IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th December 2007, 21:43
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране Випуск '08

Съжалявам, ако се повтаря темата, но не успях да намеря подобна. Нека ако има други завършващи тази година тук да си споделяме притесненията и емоциите относно изпити, матури, балове.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th December 2007, 16:45
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Чак сега я видях тая темичка. И понеже влизам в графата на завършващите ...
Та такам. Откъдето и да започна все ще свърша на матурите. Така, че направо да минем на тях. Това, което го измислиха беше меко казано глупаво. Да има матури. ОК. Ама:
1. Да е ясно за какво по дяволите ще ти служи тая оценка от тях
2. Да се изготви единна програма за подготовка и да се изравнят обикновенните със специализираните гимназии.
3. И да се сетят мъъъничко по-рано да ни кажат.
Министъра не е виновен за нищо, освен, че се прави на палячо. И за всеки случай .
Не се притеснявам, че няма да я взема матурата, не ми пука, че имам по-малко часове от някой други хора в други гимназии. Гаврата беше много гадна.
И така сега нещо лично да споделя. Може ли да ми кажете ще купувате ли рокли или ще си шиете и ако някой знае кое е по-добре да каже, щото аз си харесах рокля за 1800лв пък не мога да си я купя, а искам такава.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th December 2007, 17:10
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

По думите ти и по едно друго мнение разбирам, че и ти си в техникум? Аз съм в Икономически техникум и мога да кажа, че на български не се обръща почти никакво внимание. На мен поне спасението ми е, че това е предметът, с който ще кандидатствам, но в матурите ще има доста неща, които няма да са засегнати в самите кандидат-студентски изпити. Едно момче от моя клас, например, си беше подготвило документите за чужбина, изкара TOEFL, а накрая се оказа, че няма да могат да му дадат навреме дипломата, заради резултата от матурата и трябва да изчака 1 година-чиста загуба на време.
А за роклята, аз още не съм мислила. Набелязала съм си примерен модел, но не знам дали ще ми я шият или ще си търся готова. Страх ме е дали ако е по поръчка ще се харесам с нея, а за хубави магазини не съм чула и нямам идея къде да търся. Ти къде си я хареса тая рокличка?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th December 2007, 18:16
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Аз пък съм в строителен техникум. ((((((((: Няма да говоря за българския, само ще кажа, че в 12клас нямам нито един час математика, като за всички (почти) строителни дисциплини във ВУЗ-овете изпитите са с математика. А и матури по механика и стоманобетон няма така, че моя избор е между матура по История и по Философския цикъл... А такова като биология, химия география и т.н. не съм учила отдавна. Нека да има още един за министъра на образованието, а за всички от '89 много много късмет и успех на тия глупости.
Роклята харесах от едно списание. Тя е на "Астела ателие" и за това е толкова скъпа. Аз ще ходя за рокла във Асеновград сигурно, щото там всеки 2 магазин е за рокли ((((: Има адски голям избор и майка ми има позната шивачка там ако не си харесам готова рокля. А и цените също били нормални.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th December 2007, 18:25
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

И аз трябва да поогледам там, поне ми е близо, а и нямам типичната за повечето абитуриентки фикс идея да съм с единствена по рода си рокля. Разбира се, не ми се иска всяка втора да е с такава, но не мисля, че има нужда от чак такова изхвърляне за един бал. При мен проблемът е там, че искам да си завърша една диета преди бала и не знам кога ще съм доволна от резултата, за да поръчам роклята. Абе, тъпа работа!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th December 2007, 18:32
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

На мен не ми е фикс идея да съм с единствената рокля. Просто имам изчанчен вкус и много малко неща ми харесват. Тая съм я харерсала от 6 месеца може би и досега не видях друга, която да ми харесва толкова много, а изгледах доста. Успех с диетата.
Май само ние ще си водим темата, а?
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th December 2007, 18:34
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

И аз точно това си помислих да напиша още преди да я отворя!
Е, аз се сещам за още поне 2 абитуриентки, но те си мълчат нещо.
И аз съм така, а освен изчанчен моят е адски непостоянен и буквално с минути си променям мнението. Та тая рокля не знам кога ще я избера.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th December 2007, 18:39
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Не е нужно да бързаш. Има още достатъчно време. Къде ще ходите на екскурзия за бала? И на коя дата ви е бала?
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th December 2007, 18:44
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

На 24 май, а екскурзията е до Турция. Аз лично исках да сме на Слънчев бряг, защото поне ще си има български абитуриенти, а и офертата беше много по-изгодна, но няколко човека от класа се заинатиха за Турция и така-направихме компромис желаещите за Слънчев бряг. Вие къде ще сте? :P
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th December 2007, 18:51
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Аз междудругото чак сега виждам тая темичка иначе до сега да си бях отворила устата....И мойте тревоги са много и аз ма*му завършвам тая година и направо ме боли сърцето вече от мислене и премислене.Абсолютно ви подкрепям за матурите,дори мисля че в една др тема си изказах мнението та няма пак да се преповтарям.Наистина е кофти за вас,понеже в техникумите е по друго,но аз съм в общообразователно училище и г-та ни е добра и ни подготвя добре по литература.Иначе втората матура си я избрах да я математика,понеже ще кандедатствам с математика и английски,па на всичко отгоре майка ми е математичка така че,може да се каже,че тва е най-добрия вариант за мен.А пък за баловете.Ние с класа го мислихме и мислихме и решехме за втора година да ходим на екскурзия в чужбина,вместо да се разправчме с балове,рокли,прически и гримове.Решихме,че така ще имаме повече емоции,за последна година сме заедно,а попринцип сме изключително задружен и близки по между ни клас,а и ще си починем 7 дни точно преди изпитите.Така че ядовете ми стават малко по малко,с тва решение,но като си спомням миналата година каква еофория беше преди да заминем за Добровник,и тая ще е същото.Цял Април ще се говори само за това.....и ученето на ма*ната му!!!
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Випуск
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:35.