IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd March 2012, 15:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране Лазерна епилация с/у фото епилация?

Смятам да се подложа на лазерна епилация и чух, че е по-безопасна и по-ефективна от фотоепилацията? Ако е така защо има все още хора, които се подлагат на фотоепилация? какви са предимствата й пред лазера?

Искам да си обработя доста чувствителни места и ме е страх да не повредя нещо.

Има ли запознати и хора с опит?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd March 2012, 22:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Това, което аз съм чела тук и там е, че много хора се оплакват от неефикастност на фотоепилацията. Не знам много за това кой от двата метода на епилация е вреден (или по-вреден). Знам, че когато правих лазер избягваха местата с бенки. Доволна съм от моя резултат.... 3 години след процедурите няма косми, но за вреда не мога да ти бъда полезна Нелка
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd March 2012, 22:28
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мерси много, Лили!

И аз съм чувала, че фотоепилацията не е мн ефективна, а и една моя приятлека си докара много неприятна кожна реакция..

Лазера е доста по-скъп. Щом си доволна ще опитам.

Я кажи само на кои места прави? Аз имам няколко единични косми около ареолата, козметичката ми казва, че няма проблем, но ме е шубе малко... А подмишници прави ли?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd March 2012, 22:33
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Аз също исках да се подлагам на такива процедури, но за сега съм го оставила за по-нататък. Спомням си, че се бях спряла на този метод:
http://www.hillclinic.com/show/29_elos-epilaciya/
но така и не отидох да проверя за какво става въпрос, нито съм разпитвала.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd March 2012, 22:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Само подмишниците не ги направих като хората, защото ми беше досадно (много добър довод няма що ). Правила съм цели крака и триъгълник и като гледах цените на фото и лазер нямаше голяма разлика тогава... сега не знам дали фотото не е по-евтино вече, но преди 3 години не беше. Под мишниците направих само 2 процедури, защото ме Фащаше съклета да висна там по два часа, че с мойте дълги ( космати) крака бая време отнемаше и естествено няма резултат, но на краката и триъгълник правих 5 и нямам грижи.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd March 2012, 22:52
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Много, много ми се иска да го направя, но ме е шубе от странични ефекти... Този метод Елос звучи мн примамващо, но май нямам такъв в моя район..

Аз на подбедрица имам много рядко окосмяване, на бедрата само мъх. А ми се иска да го пробвам на краката първо.. И тогава да мина на подмишници. Просто ми писна да ги бръсна ежедневно лятото, кожата там ми се дразни.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd March 2012, 23:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А долу на пищялките нямаш ли? Пробвай първо там. Аз мисля да направя мишниците, защото ги минавам с епилатора и е голяма инквизиция
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd March 2012, 23:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А цени на тази елос епилация?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd March 2012, 23:12
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

http://www.hillclinic.com/browse/9_d...l%20clinic&p=1
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd March 2012, 23:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз мисля да направя мишниците, защото ги минавам с епилатора и е голяма инквизиция


Лиляно, още с онова касапско видео с лифтинга ме осъмни, но сега съм сигурна вече - нечовек си!

Цените на туй Елос са същите като лазера, който аз намерих. Ама лазера ми е по-близо...
Ся трябва да изчакам да ми пораснат косми на краката след последната кола маска, да ги обръсна и тогава да отида на продцедура, нали? Поне аз така разбрах..
Друг е въпроса, че ще ги чакам поне 2 месеца.... Мога да почна с триъгълника, ама не ми се ще...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лазернаепилацияфотоепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:12.