IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #991  
Стар 27th October 2011, 21:52
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

При проблеми с дишането консултацията е задължителна, а причината за затрудненото дишане не е задължително да е крив септум, може да има сраствания примерно. Моят септум също се изкриви отново след операцията, ама какво да се прави - и аз от двама УНГ знам, че това се случва често. На мен не ми пречи чак толкова много, така че нищо няма да предприемам.
  #992  
Стар 27th October 2011, 21:56
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

ТМГ,незнам какво ще правя засега,защото цяла година чакам да дойде ноември,запланували сме си нещо семейно,и хич не ми се прибира пак в БГ и да се занимавам с това,като ми остане време ще отида тук на лекар,и ще видим какво ще ми каже
  #993  
Стар 27th October 2011, 22:04
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
ТМГ,незнам какво ще правя засега,защото цяла година чакам да дойде ноември,запланували сме си нещо семейно,и хич не ми се прибира пак в БГ и да се занимавам с това,като ми остане време ще отида тук на лекар,и ще видим какво ще ми каже
Не се притеснявайНяма нищо страшно.И при мен нещата не са блестящи,но аз свикнах и не ми прави впечатление.Носът ми е симетричен,харесва ми много,но септумът е крив .Аз също няма да предприема нищо.Все пак това не е животоспасяваща операция и мога да си карам така.
  #994  
Стар 27th October 2011, 22:06
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

А за ЗК и да се натискат и да не го правят-това не е "концерт по желание".Ще минат тези,които са с изкривени прегради,това е логично и така трябва да бъде.Ринопластиките се поемат изцяло от пациента.Аз до сега не знам да има случай- ринопластика минала през здравната каса.Но няма да ме учуди и ако има такъв.
  #995  
Стар 27th October 2011, 22:07
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
Ами, Момиче ,то тогава да не се оперират изобщо,на мен лично 33 г не ми е било проблем,а тъкмо и ще има повече пари в здравната каса,че като гледам доста хора се натискат да минат от там
Ами след като 33 г. не ти е било никъв проблем по добре наистина да не беше го пипала , проблема е ,4е доста хора искат ринопластика и тъй като всеки иска да мине по тънко, обикновено използват септопластиката като оправдание
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #996  
Стар 27th October 2011, 22:13
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TGM Виж мнението
Ринопластиките се поемат изцяло от пациента.Аз до сега не знам да има случай- ринопластика минала през здравната каса.Но няма да ме учуди и ако има такъв.
Само за сведение - има си здравна пътека и за ринопластика, а не само за септопластика! Някъде из старите теми съм пускала линк.
  #997  
Стар 27th October 2011, 22:20
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Само за сведение - има си здравна пътека и за ринопластика, а не само за септопластика! Някъде из старите теми съм пускала линк.
Честна ли си бе?!Ей това вече на нищо не прилича.Ами да пуснат и клинична пътека за удължаване на пениси и уголемяване на бюстове....Баси и държавата!!На моменти ме е гнус,че съм българка!Сиби,нищо лично към теб)
  #998  
Стар 27th October 2011, 22:25
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Е де, не така с лошо, TGM! Тази пътека, разбира се, е за по-драстични случаи на деформации по носа, поне аз така си мисля. Ще потърся пак да пусна линкче.
  #999  
Стар 27th October 2011, 22:29
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Е де, не така с лошо, TGM! Тази пътека, разбира се, е за по-драстични случаи на деформации по носа, поне аз така си мисля. Ще потърся пак да пусна линкче.
Ами то остава да е за прищевки.Кефнало и на Пена от Бусманци да си оперира голямата камба и дай през касата,а за други спешни случаи касата няма пари...
  #1000  
Стар 27th October 2011, 22:31
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Оффффф,тоя форум и на мен ми втръсна....Айде и аз изчезвам!Good bye!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:09.