IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 10th September 2016, 11:58
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Еее, стига де. Какви богати чичвкоци, Малдиви, тинтири-минтири... И най-красивата точка на света да идеш, няма да се радваш така, както ако си с някого, който ти е скъп. Голяма работа, като после качиш снимки в инстаграм от някъде си.
И тук си имаме хубави места, на които да си изкарваме "петзвездно". Както казваш, СПА в луксозен хотел си е напълно постижимо, а отношението и романтиката си зависи от теб и половинката ти.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 13th September 2016, 10:35
Аватара на Kakvoto
Kakvoto Kakvoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 30
По подразбиране

А аз ходенето на спа не го свързват толкова с романтики. За мен е място за здраве. Където да ида, времето да спре и да се разтоваря от ежедневието.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 16th September 2016, 10:44
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Със сигурност приоритетното в едно СПА е да се подобрява здравето, да се намали стреса, да се прочисти организма. И все пак, ако обстановката там е красива и човек е отишъл с половинка, романтиката си възниква от само себе си. Не сте ли съгласни?
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #84  
Стар 19th September 2016, 07:25
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqana Виж мнението
Със сигурност приоритетното в едно СПА е да се подобрява здравето, да се намали стреса, да се прочисти организма. И все пак, ако обстановката там е красива и човек е отишъл с половинка, романтиката си възниква от само себе си. Не сте ли съгласни?
Така е, права си. Откъсваш се от всичко и ... все едно отиваш в друг свят. Нужни са такива моменти.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 28th September 2016, 12:54
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Така е, права си. Откъсваш се от всичко и ... все едно отиваш в друг свят. Нужни са такива моменти.
Да си дойдем на думата! Обичам съмишленици На мен дори амосферата ми действа зареждащо. А ти колко често успяваш си ги открадваш такива моменти? Повече на спа или само за масаж?
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #86  
Стар 29th September 2016, 08:08
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqana Виж мнението
Да си дойдем на думата! Обичам съмишленици На мен дори амосферата ми действа зареждащо. А ти колко често успяваш си ги открадваш такива моменти? Повече на спа или само за масаж?
Аз ли - рядко. 2-3 пъти в годината - на спа. (нещо не съм настроена добре към масажите; дали пък защото когато бях на 20 ми правиха лечебни масажи, че така ми се беше схванал крака ... сигурно има връзка ) Ще гледам сега уж да е по-често това ходене, но ... кой знае. Последно бяхме във Велинград - на Аура - соц хотелче, но с доста басеини (заради тях ходим там). Много ми хареса, изобщо не ми се тръгваше, но няма как. (Аз съм един особен чешит, дето първо не ще да ходи никъде, а като отида - изобщо не искам да си тръгвам наобратно. По същата причина в дискотека - стоя до дупка, т.е. до края. )
А сега кажи ти къде ходиш и какво най харесваш.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 5th October 2016, 10:00
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Значи имаш късмет, Ина. Започва сезона, в които е най-приятно да се ходи на спа и посещенията още по-голямо удоволствие могат да зачестяват . Когато навън е гадно времето, а ти се разтапяш в блаженство сред сауни и масажи и тн..
Отговори с цитат
  #88  
Стар 6th October 2016, 15:16
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sloan Виж мнението
Значи имаш късмет, Ина. Започва сезона, в които е най-приятно да се ходи на спа и посещенията още по-голямо удоволствие могат да зачестяват . Когато навън е гадно времето, а ти се разтапяш в блаженство сред сауни и масажи и тн..
Точно! Радвам се, че макар и сега все пак съм открила това удоволствие. По-добре късно, отколкото никога.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 13th October 2016, 16:41
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Ина, ти на кое от всичките спа неща, спа процедури си привърженик?
Отговори с цитат
  #90  
Стар 13th October 2016, 17:25
thai thai не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Масажът определено е нещо, без което аз вече не мога.. Направо съм се пристрастила. Ходя вече почти всяка седмица.. Пробвала съм сигурно всички видове масажи антицелулитния само не мога да кажа, че ме размаза..по-скоро ми беше дискомфортно. Последно ходих на тайландски масаж в един спа център в Лозенец. Не бях очаквала да ми допадне чак толкова.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замасажитетерапиитетялодухсениетоотстреса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:23.