IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th September 2009, 10:25
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране Моля за съвет, намаляване на ареолите???

Здравейте момичета
Аз съм нова тук и ви пиша с молба за съвет. След две раждания и две кърмения реших и аз да присъпя към корекция на гърдите си. Ходих при Стоянов и той ми определи Макган модел 510, размер 385 кубика, подмускулно през ареолата.
Попитах го дали може да се намалят ареолите, защото след кърменето не се възстановиха до първоначния си размер, но той ме посъветва първо да видим как ще станат гърдите и после ще решим.
Аз обаче харесвам по-малки ареоли и се колебая, дали така и така ще ме реже, поне всичко да мине наведнъж.
Или от друга страна ако стои много неестествено дали изобщо да се решавам, след като според него няма нужда?

Имам и още един въпрос. Подписвахте ли някакъв договор преди операцията, все пак като един вид гаранция?

Предварително ви благодаря!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th September 2009, 11:30
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Моят съвет е да си настояваш за намаляването на ареолите.Ако сега са ти големи след поставянето ще станат още повече.
А за договор....... според мен при всички е устен....... и това наистина е много важна част.Доста от момичетата не го правят и не питат за нещата след операцията и после много съжаляват.А когато нещата са изяснени още в самото начало,всичко е доста по-лесно.
Успех.Моят съвет е:иди при още поне двама доктори на консултация.Така ще избереш най-добрият и най-доброто за себе си.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th September 2009, 11:46
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Аз си мисля, че белегът няма да е толкова по-явен, от колкото само белега за поставяне, а и няма да ме боли два пъти.
Проблемът ми е, че съм с две малки деца и ми е много трудно идването до София. Отидох при него, защото прочетох, че бил добър.
Той ми каза, че след като ми махне конците няма проблем да пътувам 300 км. Аз се чудя обаче достатъчни ли са 9 дни. Да не се разместят имплантите от друсането?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th September 2009, 12:39
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Колкото до пътуването - не се притеснявай! И аз след операцията си пътувах...и нищо ми нямаше.След това всеки ден се возих в колата ..и след като ми махнаха конците - си шофирах. Вече мина почти една година и не са се разместили имплантите ....така ,че СПОКО!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th September 2009, 13:19
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Lady Blue, беше с увеличаване на гърдите и намаляване на ареолите заедно с това. Виждала съм я наживо и резултатът беше много добър. Не виждам защо на теб са ти отказали това да стане в една операция.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th November 2009, 17:30
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

Мин .година си смених имплантите с по големи и сега не си харесвам ареолите защото се уголемиха от опъването на кожата .Искам да ви попитам,защото най много ме е страх от белезите след това,има ли някои които го е правил и как изглежда след това.Моя белег е на ареола защото са ми сложени от там но са малки и незнам как ще изглеждат ако са по големи .
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th November 2009, 19:48
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз искам моите да ги намаля,но докторката ме посъветва да съчетая тази интервенция със смяната на имплантите.Естествено като му дойде времето
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th November 2009, 19:56
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
И аз искам моите да ги намаля,но докторката ме посъветва да съчетая тази интервенция със смяната на имплантите.Естествено като му дойде времето
Според мен можеш още сега да ги намалиш, с местна упойка , както беше моето повдигане, защо да чакаш за смяна на имплантите, та гърдите ти са много хубави и не са увиснали???
Абе аз да си кажа Бабри, надявам се да не ми се обидиш

Kristee Настоявай си за намаляването е моето мнение.....няма грозни големи гърди в съчетание с малки ареоли, освен ако не са точки
Успех!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th November 2009, 20:28
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Бобе,и аз исках сега,ама докторката каза че щели да ми останат белези.И тъй като след време може би ще се нуждая от повдигане и смяна на имплантите,предложи тогава да ми намали ареолите :P

въобще не съм ти се обидила
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th November 2009, 22:11
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Barbi ,защо ще се налага смяна , нали не са увиснали
Ако решиш да ги смениш - какво ще промениш - достъп , форма , фирма
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъветнамаляваненаареолите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:56.