IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #951  
Стар 27th October 2011, 10:55
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Явно е 4е не можеш да отсяваш вкусовете

Както ти казах вече, прави заключения за себе си, и не си ти човека,който ще дава оценки на хората какво могат и какво не,още повече, които дори не познаваш.
Отговори с цитат
  #952  
Стар 27th October 2011, 11:01
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TGM Виж мнението
Приемам ти забележката,наистина не съм видяла нейни снимки преди!Браво,радвам се за нея!Но исках да кажа,че има ринопластики,които са много леки и такива,които са кардинални.Както и да е!Да е живо и здраво момичето да се радва на носа си!Аз също съм МНОГО ДОВОЛНА от Джамбазов!Прекрасен нос ми направи)
И двете да сте живи и здрави с прекрасните си нови нослета
Отговори с цитат
  #953  
Стар 27th October 2011, 11:05
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meriaaan81 Виж мнението
Както ти казах вече, прави заключения за себе си, и не си ти човека,който ще дава оценки на хората какво могат и какво не,още повече, които дори не познаваш.
И веднага бих ти задала контра въпрос:Кой е човекът,който има право да дава оценки на хората какво могат и какво не?!И в крайна сметка по кои критерии се определя това?)Аз наистина не искам нито да се заяждам с теб,нито оправдавам някой.Но този спор е безсмислен)
Отговори с цитат
  #954  
Стар 27th October 2011, 11:15
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TGM Виж мнението
И веднага бих ти задала контра въпрос:Кой е човекът,който има право да дава оценки на хората какво могат и какво не?!И в крайна сметка по кои критерии се определя това?)Аз наистина не искам нито да се заяждам с теб,нито оправдавам някой.Но този спор е безсмислен)
И веднага получаваш отговор: Такъв човек няма!
Отговори с цитат
  #955  
Стар 27th October 2011, 11:22
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meriaaan81 Виж мнението
И веднага получаваш отговор: Такъв човек няма!
Много ясно,въпросът ми беше риторичен.
Отговори с цитат
  #956  
Стар 27th October 2011, 12:39
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

напротив - в спора се ражда истината
и никой и всеки има право на мнение
Отговори с цитат
  #957  
Стар 27th October 2011, 15:35
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Виж ся маце , опитваш се да ни накараш да пеем фалшиво но за разлика от тебе другите имат слух
И ако направиш една анкета кой нос ви харесва ,от сега мога да ти кажа , 4е този на Марисабела ще полу4и доста критика ...
Ако по принцп беше казала 4е е доволна, но без да го препоръ4ва като страхотен специалист бих си замъл4ала , но малко е неети4но да препоръ4ваш хирург с такива резултати ...
Самата тя се дразни когато някой хвали емил георгиев , така 4е надявам се разбираш за какво говорим
И да профила и е ОК , но анфаса не е По късно мога да ти пусна анфаса и фотошопнат ,за да видиш каква е разликата хахахахха
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #958  
Стар 27th October 2011, 16:37
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
Talking

Ама ти нещо май съвсем се оплете, кой пее фалшиво, кви пет лева? Човека,който казва четете, нещо хич го няма в четенето.Аз ясно и точно изразих МОЕТО ЛИЧНО МНЕНИЕ относно носа на Марисабела,ама видиш ли, то не съвпада с твоето, еми не го харесвай бе жена,аз не те задължавам в това. Ти не можеш да ме задължиш да НЕ го харесвам като теб. Не съм започнала да изброявам колко си безвкусна,само защото уважавам твоето мнение и естествено че имаш право на такова. Да,ама и другите имат право на такова. И се примири,че не всички мислят като теб.
Отговори с цитат
  #959  
Стар 27th October 2011, 16:56
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
По късно мога да ти пусна анфаса и фотошопнат ,за да видиш каква е разликата хахахахха


И да ми пускаш и да не ми пускаш фотошоп, не забравяй че фотошопа НЕ Е самата операция. Ти на фотошоп, може да и направиш и носа на Анджелина Джоли,ама не знаеш дали хирургично това може да се постигне. Още повече при положение,че тоя нос вече е опериран веднъж. Нали не е нужно да ти казвам, че вторичните ринопластики са много по трудни от първичните?
Отговори с цитат
  #960  
Стар 27th October 2011, 17:01
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
Wink

аз също не смятам че носа на марисабела би ми харесал.
но пък всеки има право на мнение нали?
а пък ти сюзан като очевидно си доктор и то пластичен, защо не вземеш да и го направиш носа както трябва, ама не с фотошопа, а реално а?
с фотошопа видяхме че те бива, ама иначе май никакъв те няма, защо иначе ще стоиш постоянно тука - ако можеше някаква по-смислена работа да свършиш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:16.