IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th May 2009, 10:52
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

да, доколкото разбрах най скъпи са макган и са около 2000 Е. за цените на пип и евросиликон не мога да коментирам, но със сигурност са не повече от 1500 Е.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th May 2009, 11:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
цените на пип и евросиликон не мога да коментирам, но със сигурност са не повече от 1500 Е.
Почти двойно по-малка цифра са
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th May 2009, 11:18
Аватара на adrina
adrina adrina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 54
По подразбиране

така е ,ама аз не съм се интерсувала за цените и не бях информирана
за изследванията си ги правих в Токуда и затова са толкова / платени / никой не те задължава къде да си ги направих,но сами знаете колко са , за снимките само са задължителни в болницата.
опитах да кажа каквото знам , не м и се иска да ме цитирате с изчерпателния ми отговор
може би не беше редно да давам такава информация знам ли ?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th May 2009, 11:26
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ади, няма нищо лошо..това вече сме го коментирали и то поне 3-4 пъти във времето...не си първата,която казва подобно нещо,т.е отдавна тази смешна разбивка ни е известна...в крайна сметка нищо не е по важно от товая да си харесаш гърдите и да нямаш нужда от реоперации покакъвто и да е повод...което е сериозен довод да се пренебрегнат подобни прищявки...аз и се ядосвам, защото използва разбивките, за да взима на кой колкото прецени и няма утвърдена цена..на моя приятелка , която е видимо по-заможна, всико и излезе 11 000.....нали разбираш за какво ти говоря?.....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th May 2009, 11:33
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
ади, няма нищо лошо..това вече сме го коментирали и то поне 3-4 пъти във времето...не си първата,която казва подобно нещо,т.е отдавна тази смешна разбивка ни е известна...в крайна сметка нищо не е по важно от товая да си харесаш гърдите и да нямаш нужда от реоперации покакъвто и да е повод...което е сериозен довод да се пренебрегнат подобни прищявки...аз и се ядосвам, защото използва разбивките, за да взима на кой колкото прецени и няма утвърдена цена..на моя приятелка , която е видимо по-заможна, всико и излезе 11 000.....нали разбираш за какво ти говоря?.....
Нали знаете ...Не е луд този който яде баницата,а който му я дава...
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th May 2009, 11:35
Аватара на adrina
adrina adrina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 54
По подразбиране

мале явно си ги преценява някакси не знам ,ама с това се спекулира страхно много , пък и всеки си оценява труда по някакъв начин
ако мине номера аз да Ви кажа като ходех там бях само по дънки без часовника дори ,защото ,ако си бях със златния антураж със сигурност щеше и аз съм към графата - Скъпи ! а това е много обидно за мен да те оценяват по това как си е облекъл и какви накити носиш - не е редно !!! може да съм си събирала парите , може да съм се сдухала от ограничения и работа ,ама да те оценяват по - това ми е доста долно
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th May 2009, 12:11
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adrina
мале явно си ги преценява някакси не знам ,ама с това се спекулира страхно много , пък и всеки си оценява труда по някакъв начин
точно това имам в предвид - всеки оценява някакси труда си...няма лошо да го оценява рязко по-скъпо от другите,например...но на всеки да взимаш различно ми се струва некоректно !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th May 2009, 12:37
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз на мястото на тази жена, никога не бих правила разбивка - много тъпа пазарна стратегия. И другите взимат 4000Е, даже с по-евтини импланти, но си ги плащаме, нали ?!
Преценката по външния вид във всяка една ситуация, винаги много ме е забавлявала (трагично е, но на мен ми е забавно да наблюдавам реакции). Те и другите лекари го правят - ако не с цената, поне с отношението
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th June 2009, 13:20
Dana10 Dana10 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Аз се оперирах при доц. Тепавичарова през март и сумата, която платих общо е около 6600 лв /кръгли импланти Ментор - 2100 евро; операция 1800 лв; престой - 210 лв (6 дни * 35 лв); упойка - 400 лв; антибиотик - 21 лв (3 опаковки * 7 лв); снимки преди и след - 28 лв (2 * 14 лв)/. Преди това си бяп правила изследванията в лаборатория извън болницата, около 100 лв.
Ами това е от мен, надявам се да съм била полезна с информацията.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 8th June 2009, 13:29
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Някой знае ли, доц.Тепавичарова кога излиза в отпуска?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичаровадоцАнастасов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:31.