IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1171  
Стар 3rd September 2013, 14:15
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Успех, Мерилин! Стискам палци всичко това да има един щастлив край въпреки всичко!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1172  
Стар 3rd September 2013, 15:47
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Благодаря ви момичета, след консултацията ще ви пиша
Отговори с цитат
  #1173  
Стар 3rd September 2013, 18:06
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Успех и от мен,мерилин!
Отговори с цитат
  #1174  
Стар 13th September 2013, 10:42
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Здравейте, момичета! Мина ми консултацията при д-р Стоянов. Спряхме се на Natrelle анатомични 455cc, ширина - 14.0, височина - 11.8, проекция - 6.5 /супер висока проекция/. Притеснява ме височината, че е по-малка от сегашната ми и има по-голяма вероятност да се завъртят. Моля, ако има момичета с подобни импланти да ми изпрати снимка. На 01.10 в 8ч ще ми е операцията
Отговори с цитат
  #1175  
Стар 13th September 2013, 11:07
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merilin13 Виж мнението
Здравейте, момичета! Мина ми консултацията при д-р Стоянов. Спряхме се на Natrelle анатомични 455cc, ширина - 14.0, височина - 11.8, проекция - 6.5 /супер висока проекция/. Притеснява ме височината, че е по-малка от сегашната ми и има по-голяма вероятност да се завъртят. Моля, ако има момичета с подобни импланти да ми изпрати снимка. На 01.10 в 8ч ще ми е операцията
Аз лично съм с кръгли и не съм мн. наясно с анатомичните , но не е ли по добре широчината и височината да са по-близки като размери в сантиментри
Отговори с цитат
  #1176  
Стар 13th September 2013, 11:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Аз лично съм с кръгли и не съм мн. наясно с анатомичните , но не е ли по добре широчината и височината да са по-близки като размери в сантиментри
Тунинг, Стоянов си разбира от работата, недей да я шашкаш. Явно има място за 14 см ширина, а височината - може би торса е по-малък (т.е. къс) ... не знам, но вярвам, че много е гледал Стоянов, все пак е корекция.
Отговори с цитат
  #1177  
Стар 13th September 2013, 11:19
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Аз лично съм с кръгли и не съм мн. наясно с анатомичните , но не е ли по добре широчината и височината да са по-близки като размери в сантиментри
Да, но при мен не може защото имам изразен горен полюс и ми трябва по-малка височина, което ме притеснява доста защото сега съм с кръгли 13,25см. Дано няма пак усложнение
Отговори с цитат
  #1178  
Стар 13th September 2013, 11:21
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Тунинг, Стоянов си разбира от работата, недей да я шашкаш. Явно има място за 14 см ширина, а височината - може би торса е по-малък (т.е. къс) ... не знам, но вярвам, че много е гледал Стоянов, все пак е корекция.
Торс имам, но бях супер плоска и нямам много разстояние от ареолите. Пак почнах да се вкарвам във филми и да чета
Отговори с цитат
  #1179  
Стар 13th September 2013, 11:23
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Тунинг, Стоянов си разбира от работата, недей да я шашкаш. Явно има място за 14 см ширина, а височината - може би торса е по-малък (т.е. къс) ... не знам, но вярвам, че много е гледал Стоянов, все пак е корекция.
Няма спор в това , че Стоянов си разбира от работата , но нали съм си максималистка и за мен винаги има ПО-ДОБЪР ВАРИАНТ ВИНАГИ!!!
Отговори с цитат
  #1180  
Стар 13th September 2013, 11:26
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Няма спор в това , че Стоянов си разбира от работата , но нали съм си максималистка и за мен винаги има ПО-ДОБЪР ВАРИАНТ ВИНАГИ!!!
И аз съм максималистка, но не ми се получи при Стоянов, повече от 455 не иска да ми сложи
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:13.