IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #941  
Стар 27th October 2011, 00:58
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

С Ultra се запознах във форума,говорили сме си по скайпа няколко пъти и мога да потвърдя,че доктора буквално си е оставил ръцете,тя беше пуснала и снимки, никаква разлика няма ,а също и както някой по горе писа и липсват и 2000 лв,доктора се е държал страшно нагло с нея,просто момичето седна и описа случая и това е,тя не е от хората които ще седят всеки ден , ще плюят във форума и да се оплакват,шапка и свалям,а колкото до Марисабела ще се въздържа да коментирам как изглежда,но толкова го хвалеше,сякаш че е едва ли не най добрият,и само някой ако се оплачеше и веднага го нападаше,като че ли незнам какъв й е доктора,при мен например се получи усложнение,ама не скачам срещу всеки,който е доволен или да тръгна да разубеждавам някой,напротив,радвам се на успеха на другите
Отговори с цитат
  #942  
Стар 27th October 2011, 06:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

ей ви профил,нали някой се мръщеше

http://media.snimka.bg/9591/025437983.jpg?r=0
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #943  
Стар 27th October 2011, 06:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

нямам никво изкривяване в анфас,а носът ми е удрян сигурно 10 пъти.ТОЕСТ НАПРАВЕН Е СТРАШНО ЗДРАВ И ПРАВ...ЮХУУУУУУУУУуспех на всички,аз повече няма да влизам,отчетох се.Успехи на всички
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #944  
Стар 27th October 2011, 07:55
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от изтрит потребител Виж мнението
ей ви профил,нали някой се мръщеше

http://media.snimka.bg/9591/025437983.jpg?r=0
Перфектен е!Всеки коментар,относно ТВОЯТ резултат е излишен-съжалявам за неуспеха на въпросното момиче,но при ТЕБ-просто е БЕЗ забележки!
Отговори с цитат
  #945  
Стар 27th October 2011, 08:48
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TGM Виж мнението
Мисля,че много остро реагира!Сю,също изрази мнението си за носа на момичето.Какво толкова те засегна в случая?
Веднага ти отговарям: Когато аз дадох моето мнение, което е различно от нейното, относно носа на Марисабела, тя веднага трябваше да се изкаже, че видиш ли тва било липса на вкус. Погледни нейния пост преди моя - ".....лично за мен този резултат е незадоволителен" Някъде да виждаш да я апострофирам, след като аз не мисля като нея? Не,нали? Просто това е нейното мнение. Нека и тя да уважава мненията на другите. Тя самата написа - въпрос на вкус,а вкусове най-различни....
Отговори с цитат
  #946  
Стар 27th October 2011, 09:30
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meriaaan81 Виж мнението
Веднага ти отговарям: Когато аз дадох моето мнение, което е различно от нейното, относно носа на Марисабела, тя веднага трябваше да се изкаже, че видиш ли тва било липса на вкус. Погледни нейния пост преди моя - ".....лично за мен този резултат е незадоволителен" Някъде да виждаш да я апострофирам, след като аз не мисля като нея? Не,нали? Просто това е нейното мнение. Нека и тя да уважава мненията на другите. Тя самата написа - въпрос на вкус,а вкусове най-различни....
Знаеш ли,най-големият недостатък на този форум, а и изобщо на интернет пространството e липсата на вербална комуникация,мимики,жестове и т.н.Та мисълта ми е ,че ако този разговор се води на живо ти нямаше да реагираш по този начин,защото Сю не е злобен човек-напротив!Тя е малко по-различна в изказа си,но ти гарантирам ,че по никакъв начин целта и не е да засегне някой.)Никой не оспорва вкуса ти!Естествено е,че сме различни и животът е такъв,какъвто го виждаме пречупен през собствената ни призма.
Отговори с цитат
  #947  
Стар 27th October 2011, 09:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meriaaan81 Виж мнението
Веднага ти отговарям: Когато аз дадох моето мнение, което е различно от нейното, относно носа на Марисабела, тя веднага трябваше да се изкаже, че видиш ли тва било липса на вкус. Погледни нейния пост преди моя - ".....лично за мен този резултат е незадоволителен" Някъде да виждаш да я апострофирам, след като аз не мисля като нея? Не,нали? Просто това е нейното мнение. Нека и тя да уважава мненията на другите. Тя самата написа - въпрос на вкус,а вкусове най-различни....
Вкуса е много относително нещо ...ще го сравня малко неуместно с онези бездарници които се явяват на Х фактор мислейки , 4е са най добрите певци ....та нещо подобно и с твоя вкус
Явно е 4е не можеш да отсяваш вкусовете
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #948  
Стар 27th October 2011, 10:04
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Много ми е интересно,защо няма снимки "преди" ринопластиката.Ако трябва да бъдем обективни в мненията и вкусовете си,трябва да има и база за сравнение,която в случая липсва.Все едно да сравнявам моята операция и тази на Алисия или Златка Райкова.Моят нос е тотално променен,като започнем от изправянето на преградата,минем през премахването на гърбицата,работа по гърба на носа,скъсяване и повдигане на върха и стигнем до присаждане на хрущял.....И въпреки това изглежда симетричен и е в пълен синхрон с чертите на лицето ми и излъчването като цяло.Ето вижте сами:http://nuraleche.snimka.bg/tuning/ri...7.25435808.big
Отговори с цитат
  #949  
Стар 27th October 2011, 10:47
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TGM Виж мнението
Много ми е интересно,защо няма снимки "преди" ринопластиката.Ако трябва да бъдем обективни в мненията и вкусовете си,трябва да има и база за сравнение,която в случая липсва.Все едно да сравнявам моята операция и тази на Алисия или Златка Райкова.Моят нос е тотално променен,като започнем от изправянето на преградата,минем през премахването на гърбицата,работа по гърба на носа,скъсяване и повдигане на върха и стигнем до присаждане на хрущял.....И въпреки това изглежда симетричен и е в пълен синхрон с чертите на лицето ми и излъчването като цяло.Ето вижте сами:http://nuraleche.snimka.bg/tuning/ri...7.25435808.big
Снимки "преди" на въпросното момиче имаше сигурно 20 на брой. Момичето се оперира преди около година и половина,ако не се лъжа и след операцията постна преди и след. Просто явно ти тогава не си чела в този форум,незнам. И мога да твърдя,че при нея промяната също като при теб е огромна,защото нейния нос беше много несиметричен, криви ноздри, много месест и т.н. Разликата преди и след беше поразителна. Просто момичето поства снимки сега - година и половина след операцията си като краен резултат след всички реформи които е претърпял през това време.
Отговори с цитат
  #950  
Стар 27th October 2011, 10:50
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meriaaan81 Виж мнението
Снимки "преди" на въпросното момиче имаше сигурно 20 на брой. Момичето се оперира преди около година и половина,ако не се лъжа и след операцията постна преди и след. Просто явно ти тогава не си чела в този форум,незнам. И мога да твърдя,че при нея промяната също като при теб е огромна,защото нейния нос беше много несиметричен, криви ноздри, много месест и т.н. Разликата преди и след беше поразителна. Просто момичето поства снимки сега - година и половина след операцията си като краен резултат след всички реформи които е претърпял през това време.
Приемам ти забележката,наистина не съм видяла нейни снимки преди!Браво,радвам се за нея!Но исках да кажа,че има ринопластики,които са много леки и такива,които са кардинални.Както и да е!Да е живо и здраво момичето да се радва на носа си!Аз също съм МНОГО ДОВОЛНА от Джамбазов!Прекрасен нос ми направи)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:54.