IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 27th October 2012, 18:51
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Здравеите и аз искам да споделя с вас за нещастието си.Преди година отидох в София при про4утия Емил Георгиев в клиника ,,Нефертити'' с желанието да си сложа филар в устните.Вси4ко мина успешно,но след месец,два устните запо4наха да ме болят,постоянно променяха формата си,появиха се топ4ета и изобщто ве4е не ми харесваха.Слу4аино когато бях на процедура при дерматолог,тои ме попита какво имам в устните,и така разбрах 4е явно имам силикон в устните без да сам го искала.Сега тарся кои да ми го махне но се страхувам от резултата.Някои ако си го е махал да сподели.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 27th October 2012, 21:30
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

Мисля, че е най-добре за теб да се консултираш със специалист. Каквито и съвети да получиш, най-реалистичните мнения и съвети ще получиш само от специалист. Все пак става въпрос за синтетичен материал в течна форма.
Препоръчвам ти да потърсиш повече от едно мнение.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 28th October 2012, 08:38
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Да разбира се ще се консултирам с лекар,но исках да знам дали наистина е добар резултатат
Отговори с цитат
  #94  
Стар 28th October 2012, 17:18
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Писах ти на лични.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 11th November 2012, 19:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Наскоро гледах едно реалити , в което известна водеща се подлагаше на операция за да й махнат силикона в устните. Докторът обясняваше, че е много трудна продцедура, защото силиконът се сраства с тъкание и съответно трябва да бъдат махнати и твои тъкани. Хирургът махна значително количество, но не всичко, каза, че е невъзможно. Резултатът беше задоволителен.

Ти щом не си се съгласявала за силикон, може да го съдиш. Аз даже бих! При все, че инйектирането на силикон в свободна форма в тялото е забранено в Европа, а ние все пак сме част от ЕС. Време е да почнем да си упражняваме правата, инак няма да спрат тези мошенници да се гаврят с нас!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 12th November 2012, 16:32
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

попаднах на тази тема, стана ми интересно и се зачетох. не съветвам никой да си слага каквото и да било в устата- 1во е грозно, 2ро винаги си личи намесата..явно е и рисковано. май това е от най-несполучливите видове корекции и не знам как при толкова много лоши примери хората още се навиват да си правят такива. успех ви желая с махането.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 5th September 2013, 09:47
n3mersi n3mersi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 1
По подразбиране :)

Здравейте,искам да попитам момичетата които са си махали силикон от долната устна,спират ли да усещат белега постояно в устата си с времето..понеже разбрах,че мускулатурата там където е рязано не се възтановява! Ако може някой да си изкаже компетентно мнение )
Отговори с цитат
  #98  
Стар 5th September 2013, 15:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Ти щом не си се съгласявала за силикон, може да го съдиш. Аз даже бих! При все, че инйектирането на силикон в свободна форма в тялото е забранено в Европа, а ние все пак сме част от ЕС. Време е да почнем да си упражняваме правата, инак няма да спрат тези мошенници да се гаврят с нас!
И аз бих го съдила!АКо ние сами не си търсим правата,иначе ще продължават да ни мачкат.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #99  
Стар 12th November 2013, 13:57
donristi donristi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Аз съм твърдо против силикона в устните
_______________
входни врати, врати за входове
Отговори с цитат
  #100  
Стар 6th May 2016, 10:15
okiedoke_1 okiedoke_1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от geri 89 Виж мнението
Здравеите и аз искам да споделя с вас за нещастието си.Преди година отидох в София при про4утия Емил Георгиев в клиника ,,Нефертити'' с желанието да си сложа филар в устните.Вси4ко мина успешно,но след месец,два устните запо4наха да ме болят,постоянно променяха формата си,появиха се топ4ета и изобщто ве4е не ми харесваха.Слу4аино когато бях на процедура при дерматолог,тои ме попита какво имам в устните,и така разбрах 4е явно имам силикон в устните без да сам го искала.Сега тарся кои да ми го махне но се страхувам от резултата.Някои ако си го е махал да сподели.
Абсолютно идентичен е случая при мен. Направих операция но устните се възстановяват много бавно и все още не знам какъв ще е резултата, как си позволява да инжектира такива боклуци на хората не ми го побира главата.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: маханенасиликонотустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:36.