IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th October 2011, 20:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И аз взех да се замислям за кръгли, виждала съм много сполочливи изпълнения на Заякова и Стоянов с кръгли импланти. Просто не знам, не дали са подходящия вариант за мен, а дали избщо са възможен вариант. При моите физиологични особености, а именно - силно изразена птоза...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th October 2011, 20:27
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Нелс, по мои наблюдения, няма особено значение за птозата.

И аз имах, но понеже ми бяха малки кожите се обраха от импланта.
На една друга мацка на която началният старт беше 1:1 с моят, резултатът с кръгли е същия.

На мен Тепавичарова ми каза да слагам анатомични заради птозата, а на нея не и е казала такова нещо и тя затова си сложи кръгли.

Аз лично много се страхувам от това завъртане
Миналата седмица, моята приятелка си сложи кръгли среден профил и чакам малко да и поомекнат за да видя резултата. Тя е висока като мен и с широк гръден кош, но нямаше птоза.

Ти къде смяташ да се оперираш ? Ако имаш много кожа, по-добре да ти я оберат.
Тепавичарова прави обиране само от зърната и на доста увиснали кожи. Една мацка си ги направи при нея, след като Стоянов и Георгиев са и казали , че трябва да е с разрез котва .
__________________

Умният сам си създава щастие !

Последно редактирано от леля мичИ : 9th October 2011 на 20:30
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th October 2011, 20:46
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
... При моите физиологични особености, а именно - силно изразена птоза...
Айде пак драма .. и на това ако казваш силно изразена птоза ...
Следващия път ще те накарам да ми покажеш
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th October 2011, 20:46
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

От доста време следя форума и досега май само за едно завъртане на анатомични импланти съм чела. Ама на който му е угодно да твърди/вярва, че това е често срещано явление, нямам никакво намерение да му противореча. Знам за няколко мацки, които смениха кръглите с анатомични, за обратен случай не съм чувала...Който вземе решение да сложи кръгли само заради въпросното завъртане, лично аз ще го обявя за глупак.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th October 2011, 20:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

При мен обиране задължително трябва да има! Заякова ми мери разстоянието от основата до зърното и каза, че е нормално и няма нужда от разрез котва, а само от раунд блок. На теб само с импланта ли ти се оправи птозата? Значи не е била голяма?
Още една подробност - основата на гърдата ми е много тясна, имам голяяяяямооооо разстояние между гърдите и това е май проблем при слагане на кръгли..

Аз се бях насочила към Стоянов. Поради няколко причини.. Другият ми избор беше Тепавичарова, но пък нейни гърди не съм виждала нито един чифт!!! Освен това тези дренажи... Добре ли ги прави кръглите? Като се ходи на консултация при нея, показва ли снимки? Просто сърце не ми дава да се доверя на някой, чийто работа никога не съм виждала.. ;(
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th October 2011, 20:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
От доста време следя форума и досега май само за едно завъртане на анатомични импланти съм чела. Ама на който му е угодно да твърди/вярва, че това е често срещано явление, нямам никакво намерение да му противореча. Знам за няколко мацки, които смениха кръглите с анатомични, за обратен случай не съм чувала...Който вземе решение да сложи кръгли само заради въпросното завъртане, лично аз ще го обявя за глупак.
Ем, не ми е само това довода. Аз съм с абсолютно изпразнен горен полюс, и си правя едни логически изводи - самата ми жлеза така или иначе ще натежи в долния полюс, и гърдата би добила анатомична форма, въпреки кръглия имплант. Поправете ме, ако мисля грешно.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th October 2011, 21:02
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Като се ходи на консултация при нея, показва ли снимки? ;(
Да, показва.

Казах я като вариант, евентуално ако се налага разрез котва и искаш да го избегнеш .
Иначе ти си решаваш за доктора, акъли не давам
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th October 2011, 21:05
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Нелс, това е така, но ако си слаба рискуваш горния ръб на кръглите импланти да се очертае и така да имаш един абсолютно неестествен вид на гърдите. А щом имаш и голямо разстояние, което колкото и да се опиташ с импланта да намалиш пак ще го има, представи си гледката с кръгли импланти - два отдалечени един от друг портокала. Кръгли импланти (според мен) биха стояли естетично само ако са с по-широка основа.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th October 2011, 21:06
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
Wink

Аз също смятам,че това с ротацията не е често срещано не случайно всяка реоперация поради някакъв дефект/да не изброявам сега всичко възможно/ се прави с анатомични импланти
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th October 2011, 21:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Нелс, това е така, но ако си слаба рискуваш горния ръб на кръглите импланти да се очертае и така да имаш един абсолютно неестествен вид на гърдите.............. представи си гледката с кръгли импланти - два отдалечени един от друг портокала. Кръгли импланти (според мен) биха стояли естетично само ако са с по-широка основа.
Много ми е слаба горната част на тялото, имам изразени ребра на деколтето... Но си мислих, че щом е подмускулно, мускула ще прикрива ръба на импланта..

Значи кръглите отпадат... Добре де, ако е толкова рядко явление ротацията, защо хирурзите винаги го истъкват в плюс на кръглите? Още - какво може да предизвика ротация? Физическото натоварване? Това ли е причината културиските да слагат надмускулно и кръгли?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КръглиКапковидниОтново
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:55.