IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 5th January 2015, 15:50
gorgurata gorgurata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от torbalan Виж мнението
Хубаво забавление е, но тряба да е с непознати
И аз съм на същото мнение
________________
vrati блиндирани врати врати за апартаменти
Отговори с цитат
  #32  
Стар 6th January 2015, 09:46
Аватара на zzigzag
zzigzag zzigzag не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 116
По подразбиране

....Макар,че двойката с която се виждаме чат-пат са семейство...имат две деца...и това не им пречи да изпитват удоволствие от срещите ни...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 22nd February 2015, 16:42
strasten strasten не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zzigzag Виж мнението
....Макар,че двойката с която се виждаме чат-пат са семейство...имат две деца...и това не им пречи да изпитват удоволствие от срещите ни...
...пич,аз съм нов тук,но не ми пречи да се включа в дискусиятаженен ли си,ако си ...семейната двойка с която го правите е идеалният вариант,но това си е swing..не тройка! Жената до теб щом се кефи на двама мъже повече,не виждам смисъл от секс със семейна двойка! Мойта я кефи повече тройка,но с жена,някак ми се вижда по красиво ,а и за мен е по възбуждащо..
Отговори с цитат
  #34  
Стар 23rd February 2015, 09:44
Аватара на zzigzag
zzigzag zzigzag не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 116
По подразбиране

....не го правя с моята жена,тя е коснервативна и не би направила подобно нещо.
Относно тройките...за мен (а и за доста жени,които познавам0 по-добрият вариант е ММФ
Отговори с цитат
  #35  
Стар 23rd February 2015, 11:43
strasten strasten не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 4
По подразбиране

[QUOTE=zzigzag;802964]....не го правя с моята жена,тя е коснервативна и не би направила подобно нещо.
Относно тройките...за мен (а и за доста жени,които познавам0 по-добрият вариант е ММФ[/ кофти братле,с тези консервативни жени,губим всякакви удоволстия..после изневери как няма да има
Отговори с цитат
  #36  
Стар 23rd February 2015, 11:46
strasten strasten не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 4
По подразбиране

явно в изневярата му е майката...правиш всичко без задръжки
Отговори с цитат
  #37  
Стар 24th February 2015, 11:47
Аватара на zzigzag
zzigzag zzigzag не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 116
По подразбиране

не,защо...ако жената до теб го споделя и го желае...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 25th February 2015, 12:25
Selen Selen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Тройката е незабравимо преживяване във всичките й варианти. Е, не ми се е случвало да сме в тройка 3 жени - сигурно също е забавно. Даже по-вече отколкото две жени и един мъж, защтоо възниква ревност и борба за пениса и за вниманието на мъжа. Три пъти ми се е случвало и двата пъти усещах, че нещата куцат заради ревност - някак нямаше пълно отдаване. На нас, жените, ни се получава най-добре, когато се отдадем безрезервно. може и да греша - поправете ме, ако е така. Но в присъствието на друга жена, с която да длея обекта си на желание, е трудно. Още повече, че искам и жената, а нея я деля с мъжа и вниманието се разепва. Била съм и от двете страни - на ревнуващата и на отдаващата се - все тая, прецаква се малко купона. Но пък е адски забавно и приятно. Крака, ръце, докосвания, които губя връзка от кого са. Сякаш енергиите се изравняват и приемат обща вибрация - такава, с която да общуваме всички. А и след сексуалната част, настъпва такава близост, каквато в други отношения не се среща и не се приема. Чиста форма на радост.
В обратния вариант на двама мъже и една жена, забавлението е върховно. Тук вече цялото внимание е фокусирано върху жената. Може би ако мъжете са гей ще е още по-весело, но не ми се е случвало. Но с двама мъже е било най-якото , свежо и изпълващо преживяване. Преминаваме на всички граници на морал, рамки, норми, табута - няма! Всичко е позволено, желано, харесвано. И мъжете не се борят кой да доминира - някак са по-склонни да изпитват всичко, без претенции. харесва им и да гледат и да участват и да усещат разликата в реакцията на жената към всеки един по отделно. И пак става същото - губя връзка кой кой е. Усещането е за изпразваща експлозия, безрезервно и докрай.
Да, за тройките съм! Искам пак да ми се случи някога - върховно е!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 25th February 2015, 16:20
Аватара на zzigzag
zzigzag zzigzag не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 116
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Selen Виж мнението
Тройката е незабравимо преживяване във всичките й варианти. Е, не ми се е случвало да сме в тройка 3 жени - сигурно също е забавно. Даже по-вече отколкото две жени и един мъж, защтоо възниква ревност и борба за пениса и за вниманието на мъжа. Три пъти ми се е случвало и двата пъти усещах, че нещата куцат заради ревност - някак нямаше пълно отдаване. На нас, жените, ни се получава най-добре, когато се отдадем безрезервно. може и да греша - поправете ме, ако е така. Но в присъствието на друга жена, с която да длея обекта си на желание, е трудно. Още повече, че искам и жената, а нея я деля с мъжа и вниманието се разепва. Била съм и от двете страни - на ревнуващата и на отдаващата се - все тая, прецаква се малко купона. Но пък е адски забавно и приятно. Крака, ръце, докосвания, които губя връзка от кого са. Сякаш енергиите се изравняват и приемат обща вибрация - такава, с която да общуваме всички. А и след сексуалната част, настъпва такава близост, каквато в други отношения не се среща и не се приема. Чиста форма на радост.
В обратния вариант на двама мъже и една жена, забавлението е върховно. Тук вече цялото внимание е фокусирано върху жената. Може би ако мъжете са гей ще е още по-весело, но не ми се е случвало. Но с двама мъже е било най-якото , свежо и изпълващо преживяване. Преминаваме на всички граници на морал, рамки, норми, табута - няма! Всичко е позволено, желано, харесвано. И мъжете не се борят кой да доминира - някак са по-склонни да изпитват всичко, без претенции. харесва им и да гледат и да участват и да усещат разликата в реакцията на жената към всеки един по отделно. И пак става същото - губя връзка кой кой е. Усещането е за изпразваща експлозия, безрезервно и докрай.
Да, за тройките съм! Искам пак да ми се случи някога - върховно е!
Ти май си дама,която знае какво е удоволствието и как да си го доставя...
ММФ с бисекс мъже е невероятно..
Отговори с цитат
  #40  
Стар 25th February 2015, 17:05
strasten strasten не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zzigzag Виж мнението
Ти май си дама,която знае какво е удоволствието и как да си го доставя...
ММФ с бисекс мъже е невероятно..
и аз съм за бисекс мъжете....само където жените не ги възприемат тези неща....аналното удоволствие си е яката работа..ааа и играчки ако има....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заилипротивтройките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:05.