?
Различно(на Мусаши са по 50 лв мисля),но не че има голяма разлика.Има на Адифарм,на Биогейм,и на двете фирми съм ги използвала и на Биогейм мисля че е по-добър.Ако капсулата е от 500 мг струва около 22 лв и е 60 капсули,от 250 мг беше около 13 лв мисля,пак 60 капсули,но и без тва е добре да се пие от 500 мг така,че е по изгодно така.
Благодаря за изчрпателната информация
Новите са извинени
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #106  
Стар 27th January 2008, 19:47
carry carry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 91
По подразбиране

Аз пия Л-Карнитин 15-20 минути преди тренировка,500 мг и то не всеки ден,тъй като тренировките са ми 4 пъти в седмицата,но май нещо не е както трябва...изпотявам се и имам повече енергия,но не мога да спя вечер ??Въпреки че го взимам сутрин само.Пробвах и с 1000мг ,но ме боли стомаха след това,прекалено ми е силен като че ли.А защо някой пият и аспирин с л-карнитина?Какво е обяснението?
__________________
If You judge people,you have no time to love them."
Отговори с цитат
  #107  
Стар 8th February 2008, 23:16
roxy roxy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 79
По подразбиране

Аз искам да попитам тази добавка може ли да се взима от деца,14 год?Вредно ли е за растежа?
Отговори с цитат
  #108  
Стар 19th March 2008, 17:18
LOkumka LOkumka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Аз имам един въпрос....може ли да се ползва карнитина,ако не тренираш... ако е в по-малки количества и ако се пие за по-малък период,защото съм чувала за хора,които са пили карнитин точно по този начин
Отговори с цитат
  #109  
Стар 11th April 2008, 22:47
mitkooo mitkooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране

iskam da popitam poneje si vzeh edin l-carnitin na supra vit oba4e imam problem ne pi6e dozirofkite ina4e sustava v edna tabletka e L-carnitin 500 mg i magneziev stearat 5 mg na hap4eta i ako moje da mi kajete po kolko da vzimam na fitnes ne hodq oba4e hodq na boks i si pravq 5 puti v sedmicata koremna presa
Отговори с цитат
  #110  
Стар 12th April 2008, 08:56
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Л-каритина ИМА странични ефекти. Много се дразня на хората, които го фалят толкова. Това все пак е хапче бе хора. Не е витамин- въпреки,че изчетох и доста статии да ме убедят в това. Общо взето му дават дозировка - до 5г. дневно за хора, които не се занимата със спорт професионално. За професионални спортисти до 7-8г. Сега малко да обясня страничните му виляния. Какво съдържа Л-карнитина - главна и основна действаща съставка е метионина- това е аминокиселина. Същата нормално се съдържа в жлъчката, която се синтезира от черния дроб. При изкуствено вкарване на тази аминокиселина- вярно има отслабващо влияние, но ако се приема дълго време се нарушава действието на нормалната жлъчна течност. От там при води до няколко странични ефекти- суха кожа, уморен вид, косопад и дори ако се спазват и някакви диети- анемия. Така,че питайте лекар най-добре ако решите да го взимате и точно по каква схема да се приема-само за вас...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: carnitineдозировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:06.